• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Vibrocil Vibrocil Vaistai →   Pagrindinis →  

   

  1. KAS YRA VIBROCIL IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Vibrocil yra skaidrus, bespalvis ar vos gelsvos spalvos , silpno levandų kvapo skystis Pakuotė: Vibrocil nosies lašai: gintaro spalvos stiklo butelis su pipete, kuriame yra 15 ml tirpalo. Vibrocil nosies purškalas: mažo tankio polietileno suspaudžiamas butelis, kuriame yra 10 ml tirpalo.

  Vibrocil sudėtyje yra veikliosios medžiagos dekongestantas fenilefrinas ir antihistamininis vaistas dimetindeno maleatas. Vibrocil vartojamas nosies gleivinės paburkimui mažinti ir slogai gydyti.

  Vibrocil sudėtyje yra nosies dekongestantas ir antihistamininis vaistas. Jis greitai ir ilgam sumažina nosies gleivinės paburkimą bei slogą, sergant įvairiomis infekcinėmis arba alerginėmis viršutinių kvėpavimo takų ligomis. Jis padeda išsivalyti nosiai, atpalaiduodamas nosies gleivinės paburkimą ir palengvindamas nosies sekreto ištekėjimą. Vibrocil nekeičia nosies plaukelių aktyvumo.

  Vibrocil vartojamas: nosies gleivinės paburkimui mažinti peršalus ir susirgus rinitu (nosies gleivinės uždegimu); nosies gleivinės paburkimui mažinti sergant sezoniniu (sukeltu žiedadulkių) ir nesezoniniu alerginiu rinitu.

   

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT VIBROCIL

  Perskaitykite šią informaciją, prieš pradedant vartoti Vibrocil.

  Vibrocil vartoti draudžiama Jeigu yra alergija veikliajai arba bet kuriai pagalbinei Vibrocil medžiagai. Jeigu sergate atrofiniu rinitu (lėtinis nosies gleivinės uždegimas, kurio metu ją padengia šašas). Jeigu Jūs vartojate arba per paskutines dvi savaites vartojote receptinių vaistų, kurių sudėtyje yra monoamino oksidazės inhibitorių (MAO inhibitorių, kurie vartojami nuo depresijos arba psichikos ligų). Jeigu nežinote, ar Jūsų vartojamų vaistų sudėtyje yra MAO inhibitorių, paklauskite gydytojo arba vaistininko, prieš pradėdamas vartoti Vibrocil.

  Specialios atsargumo priemonės, vartojant Vibrocil Vienoje Vibrocil purškalo dozėje yra iki 5 mikrogramų sorbitolio, iš kurio susidaro 1,25 mikrogramai fruktozės. Keturiuose Vibrocil lašuose yra iki 5 mikrogramų sorbitolio. Pacientams, sergantiems retu įgimtu fruktozės netoleravimu, šį preparatą vartoti draudžiama. Vibrocil sudėtyje yra benzalkonio chlorido. Jis dirgina, gali sukelti odos ir gleivinės reakcijų.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Nerekomenduojama Vibrocil vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

  Kitos medicininės problemos Pasakykite gydytojui, jeigu sergate širdies liga, Jums yra padidėjęs kraujospūdis, sergate skydliaukės liga arba glaukoma. Pasitarkite su gydytoju, jeigu vartojate antidepresantus arba vaistus nuo aukšto kraujospūdžio (pvz., beta adrenoblokatorius).

  Vartojant Vibrocil reikia prisiminti Negalima vartoti Vibrocil be pertraukos ilgiau kaip 1 savaitę. Jeigu simptomai išlieka, kreipkitės į gydytoją. Nenaudokite didesnės dozės už rekomenduojamą, ypač vaikams ir senyviems pacientams.

  3. KAIP VARTOTI VIBROCIL

  Dozavimas vaikams Nosies lašai 1-6 metų vaikams: 1-2 lašai į kiekvieną nosies landą 3-4 kartus per parą. Suaugusiems ir vyresniems kaip 6 metų vaikams: 3-4 lašai į kiekvieną nosies landą 3-4 kartus per parą. Purškalas Suaugusiems ir vyresniems kaip 6 metų vaikams: 1-2 papurškimai į kiekvieną nosies landą 3-4 kartus per parą.

  Vibrocil nerekomenduojama vartoti jaunesniems kaip 1 metų vaikams, nes nėra pakankamai duomenų apie jo vartojimo saugumą ir veiksmingumą.

  Vartojimo ir laikymo instrukcija Vibrocil nosies lašai Išsišnypškite nosį. Jei stovite, atloškite galvą. Jeigu gulite lovoje, pasukite galvą į šoną. Į kiekvieną nosies landą įlašinkite tirpalo ir kelias minutes pabūkite atsilošęs, kol preparatas pasklis nosyje. Kūdikiams, kuriems yra užgulta nosis, rekomenduojama lašinti nosies lašus prieš maitinimą, kad būtų lengviau žindyti.

  Vibrocil purškalas Kad geriau purškalas purkštų, jį laikykite statmeną, purkštuką nukreipę į viršų. Išsišnypškite nosį. Stovint į nosies landą įkiškite purkštuvo antgalį, trumpai ir greitai paspauskite purkštuvą ir ištraukite jį iš nosies landos. Purškiant negiliai įkvėpkite per nosį, kad vaistas geriau pasiskirstytų.

  Pavartojus per didelę Vibrocil dozę Atsitiktinai nurijus vaisto, nedelsiant kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Jeigu manote, kad Vibrocil veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

  Vaistai gali sukelti ne tik tiesioginį, bet ir šalutinį poveikį. Vibrocil paprastai toleruojamas gerai. Vis dėlto, kartais gali pasireikšti laikinas švelnus vietinis deginimo arba sausumo pojūtis nosyje, čiaudulys, nemalonus skonis burnoje, kraujavimas iš nosies.

  Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, kurį Jūsų nuomone sukėlė Vibrocil, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. VIBROCIL laikymo SĄLYGOS

  Vibrocil laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje. Butelį laikyti dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.

  Ant etiketės nurodytam Vibrocil tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!