• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Tantum Rosa Tantum Rosa Vaistai →   Pagrindinis →  

  PAKUOTĖS LAPELIS: INFORMACIJA VARTOTOJUI

  TANTUM ROSA 500 mg granulės makšties tirpalui Benzidamino hidrochloridas

  Atidžiai perskaitykite visą šį lapelį, prieš pradėdami vartoti vaistą. Neišmeskite šio lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. Jeigu kiltų daugiau klausimų, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Vaistas gali jiems pakenkti (net tiems, kurių ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų). Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Lapelio turinys 1. Kas yra TANTUM ROSA ir kam jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant TANTUM ROSA 3. Kaip vartoti TANTUM ROSA 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Kaip laikyti TANTUM ROSA 6. Kita informacija

  1. KAS YRA TANTUM ROSA IR KAM JIS VARTOJAMAS

  TANTUM ROSA veiklioji medžiaga benzidaminas slopina uždegimą, malšina skausmą bei mažina patinimą. Pavartotas lokaliai jis greitai prasiskverbia per odą bei gleivinę ir susikaupia uždegimo pažeistuose gilesniuose audiniuose.

  TANTUM ROSA granulės vartojamos: • nespecifiniam makšties uždegimui; • operacijai makšties srityje (medikamentu gydoma prieš operaciją ir po jos); • švitinimo radioaktyviaisiais spinduliais sukeltam makšties gleivinės uždegimui; • uždegimui gimdos angos srityje; • uždegimui, atsiradusiam naudojant gimdos pesarą; • trichomonų ir grybelių infekcijai estrogenų vartojančioms pagyvenusioms pacientėms, sergančioms atrofiniu makšties uždegimu (preparatas vartojamas kaip papildoma gydymo priemonė).

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT TANTUM ROSA

  TANTUM ROSA vartoti negalima: - jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) benzidaminui arba bet kuriai pagalbinei TANTUM ROSA medžiagai.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: Lokaliai vartojamas TANTUM ROSA neturi įtakos įprastinių audinių tyrimų rezultatams.

  Kitų vaistų vartojimas Nustačius, kas sukėlė makšties uždegimą (bakterijos, grybeliai ar trichomonos), jei būtina, su TANTUM ROSA galima vartoti ir kitokių labiausiai tokiu atveju tinkamų vaistų.

  Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Vartojant TANTUM ROSA taip, kaip nurodyta, nėščioms moterims ir žindyvėms šio medikamento vartoti galima.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Poveikio gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus TANTUM ROSA nedaro.

  3. KAIP VARTOTI TANTUM ROSA

  TANTUM ROSA visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Iš TANTUM ROSA granulių paruoštu tirpalu yra plaunama makštis. Vieną paketėlį TANTUM ROSA granulių reikia ištirpinti pusėje litro drungno vandens. Paprastai makštį reikia plauti vieną arba du kartus per dieną. Jei preparato vartojama makšties dušui, reikės pasinaudoti vaistinėje įsigyjama moterų dušo įranga (pvz., intymiuoju TANTUM ROSA dušu), kurią reikia pripildyti tirpalo. Įrangos antgalį reikia įkišti į makštį ir buteliuką spausti tol, kol jis ištuštėja, po to, laikant buteliuką suspaustą, antgalį ištraukti. Paprastai makštis plaunama duše, tačiau galima tai atlikti ir virš sanitarinio mazgo ar bidės. Iš TANTUM ROSA granulių paruoštu tirpalu galima plauti ne tik makštį, bet ir išorines intymias kūno vietas.

  Pamiršus pavartoti TANTUM ROSA Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  TANTUM ROSA, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Lokaliai vartojamas TANTUM ROSA toleruojamas gerai, tačiau alerginės reakcijos galimybės atmesti negalima. Preparato vartojant ilgai arba juo plaunant didelį paviršių, gali atsirasti burnos džiūvimas, mieguistumas, miego sutrikimas, neramumas, optinės haliucinacijos (raibuliuojančių, spalvotų vaizdų, snaigių regėjimas)Jei atsiranda minėtas nepageidaujamas poveikis, reikia laikinai nutraukti preparato vartojimą ir kreiptis į gydytoją.

  Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. KAIP LAIKYTI TANTUM ROSA

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.

  Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, TANTUM ROSA vartoti negalima.

  6. KITA INFORMACIJA

  TANTUM ROSA sudėtis

  Veiklioji medžiaga yra benzidamino hidrochloridas. Viename paketėlyje jo yra 500 mg. Pagalbinės medžiagos yra trimetilcetilamonio paratoluolsulfonatas, povidonas ir natrio chloridas.

  TANTUM ROSA išvaizda ir kiekis pakuotėje Dėžutė, kurioje yra 5, 6 arba 10 paketėlių.

  Rinkodaros teisės turėtojas CSC Pharmaceuticals Handels GmbH Heiligenstadter Str. 395 b,1190 Vienna Austrija

  Gamintojas A.C.R.A.F. S.p.A., Italija

  Jeigu apie šį vaistą norite sužinoti daugiau, kreipkitės į vietinį rinkodaros teisės turėtojo atstovą.

  UAB "MRA" Žirnių 26 LT-02120 Vilnius tel.:+370 5 2649010 fax: +370 5 2124270

  Šis pakuotės lapelis paskutinį kartą patvirtintas 2008-03-15  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!