• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Visine Classic Visine Classic Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA VISINE CLASSIC IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Visine Classic akių lašai – tai simpatomimetinis aminas, kurio poveikyje sutraukiamos smulkiosios akių junginės kraujagyslės ir mažėja kraujo priplūdimas į sudirgintą junginės maišelio gleivinę. Įlašinti akių lašai pradeda veikti po kelių minučių ir veikia 4 valandas.

  Visine Classic lašai vartojami akių dirginimo požymiams, pavyzdžiui, deginimui ar ašarojimui, kuriuos sukėlė dirginantys veiksniai – dūmai, dulkės, chloruotas vanduo, silpninti. Vaistas taip pat slopina alergines reakcijas, pavyzdžiui, šienligę ir padidėjusį jautrumą žiedadulkėms.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT VISINE CLASSIC

  Visine Classic vartoti draudžiama: - jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei Visine Classic akių lašų medžiagai; - jeigu sergate glaukoma; - lašinti Visine Classic akių lašų jaunesniems kaip 6 metų vaikams, nepasitarus su gydytoju.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: Jeigu gydytojo nepaskirta, Visine Classic negalima lašinti kūdikiams ir mažiems vaikams.

  Vartodami akių lašų, įsidėmėkite, kad kartais paraudimą ir dirginimą gali sukelti infekcija, svetimkūnis, cheminės medžiagos, dirginančios rageną. Pajutę stiprų akių ar galvos skausmą, staiga sutrikus regėjimui ar atsiradus “muselių” prieš akis, staiga paraudus akims ar pradėjus jas skaudėti nuo šviesos, taip pat dvejinantis akyse, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

  Visine Classic galima vartoti tik silpnam ir nekomplikuotam dirginimui gydyti. Jeigu per 72 valandas būklė nepagerėja ar dirginimas ir (arba) paraudimas nepraeina ar dar paryškėja, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

  Pacientai, kurių skydliaukės veikla suaktyvėjusi, kraujospūdis padidėjęs, taip pat sergantys cukriniu diabetu ar širdies liga, prieš vartodami Visine Classic, turi pasitarti su gydytoju. Praneškite gydytojui, jeigu sergate kita liga ar vartojate kitą vaistą.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Jeigu esate ar įtariate esanti nėščia, maitinate kūdikį krūtimi, prieš vartojant bet kokį vaistą, įskaitant Visine Classic, būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Kartais, įlašinus Visine Classic, matoma lyg per miglą. Tuomet gali sutrikti gebėjimas vairuoti arba valdyti mechanizmus.

  3. KAIP VARTOTI VISINE CLASSIC

  Visine Classic visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas.

  Jeigu gydytojo nepaskirta kitaip, lašinkite po 1 ‑ 2 lašus 2 ‑ 3 kartus per parą į sudirgintos akies junginės maišelį. Gydytojo paskirtos ar informaciniame lapelyje nurodytos dozės keisti negalima.

  Kad butelyje esantis tirpalas neužsiterštų, lašintuvo galu nieko nelieskite (net akies!). Iš karto įsilašinę akių lašų, butelį labai kruopščiai uždarykite. Nešiojantiems kontaktinius lęšius: prieš lašindami Visine Classic, išimkite lęšius. Kol vartojate Visine Classic, geriau nešiokite Jums tinkamus akinius. Saugokite, kad vaisto nepatektų ant minkštųjų kontaktinių lęšių, nes jie gali padrumstėti.

  Jeigu manote, kad Visine Classic veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Pavartojus per didelę Visine Classic dozę Perdozavus vaisto, ypač vaikams, aktyvioji akių lašų medžiaga absorbuojama į kraują. Tuomet gali pasireikšti šalutinių reakcijų kitose organų sistemose. Jeigu taip atsitinka, nedelsdami praneškite gydytojui.

  Gydymo trukmė Gydymo trukmė priklauso nuo Jūsų būklės.

  Jeigu gydytojo nepaskirta, Visine Classic akių lašų vartoti ilgai negalima.

  Atidarius butelį, vaistinio preparato vartoti ne ilgiau kaip 4 savaites.

  4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

  Visine Classic, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį.

  Netinkamai vartojant Visine Classic (per ilgai ar per dažnai), akys gali dar labiau parausti. Labai retai, įsilašinę lašų, galite jausti deginimą akyje ar matyti lyg per miglą. Kartais šalutinės reakcijos pasireiškia ir kitose organų sistemose.

  Perdozavus vaisto, ypač vaikams, aktyvioji akių lašų medžiaga absorbuojama į kraują. Tuomet šalutinės reakcijos gali pasireikšti ir kitose organų sistemose. Jeigu taip atsitinka, nedelsdami praneškite gydytojui.

  Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. VISINE CLASSIC laikymo SĄLYGOS

  Laikykite vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti 2 – 32 °C temperatūroje.

  Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!