• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • VERMOX VERMOX Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA VERMOX IR KAM JIS VARTOJAMAS

  VERMOX yra preparatas nuo kirmėlių, skiriamas suaugusiesiems ir vaikams.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT VERMOX

  VERMOX vartoti negalima: - jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) mebendazolui arba bet kuriai pagalbinei VERMOX medžiagai; - Jaunesniems nei vienerių metų vaikams vaisto vartoti negalima, nebent specialiai skyrė gydytojas. Specialių atsargumo priemonių reikia: - VERMOX visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Simptomams išnykus, būtina atlikti gydytojo paskirtą išmatų tyrimą. Nėštumas Prieš vartojant šį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju, nes nėštumo metu šį vaistą galima vartoti tik gydytojui specialiai skyrus.

  Žindymo laikotarpis

  Prieš vartojant šį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju nes žindymo laikotarpiu šį vaistą galima vartoti tik gydytojui specialiai skyrus.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas VERMOX gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines VERMOX medžiagas Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, pasitarkite su juo, kadangi VERMOX tabletėse yra laktozės monohidrato.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasitarkite su gydytoju, nes kiti vaistai gali turėti įtakos VERMOX poveikiui.

  3. KAIP VARTOTI VERMOX

  VERMOX visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Dozę ir gydymo trukmę nustato gydytojas, atsižvelgdamas į kirmėlių rūšį: gydant skirtingų rūšių kirmėlių sukeltas ligas, skiriasi ir vaisto dozė, ir gydymo trukmė. Jei reikia, gydytojui skyrus, gydymą galima kartoti po 2 ir 4 savaičių. Tabletės reikia nuryti nekramtytas, užsigeriant trupučiu vandens, geriau vakare. Laikytis specialios dietos arba vartoti vidurių laisvinamųjų preparatų nereikia.

  Pavartojus per didelę VERMOX dozę Pavartojus per didelę VERMOX dozę, gali atsirasti pilvo dieglių, pykinimas, vėmimas, viduriavimas. Specifinio priešnuodžio nėra. Jei nuo vaisto pavartojimo praėjo mažiau nei valanda, galima plauti skrandį. Jei reikia, galima išgerti aktyvintosios anglies.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  VERMOX, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį. Jei vartojama rekomenduota vaisto dozė, paprastai šalutinio poveikio nebūna. Retkarčiais gali atsirasti apatinės pilvo dalies skausmas ir viduriavimas. Kaip ir kiti vaistai, VERMOX gali sukelti organizmo padidėjusio jautrumo reakcijų, todėl atsiradus odos bėrimui, dilgėlinei ar angioedemai (alerginiam pabrinkimui), nedelsdami kreipkitės į gydytoją. Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. KAIP LAIKYTI VERMOX

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Specialių laikymo sąlygų nereikia. Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

  6. KITA INFORMACIJA

  VERMOX sudėtis - Veiklioji medžiaga yra mebendazolas.Vienoje tabletėje jo yra 100 mg. - Pagalbinės medžiagos yra natrio laurilsulfatas, koloidinis bevandenis silicio dioksidas, magnio stearatas, sacharino natrio druska, talkas, kukurūzų krakmolas, laktozės monohidratas.

  VERMOX išvaizda ir kiekis pakuotėje VERMOX tabletės yra baltos arba beveik baltos, apvalios, plokščios, nuožulniais kraštais, vienoje jų pusėje pažymėta “VERMOX”, kitoje yra dalijimo vagelė. Tabletės supakuotos į kietos Al/PVC folijos lizdinę plokštelę. Plokštelėje yra 6 tabletės. Kartono dėžutėje yra viena lizdinė plokštelė.

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!