• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Wartec Wartec Vaistai →   Pagrindinis →  

  1.KAS YRA WARTEC IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  WARTEC yra mėlynos spalvos tirpalas naudojamas išangės ir lytinių organų karpoms gydyti.

  2.KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT WARTEC

  WARTEC vartoti draudžiama: nėščiosioms ir žindyvėms, vaikams ir paaugliams iki 18 metų, jeigu esate alergiškas vienai iš preparato medžiagų, jeigu turite atvirų žaizdų, atsiradusių, pvz., po chirurginių procedūrų. Stenkitės, kad tirpalo nepatektų į akis.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas.

  Nėra.

  3.KAIP VARTOTI WARTEC

  WARTEC visada vartokite tiksliai kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Jeigu manote, kad WARTEC veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Naudokite WARTEC taip, kaip nurodė gydytojas. 1. Prieš pradėdami naudoti WARTEC, nuplaukite pažeistą vietą vandeniu ir muilu, nusausinkite. 2. Aplikatoriaus (kilpelės) vieną galą panardinkite į tirpalą ir sukamuoju judesiu suvilgykite karpą. 3. Pakartokite šią procedūrą, naudodami atskirą aplikatorių kiekvienai karpai ir leiskite tirpalui nudžiūti. 4. Vienai procedūrai jums reikės ne daugiau kaip 30 aplikatoriaus patepimų. Galima suvilgyti ne daugiau kaip 50 karpų. Jeigu tirpalo užtiško ant sveikos odos, nuplaukite jį vandeniu ir muilu. Dažniausia WARTEC odos tirpalu pažeista oda tepama 2 kartus per dieną 3 dienas paeiliui. Po to daroma 4 dienų pertrauka (vienas gydymo kursas). Jeigu po 7 dienų dar liko karpų, pakartokite gydymo kursą (po 2 kartus per dieną 3 dienas iš eilės ir 4 dienų pertrauka). Gydymo kursą galima pakartoti ne daugiau kaip 4 kartus. Jeigu po 4 gydymo kursų dar lieka karpų, pasitarkite su gydytoju. Jeigu kokia nors karpa užima didesnį kaip 4 cm2 plotą (maždaug pašto ženklo dydžio), gydyti turi gydytojas. Jeigu tirpalo WARTEC netyčia pateko į akis, jas rūpestingai išplaukite vandeniu ir kreipkitės į gydytoją. WARTEC naudojamas tik išoriškai. Jeigu netyčia išgėrėte WARTEC, nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Parodykite gydytojui vaistų buteliuką ir šį informacinį lapelį.

  4.galimAS ŠALUTINIS poveikiS

  WARTEC, kaip ir visi kiti vaistai, kai kuriems žmonėms gali sukelti šalutinių poveikių. Kai kuriems žmonėms antrą ar trečią gydymo dieną, kai karpos ima nykti, gali sudirgti oda, atsirasti sukietėjimų, niežėti ar skaudėti. Dažniausiai šie reiškiniai praeina savaime. Jeigu niežulys ir skausmas nepraeina, nutraukite gydymą ir kreipkitės į gydytoją. Pastebėję šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui Pamiršus pavartoti WARTEC odos tirpalo negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą.

  5.KAIP LAIKYTI WARTEC

  Nenaudokite vaisto, kurio tinkamumo laikas (atspausdintas ant pakuotės) pasibaigė.

  Laikykiti ne aukštesnėje kaip 25oC temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje. Panaudojus sandariai užsukti dangtelį.

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Jeigu po gydymo kurso dar liko tirpalo, likutį gražinkite į vaistinę. Atminkite: Šis vaistas skirtas tik Jums. Jį gali išrašyti tik gydytojas. Niekada neduokite jo kitiems. Tai gali jiems pakenkti net tuo atveju, jeigu jų ligos požymiai yra tokie pat kaip ir Jūsų.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!