• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Voltaren Emulgel Voltaren Emulgel Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA VOLTAREN EMULGEL IR KAM JIS VARTOJAMAS

  Gelio sudėtyje yra veikliosios medžiagos diklofenako, kuris priklauso nesteroidinių vaistų nuo uždegimo grupei, vartojamų skausmui malšinti, patinimui mažinti ir uždegimui gydyti esant įvairioms būklėms, kurios sukelia sąnarių ir raumenų skausmą.

  Voltaren Emulgel vartojamas raumenų ir sąnarių sužalojimų sukeltam skausmui malšinti ir uždegimui slopinti, pavyzdžiui, dėl patempimo, sumušimo, nuo sausgyslės uždegimo (pvz., „tenisininko“ alkūnė), nugaros skausmo. Be to, šis vaistas vartojamas kojų ir rankų sąnarių bei stuburo sąnarių uždegimo sukeltam skausmui malšinti.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT VOLTAREN EMULGEL

  Voltaren Emulgel vartoti negalima: - jeigu buvo alerginė reakcija vartojant diklofenaką arba kitus preparatus nuo skausmo, karščiavimo arba uždegimo, pavyzdžiui, ibuprofeną arba acetilsalicilo rūgštį (ši medžiaga vartojama profilaktiškai nuo trombų susidarymo). Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Šio vaisto sukeltos alerginės reakcijos simptomai: astma, dusulys arba pasunkėjęs kvėpavimas; dilgėlinė ar odos išbėrimas; veido arba liežuvio patinimas; sloga. - jeigu alerginę reakciją buvo sukėlusi bet kuri pagalbinė gelio medžiaga (žr. pagalbinių medžiagų sąrašą pakuotės lapelio gale ). Jei buvo pasireiškę išvardytų simptomų, Voltaren Emulgel vartoti negalima.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: vengti geliu tepti labai didelius odos plotus, nes gali pasireiškti sisteminis nepageidaujamas poveikis - gelio negalima tepti ant pažeistos odos, atviros žaizdos, odos išbėrimo ar egzemos vietos. - saugoti, kad vaisto nepatektų į akis. Jei taip atsitiktų, akis išsiplaukite švariu vandeniu ir kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. - Voltaren Emulgel galima tepti tik odą. Šiuo vaistu negalima tepti burnos. Draudžiama preparato nuryti.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojantbet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Reikiamų duomenų apie diklofenako vartojimą nėštumo metu ir žindymo laikotarpiu nėra, todėl nėščioms moterims ir žindyvėms vartoti vaisto nerekomenduojama, ypač paskutinius tris nėštumo mėnesius.

  Vartojimas vaikams Voltaren Emulgel negalima vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Voltaren Emulgel medžiagas Sudėtyje yra propilenglikolio.Gali sudirginti odą.

  3. KAIP VARTOTI VOLTAREN EMULGEL

  Voltaren Emulgel visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Suaugusieji ir vyresni kaip 12 metų vaikai Voltaren Emulgel skaudamą vietą turi tepti 3—4 kartus per dieną. Pirmą kartą naudojant vaistą, reikia nuimti apsauginę tūbelės membraną: atsukti ir nuimti dangtelį; išorine dangtelio puse pradurti, pasukti ir nuimti apsauginę membraną nuo tūbelės. Voltaren Emulgel slėginėje talpyklėje gali būti naudojamas talpyklę apvertus dugnu aukštyn. Spauskite pompos rankenėlę tiek, kad išspaustumėte reikiama kiekį gelio.

  Atsargiai įtrinkite nedidelį kiekį Voltaren Emulgel gelio į skaudamos arba patinusios vietos odą. Kiek vaisto reikia tepti, priklauso nuo skausmo stiprumo arba patinimo laipsnio. Paprastai pakanka vyšnios ar graikinio riešuto dydžio gelio kiekio. Įtrynus gelį juntamas švelnus šaldomasis poveikis. Pasitepę Voltaren Emulgel, gerai nusiplaukite rankas, išskyrus tuos atvejus, jei gydote rankas. Jeigu Jūsų gydytojas nenurodė kitaip, nevartokite Voltaren Emulgel ilgiau kaip 2 savaites nuo raumenų ir sąnarių sužalojimų (pvz., patempimo, panirimo, sumušimo) arba ilgiau kaip 3 savaites nuo sausgyslių uždegimo. Jei per 7 vaisto vartojimo dienas simptomai nesusilpnėja arba labiau sustiprėja, kreipkitės į gydytoją.

  Pavartojus per didelę Voltaren Emulgel dozę Nedelsdami kreipkitės į gydytoją, jeigu manote, kad atsitiktinai pavartojote didesnį nei rekomenduojama Voltaren Emulgel kiekį arba atsitiktinai šio preparato nurijote.

  Pamiršus pavartoti Voltaren Emulgel Jeigu reikiamu laiku pamiršote pasitepti Voltaren Emulgel, padarykite tai,kai tik prisiminsite. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

  4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

  Voltaren Emulgel, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Kai kurie reti ar labai reti šalutiniai poveikiai gali būti rimti.

  Jeigu Jums pasireiškė bet kokie iš toliau išvardintų reiškinių, nedelsiant nutraukite Voltaren Emulgel vartojimą ir kreipkitės į gydytoją arba vaistininką: atsiranda pūslinis odos išbėrimas arba dilgėlinė (1-10 atvejų iš 10.000); atsiranda dusulys arba pasunkėja kvėpavimas (1 atvejis iš 10.000); patinsta veidas arba liežuvis (1 atvejis iš 10.000).

  Kiti galimi šalutinio poveikio sukeliami reiškiniai paprastai būna lengvi, trumpalaikiai ir nežalingi. Tai yra odos išbėrimas, niežulys, paraudimas arba deginimas pasitepus vaistu (1—10 iš 100 žmonių),

  Labai retai gali būti padidėjęs odos jautrumas saulės šviesai (mažiau kaip 1 iš 10 000 žmonių).

  Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. KAIP LAIKYTI VOLTAREN EMULGEL

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje. Ant dėžutės, tūbelės ar slėginės talpyklės po Tinka iki nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Slėginę talpyklę reikia saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Tuščios nedeginti ir nepradurti.

  Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko.Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

   

  6. KITA INFORMACIJA

  Voltaren Emulgel sudėtis

  - Veiklioji medžiaga yra diklofenako dietilaminas. Jo viename grame gelio yra 11,6 mg kas atitinka 10 mg diklofenako natrio druskos . - Pagalbinės medžiagos: karbomeras, makrogolio cetosterilo eteris, kokoilo kaprilokapratas, dietilaminas, izopropilo alkoholis, propilenglikolis, skystasis parafinas, kvapusis kremas 45, išgrynintas vanduo.

  Voltaren Emulgel išvaizda ir kiekis pakuotėje

  Voltaren Emulgel yra baltos arba beveik baltos spalvos, minkštas, homogeniškas, kreminis gelis. Pakuotėje yra 20 g arba 50 g gelio. Slėginėje talpyklėje yra 50 ml, 75 ml arba 100 ml gelio. Voltaren Emulgel yra tokios sudėties, kad būtų lengva jį įtrinti į odą.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!