• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Voltaflex Voltaflex Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA VOLTAFLEX IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Gliukozaminas yra natūraliai žmogaus organizme esanti medžiaga, būtina sąnario skysčiui ir kremzlei.

  Voltaflex lengvina lengvo ir vidutinio stiprumo kelio sąnario degeneracijos (osteoartrozės) simptomus.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT VOLTAFLEX

  Voltaflex vartoti negalima: - jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) gliukozaminui arba bet kuriai pagalbinei Voltaflex medžiagai; - jeigu yra alergija kiautuotiesiems vėžiagyviams, nes veiklioji medžiaga gliukozaminas yra gaunama iš kiautuotųjų vėžiagyvių; - jeigu yra alergija žemės riešutams arba sojoms, nes Voltaflex sudėtyje yra sojos darinių.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: Prieš pradedant vartoti Voltaflex, pasitarkite su gydytoju: - jeigu sergate diabetu ar sutrikusi gliukozės tolerancija. Pradėjus gydytis gliukozaminu, gali prireikti dažniau tirti gliukozės koncentraciją kraujyje; - jeigu sutrikusi inkstų ar kepenų veikla. Tyrimų su tokiais pacientais neatlikta, taigi dozavimo tokiems pacientams rekomendacijų nėra; - jei yra žinomų širdies ir kraujagyslių ligų rizikos veiksnių, nes keletui pacientų, gydomų gliukozaminu, buvo nustatytas cholesterolio koncentracijos kraujyje padidėjimas; - jeigu sergate bronchine astma. Prieš pradėdami vartoti gliukozaminą, turite žinoti apie galimą bronchinės astmos simptomų pasunkėjimą.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, tarp jų ir įsigytų be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Labai svarbu pasakyti gydytojui arba vaistininkui, jei vartojate tetraciklinų (antibakterinis vaistas nuo užkrečiamųjų ligų), varfariną ar kitų tos grupės vaistų (antikoaguliantų kraujo krešulių profilaktikai).

  Voltaflex vartojimas su maistu ir gėrimais Tabletes reikia nuryti užgeriant skysčiu, jas galima vartoti su maistu ar nevalgius.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nėščiosioms Voltaflex vartoti negalima. Žindymo laikotarpiu Voltaflex vartoti negalima.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Voltaflex gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia, visgi, jeigu dėl tablečių vartojimo jaučiate nuovargį ar galvos skausmą, vairuoti negalima.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Voltaflex medžiagas Vaisto sudėtyje yra saulėlydžio geltonojo FCF (E110), kuris gali sukelti alergines reakcijas.

  3. KAIP VARTOTI VOLTAFLEX

  Suaugusieji Įprastinė dozė – po 2 tabletes 1 kartą per parą.

  Tabletę reikia nuryti užsigeriant skysčiu, jas galima vartoti su maistu ar nevalgius.

  Gliukozaminas neskiriamas ūmiems skausmingiems simptomams gydyti. Gydant simptomų palengvėjimo (ypač skausmo sumažėjimo) gali nebūti keletą savaičių, o kai kuriais atvejais ir dar ilgiau. Jei simptomai nepalengvėja po 2-3 mėnesių, būtina dar kartą įvertinti tolesnį gydymą gliukozaminu.

  Senyvi žmonės Vaisto dozavimo keisti nereikia.

  Pacientai, kurių sutrikusi inkstų ir (ar) kepenų funkcija Vaisto dozavimo rekomendacijų nėra, nes tyrimų neatlikta.

  Vaikai ir paaugliai Vaikams ir jaunesniems kaip 18 metų paaugliams Voltaflex vartoti negalima.

  Voltaflex vartoti be gydytojo nurodymo ilgiau nei 1 mėnesį negalima.

  Pavartojus per didelę Voltaflex dozę Išgėrus per daug Voltaflex tablečių, pasitarkite su gydytoju ar kreipkitės į ligoninę.

  Pamiršus pavartoti Voltaflex Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Voltaflex, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireškia ne visiems žmonėms.

  Pasireiškė toks šalutinis poveikis.

  Dažni (pasireiškia 1‑10 žmonių iš 100) Galvos skausmas, nuovargis, pykinimas, pilvo skausmas, virškinimo sutrikimas, viduriavimas, vidurių užkietėjimas.

  Nedažni (pasireiškia 1‑10 žmonių iš 1000) Išbėrimas, niežėjimas, paraudimas.

  Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. KAIP LAIKYTI VOLTAFLEX

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 C temperatūroje.

  Ant dėžutės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Voltaflex vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

  Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  6. KITA INFORMACIJA

  Voltaflex sudėtis

  - Veiklioji medžiaga – gliukozaminas. Vienoje tabletėje yra 625 mg gliukozamino (gliukozamino hidrochlorido pavidalu). - Pagalbinės medžiagos: povidonas, kalcio fosfatas, mikrokristalinė celiuliozė, krospovidonas, magnio stearatas, polivinilo alkoholis, talkas, lecitinas (E 322), makrogolis, titano dioksidas (E 171), saulėlydžio geltonasis FCF (E 110), chinolino geltonasis (E 104), geltonasis geležies oksidas (E 172).

  Voltaflex išvaizda ir kiekis pakuotėje Voltaflex yra pailgos, geltonos spalvos tabletės su užrašyta raide „V“.

  Tiekiamos 60, 90 arba 180 tablečių Voltaflex pakuotės.

  Rinkodaros teisės turėtojas ir gamintojas

  Rinkodaros teisės turėtojas Novartis Finland Oy, Metsänneidonkuja 10, 02130 Espoo, Suomija

  Gamintojas Novartis Consumer Health GmbH, Zielstattstrasse 40, 81379 München, Vokietija

  Šis vaistas yra registruotas kitose ES ir EEE šalyse:

  Belgijoje: Voltaflex Kipre: Voltaflex Glucosamine Estijoje: Vengrijoje:Voltaflex Glucosamine Islandijoje: Voltaflex Glucosamine Italijoje: Latvijoje: Voltaflex Glucosamine Liuksemburge: Voltaflex Glucosamine Olandijoje: Voltaflex Glucosamine Slovėnijoje: Voltaflex Glucosamine

  Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!