• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Tonsilgon N Tonsilgon N Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA Tonsilgon N IR KAM JIS VARTOJAMAS

  Dažnai atsinaujinančios bei lėtinės kvėpavimo takų infekcinės ligos, ypač tonzilių uždegimas (tonzilitas).

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT Tonsilgon N

  Tonsilgon N vartoti negalima: - jei žinoma, kad yra buvę alerginių reakcijų, kurias sukėlė graižažiedės gėlės ar bet kuri kita Tonsilgon N sudedamoji medžiaga.

  Specialios atsargumo priemonės Šiame vaistiniame preparate yra 19 tūrio procentų alkoholio, t.y. iki 0,21 g alkoholio 25 lašuose (vienoje suaugusiųjų dozėje), o tai atitinka 5 ml alaus ar 2 ml vyno ir yra žalinga alkoholizmu sergantiems žmonėms. Į tai turi atsižvelgti nėščios ar žindančios moterys, vaikai, vartojantys didesnes dozes nei rekomenduota, ir asmenys, kuriems yra kepenų liga, epilepsija, smegenų liga ar pažeidimas.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Tonsilgon N vartojimas su maistu ir gėrimais Duomenys nebūtini.

  Nėštumo ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Kadangi nepakanka duomenų apie preparato vartojimą nėštumo ir žindymo laikotarpiu, prieš vartojant šį vaistinį preparatą būtina pasitarti su gydytoju, kad jis visapusiškai įvertintų naudą ir riziką.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Duomenys nebūtini.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Tonsilgon N medžiagas Šiame vaistiniame preparate yra 19 tūrio procentų alkoholio, t.y. iki 0,21 g alkoholio 25 lašuose (vienoje suaugusiųjų dozėje), o tai atitinka 5 ml alaus ar 2 ml vyno ir yra žalinga alkoholizmu sergantiems žmonėms. Į tai turi atsižvelgti nėščios ar žindančios moterys, vaikai, vartojantys didesnes dozes nei rekomenduota, ir asmenys, kuriems yra kepenų liga, epilepsija, smegenų liga ar pažeidimas.

  3. KAIP VARTOTI Tonsilgon N

  Jeigu gydytojas nenurodė kitaip, rekomenduojama vartoti taip:

  Ūmūs ligos simptomai: Suaugusiems žmonėms - po 25 lašus 5-6 kartus per dieną. Mokyklinio amžiaus vaikams -po 15 lašų 5-6 kartus per dieną. Mažiems vaikams -po 10 lašų 5-6 kartus per dieną. Kūdikiams – po 5 lašus 5-6 kartus per dieną. Sumažėjus ūmiems ligos simptomams, vaisto dar reikėtų vartoti vieną savaitę.

  Ūmiems ligos simptomams sumažėjus: Suaugusiems žmonėms – po 25 lašus 3 kartus per dieną. Mokyklinio amžiaus vaikams – po 15 lašų 3 kartus per dieną. Mažiems vaikams – po 10 lašų 3 kartus per dieną. Kūdikiams – po 5 lašus 3 kartus per dieną.

  Nurodymas Vaistus gerti neskiestus. Poveikis stipresnis, jei lašai kurį laiką palaikomi burnoje.

  Ypatingi nurodymai Lašinant vaistus, buteliuką laikyti vertikaliai. Skystis gali nežymiai susidrumsti, bet jo veiksmingumui tai neturi jokios reikšmės.

  Pavartojus per didelę Tonsilgon N dozę Kreipkitės į gydytoją ar vaistininką.

  Pamiršus pavartoti Tonsilgon N Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

  Nustojus vartoti Tonsilgon N Jei kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Tonsilgon N, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Alerginių odos reakcijų yra pasitaikę labai retai. Jeigu pasireiškė šalutinis poveikis, kreipkitės i gydytoją ar vaistininką. Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui ar vaistininkui.

  5. KAIP LAIKYTI Tonsilgon N

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje. Laikyti, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos ir drėgmės. Atidarius buteliuką pirmą kartą tinka vartoti 6 mėnesius.

  Ant etiketės ir dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Tonsilgon N vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

  6. KITA INFORMACIJA

  Tonsilgon N sudėtis

  - Veikliosios medžiagos yra: 100 g tirpalo yra 29 g vandeninio etanolinio ekstrakto iš:

  0,4 g vaistinių svilarožių šaknų (Althaeae radix); 0,3 g ramunėlių žiedų (Chamomillae flos); 0,5 g asiūklių žolės (Equiseti herba); 0,4 g riešutmedžių lapų (Juglandis folium); 0,4 g paprastųjų kraujažolių žolės (Achillea millfolium); 0,2 g ąžuolų žievės (Quercus cortex); 0,4 g kiaulpienių žolės(Taraxaci herba).

  Ekstrahentas 59 % etanolis. - Pagalbinės medžiagos yra etanolis, išgrynintas vanduo.

  Tonsilgon N sudėtyje yra 19 % etanolio.

  Tonsilgon N išvaizda ir kiekis pakuotėje

  Skaidrus ar šiek tiek drumstas gelsvai rudas ramunėlių kvapo ir skonio skystis. Tonsilgon N lašai tiekiami buteliukuose su lašintuvu; buteliukai pakuojami į kartonines dėžutes. Preparatas tiekiamas 50 ml talpos buteliukuose.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!