• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • TANTUM LEMON TANTUM LEMON Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA TANTUM LEMON IR NUO KO JIS VARTOJAMOS

  TANTUM LEMON yra nesteroidinis vaistas nuo uždegimo, turintis skausmą malšinančių savybių. Pavartotas lokaliai, jis sukelia dezinfekuojantį bei anestezuojantį poveikį. Vienoje TANTUM LEMON dėžutėje yra 20 kietųjų pastilių. Kiekviena pastilė suvyniota į maistinį popierių, 10 pastilių – į foliją.

  TANTUM LEMON gydomas burnos ertmės ir ryklės (pvz., dantenų, tonzilių, ryklės gleivinės, gerklų) uždegimas ar peršalimo ligų sukeltas skausmas.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT TANTUM LEMON

  TANTUM LEMON vartoti draudžiama: jeigu yra padidėjęs jautrumas veikliajai arba kuriai nors pagalbinei preparato medžiagai; jeigu pasireiškė padidėjęs jautrumas salicilo rūgščiai ir (arba) nesteroidiniams vaistams nuo uždegimo; jeigu pacientas serga fenilketonurija.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: - jeigu pacientas benzidamino hidrochlorido vartoja ilgai, gali pasireikšti padidėjusio jautrumo reakcija. Tuomet reikia nutraukti šio vaisto vartojimą ir kreiptis pagalbos į gydytoją; - jei, vartojant TANTUM LEMON, ligos simptomai greitai nepraeina, reikia pasitarti su gydytoju.

  Pasireiškus pirmiesiems šalutinio poveikio simptomams, apie tai reikia pasakyti gydytojui arba vaistininkui.

  TANTUM LEMON taip pat tinka tada, kai padidėjęs cukraus kiekis kraujyje ir laikantis dietos, kurioje ribojamas kalorijų ar cukraus kiekis.

  Nėštumo ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Reikiamų benzidamino hidrochlorido vartojimo nėštumo ir žindymo laikotarpiu duomenų nėra, todėl nėščioms ir žindyvėms šio vaisto vartoti negalima, išskyrus neabejotinai būtinus atvejus.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Rekomenduojamomis dozėmis lokaliai vartojamas benzidamino hidrochloridas gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

  Kitų vaistų vartojimas Sąveikos su kitais vaistais nepastebėta.

  3. KAIP VARTOTI TANTUM LEMON

  Dozavimas ir vartojimo metodas Vartoti po 1 kietąją pastilę 3 ‑ 4 kartus per parą, ne ilgiau kaip 7 paras. Kad gydymo rezultatai būtų geriausi, pastilę reikia lėtai čiulpti.

  Pavartojus per didelę TANTUM LEMON dozę Lokaliai vartojamo benzidamino hidrochlorido perdozavimo atvejų neaprašyta. Ūmiai perdozavus šio vaisto, reikia sukelti vėmimą arba plauti skrandį, kad pasišalintų jo turinys. Gydytojas atidžiai seks pacientą, gydys palaikomosiomis priemonėmis. Ligoniui būtina gerti daug skysčių

  4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

  TANTUM LEMON, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį.

  Retais atvejais pasireiškė: padidėjusio jautrumo reakcija; deginimo pojūtis burnoje; burnos sausmė.

  Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. TANTUM LEMON laikymo SĄLYGOS

  Laikyti gamintojo pakuotėje, ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!