• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Thromboreductin Thromboreductin Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA THROMBOREDUCTIN IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Thromboreductin vartojamas padidėjusio trombocitų kiekio mažinimui.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT THROMBOREDUCTIN

  Thromboreductin vartoti draudžiama: jei esate alergiškas tiagabinui ar kuriai nors pagalbinei medžiagai; jei sergate sunkia širdies ir kraujagyslių liga. jei sergate ūmiu inkstų funkcijos nepakankamumu jei sergate ūmiu kepenų funkcijos nepakankamumu nėštumo ir žindymo laikotarpiu

  Specialių atsargumo priemonių reikia Jei gydytojas pasako, kad sergate viena iš išvardintų ligų ir vaisto vartoti leidžia, būtina laikytis ypatingo atsargumo. Moterys ketinančios pastoti turi atkreipti dėmesį į skyrių « .Nėštumas » Nustatant Thromboreductin dozę, rekomenduojama atlikti kraujo tyrimus, tirti inkstų ir kepenų funkciją kas savaitę, tol kol pasireikš vaistų poveikis, po to tyrimai atliekami gydytojo nuožiūra. Po 6 mėnesių šiuos tyrimus reikia daryti 4 kartus per metus

  Nėštumas. Jei moteris pastojo, būtina apie tai pranešti gydytojui.Thromboreductin vartoti nėštumo metu draudžiama.Vaisto vartojimo laikotarpiu reikia naudoti kontraceptines priemones. Apie tai būtina pasitarti su gydytoju. Jei planuojama pastoti, reikia apie tai pasakyti gydytojui. Jis paaiškins, kaip tuo laikotarpiu gydytis geriausia.

  Žindymo laikotarpis Žindyvei Thromboreductin vartoti draudžiama

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Vairuoti ir valdyti mechanizmus draudžiama perdozavus Thromboreductin.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Thromboreductin medžiagas Sudėtyje yra laktozės, Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

  Kitų vaistų vartojimas Toliau pateikta informacija tinka ir tuo atveju, jei medikamento vartota neseniai.Be gydytojo nurodymo negalima vartoti kitokių vaistų, net įsigytų be recepto. Ar gali kitokie preparatai turėti įtakos Thromboreductin poveikiui ir vartojimo saugumui ir kokią įtaką kitų vaistų poveikiui gali turėti Thromboreductin, nežinoma. Keletą medikamentų, kurių sudėtyje yra toliau išvardytų sudedamųjų medžiagų, galima vartoti kartu su Thromboreductin, jei pastarojo preparato poveikiui reikšmingos įtakos nedaro. Tai acetilsalicilo rūgštis, acetaminofenas, furosemidas, geležis, ranitidinas, hidroksikarbamidas, alopurinolis ir digoksinas. Jei vartojate hepariną, turite apie tai pasakyti gydytojui. Valgio laikas vaistinio preparato poveikiui įtakos neturi.

  3. KAIP VARTOTI THROMBOREDUCTIN

  Thromboreductin reikėtų vartoti tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Dozės keisti be gydytojo leidimo negalima, Gydytojas privalo reguliariai sekti būklę ir, jei būtina, dozavimą koreguoti. Gydymo pradžioje reikia gerti po vieną kapsulę per dieną. Dozę galima didinti arba koreguoti tik gydytojui nurodžius. Paprastai palaikomoji vaisto dienos dozė yra 1-3 mg. Dozės didinti daugiau kaip 0,5 mg ( 1 kapsulė) per savaitę negalima. Dienos dozę reikėtų išgerti per 2-3 kartus.

  Vartojimo būdas Kapsules reikia praryti nekramčius, užsigeriant skysčiu, pvz.,vandeniu. Vaistą reikėtų vartoti lygiomis dalimis per 2 (ryte ir vakare) arba 3 kartus (kas 8 valandas). Jeigu vietoje jau vartojamo preparato skiriamas Thromboreductin ar pastarasis skiramas kartu su kitokiu trombocitų kiekį mažinančiu medikamentu, tai reikia daryti palaipsniui ir tik taip, kaip nurodė gydytojas.

  Vartojimo trukmė Thromboreductin reikia vartoti nepertraukiamai. Jei vartojimas nutraukiamas, būtina kuo greičiau apie tai pasakyti gydytojui.

  Pavartojus per didelę Thromboreductin dozę Jei preparato perduozuojama, reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją arba intensyvios terapijos skyrių. Gydytojui reikia parodyti Thromboreductin buteliuką ir informacinį lapelį. Skyriuje „Galimas šalutinis poveikis“ minimi simptomai gali atsirasti vaisto vartojant didelę dozę ir ilgai. Gali atsirasti hipotenzija, vėliau galvos svaigimas, palpitacija ir sinkopė. Preparato perdozavus draudžiama vairuoti ir valdyti mechanizmus.

  Pamiršus pavartoti Thromboreductin Praleidus dienos dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima, nes gali pasireikšti šalutinis poveikis, ypač gydymo pradžioje. Toliau vaistą reikia gerti taip, kaip paskirta, pranešus gydytojui apie praleistą dozę.

  Pokyčiai, atsirandantys nutraukus Thromboreductin vartojimą Jei vaistinio preparato vartojimas pertraukiamas, būtina apie tai pasakyti gydytojui, kadangi be jo leidimo vaisto vartojimo nutraukti negalima. Nutraukus gydymą savavališkai ir nepasakius apie tai gydytojui, liga gali komplikuotis.Gydymą nutraukiant, dozę patariama mažinti laipsniškai.

  4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

  Thromboreductin, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį.

  Vartojant anagrelido, gali pasireikšti viduriavimas, silpnumas, pykinimas, pilvo, krūtinės, nugaros skausmas, virškinimo sutrikimas, vidurių pūtimas, vėmimas, apetito stoka, išbėrimas, palpitacija, tachikardija, faringitas, kosulys, karščiavimas, bendrasis negalavimas, jutimo sutrikimas, niežulys, edema, dispnėja. Toks poveikis dažniausiai būna silpnas ir laikui bėgant mažėja. Gali atsirasti ir kitoks nepageidaujamas poveikis, tačiau, ar jis susijęs su anagrelido vartojimu, neaišku. Jei atsiranda galvos skausmas (dažniausiai gydymo pradžioje), reikėtų vartoti gydytojo paskirtų analgetikų, pvz.,acetaminofeno. Pradėjus viduriuoti, gydytojo nurodymu vartoti laktozės. Atsiradus alergijai, širdies ligos simptomams, sutrikus kepenų ar inkstų funkcijai, gydymą reikia nutraukti. Jei pasireiškia nors vienas iš minėtų šalutinių poveikių, būtina informuoti gydytoją. Gydytojas nustatys poveikio sunkumą ir suteiks būtinąją pagalbą, reikalingą simptomams mažinti.

  Jei pasireiškia bet koks informaciniame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, reikia paskyti gydytojui ar vaistininkui.

  5. THROMBOREDUCTIN laikymo SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Preparato tinkamumo laikas nurodytas ant pakuotės. Jam pasibaigus, vaisto vartoti draudžiama. Thromboreductin vartoti draudžiama, jei tinkamumo laikas nenurodytas. Thromboreductin nevartoti atsiradus vaisto pokyčių: kapsulės pažeistos, pakitusi jų spalva.Tokiu atveju vaistinio preparato vartoti negalima, nepaisant to, kad tinkamumo laikas dar nepasibaigęs. Apie tai reikia informuoti gydytoją ar vaistininką.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!