• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Troxevasin Troxevasin Vaistai →   Pagrindinis →  

   

  1. KAS YRA TROXEVASIN 2 % GELIS IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Troxevasin 2 % gelis mažina kapiliarų laidumą bei trapumą, mažina šalia venų esančio audinio uždegimą, trombocitų agregaciją, didina venų ir kapiliarų tonusą.

  Dėl minėto poveikio Troxevasin 2 % gelis tinka, jei yra veninės kraujotakos nepakankamumo sukelta kojų edema ir skausmas; venų varikozė, paviršinų venų tromboflebitas, hemorojus, varikozinės opos, traumos sukeltas skausmas ir patinimas.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT TROXEVASIN 2 % GELIO

  Troxevasin 2 % gelio vartoti draudžiama: jei padidėjęs jautrumas sudedamosioms preparato dalims.

  Specialios atsargumo priemonės vartojant vaisto Gydymo Troxevasin 2 % geliu veiksmingumas daugiausia priklauso nuo vaisto dozės, vartojimo reguliarumo ir trukmės (medikamento patariama vartoti ilgai). Troxevasin 2 % gelio vartojama tik ant nepažeistos odos. Juo negalima tepti atvirų žaizdų bei gleivinės, pvz., akių.

  Nėštumas Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nėščioms moterims Troxevasin 2 % gelio vartoti galima.

  Žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nepastebėta, kad Troxevasin 2 % gelis sukeltų nepageidaujamą poveikį naujagimiui.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Poveikis gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus nepasireiškia.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Nepageidaujamos medikamento sąveikos su kitokiais vaistais bei medžiagomis nepastebėta.

  3. KAIP VARTOTI TROXEVASIN 2 % GELIO

  Troxevasin 2 % gelio visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Iš ryto ir vakare ligos pažeistą vietą reikia patepti nedideliu gelio kiekiu ir švelniai masažuoti tol, kol preparatas visiškai įsigers į odą.

  Jeigu manote, kad Troxevasin 2 % gelis veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Pavartojus per didelę Troxevasin 2 % gelio dozę Iš išorės vartojamo gelio perdozavimo nepastebėta. Jei didesniam odos plotui gydyti reikia ilgai tepti daugiau gelio, preparato reikia vartoti atsargiai.

  Pamiršus pavartoti Troxevasin 2 % gelio Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima. Vaisto reikia vartoti toliau taip, kaip įprasta.

  Pokyčiai, atsirandantys nutraukus Troxevasin 2 % gelio vartojimą Gali vėl paūmėti liga.

  4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

  Troxevasin 2 % gelis, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį. Labai retai galima alerginė odos reakcija (uždegimas, dilgėlinė, egzema). Jei prasideda alerginė reakcija, preparato vartojimą reikia nutraukti ir kreiptis į gydytoją. Pastebėję šiame lapelyje neminėtą šalutinį poveikį, apie tai pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. TROXEVASIN 2 % gelio laikymo SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos ir drėgmės.

  Tinkamumo laikas – 5 metai. Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

  6. KITA INFORMACIJA

  Daugiau informacijos apie šį vaistinį preparatą gali suteikti vietinis registravimo liudijimo turėtojo atstovas.

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!