• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Tamsulosin Lannacher Tamsulosin Lannacher Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS TAI YRA Tamsulosin Lannacher IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Kaip atrodo Tamsulosin Lannacher, ir jo pakuotės turinys Oranžinės ir alyviniai žalios spalvos kapsulė, ant kurios yra juodas užrašas TSL 0,4 ir juoda juostelė abiejuose galuose. Kapsulėje yra baltos arba balkšvos granulės. PVC/PE/PVDC/Aliuminio lizdinės plokštelės kartoninėse dėžutėse ir DTPE kapsulių talpyklės, uždarytos vaikų neatidaromu PP uždoriu, kuriose yra 10, 14, 20, 28, 30, 50, 56, 60, 90, 100 ar 200 pailginto atpalaidavimo kapsulių. Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

  Tamsulosin Lannacher pailginto atpalaidavimo kapsulės vartojamos šlapinimosi sutrikimų simptomų, sukeltų gerybinės prostatos hiperplazijos (padidėjusi prostata), gydymui. Kapsulių veiklioji medžiaga yra taip vadinamas alfa 1A-blokatorius, kuris sumažina raumenų susitraukimus prostatoje ir šlaplėje. Tai pagerina šlapimo pratekėjimą šlaple ir palengvina šlapinimąsi.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT Tamsulosin Lannacher

  Tamsulosin Lannacher vartoti draudžiama: - Jei jūs alergiškas (padidėjęs jautrumas) tamsulozino hidrochloridui ar bet kuriai produkto sudedamąjai medžiagai. Padidėjęs jautrumas ar alergija tamsulozino hidrochloridui gali pasireikšti staigiu rankų ar kojų patinimu, sutrikusiu kvėpavimu ir/ar niežuliu ir bėrimu (angioedema). - Jei kada nors esate patyrę svaigulį ar nualpę dėl žemo kraujo spaudimo (pvz.: staigiai atsisėdus ar atsistojus). - Jei jums nustatyti sunkūs kepenų funkcijos sutrikimai.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: Jei jums nustatyti sunkūs inkstų funkcijos sutrikimai. Jei buvote apsvaigę ar nualpę tamsulozino vartojimo metu. Prašome nedelsiant atsisėsti ar atsigulti (tol, kol išnyks simptomai). Jei tamsulozino vartojimu metu jums buvo staigiai patinusios rankos ar kojos, pasunkėjo kvėpavimas ir/ar pasireiškė niežulys ar bėrimas, sukelti alerginės reakcijos (angioedema). Jei paskirtas kataraktos operacijos laikas.

  Prašome kreiptis į gydytoją, net jei šie požymiai jums pasireiškė kada nors anksčiau.

  Kitų vaistų vartojimas Tamsulosin Lannacher gali sumažinti kraujo spaudimą, jei yra vartojamas drauge su kitais alfa 1A‑blokatoriais.

  Diklofenakas (priešuždegiminis preparatas nuo skausmo) ir varfarinas (vartojamas, siekiant sumažinti kraujo krešėjimą) gali daryti įtakos Tamsulosin Lannacher pašalinimo iš organizmo greičiui.

  Atminkite, kad tai gali būti taikoma ir produktams, kuriuos vartojote netolimoje praeityje ar vartosite netolimoje ateityje.

  Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Tamsulosin Lannacher vartojimas su maistu ar gėrimais Tamsuloziną būtina vartoti po pirmo dienos valgio. Vartojant tamsuloziną esant tuščiam skrandžiui, gali padidėti pašalinio poveikio atvejų skaičius ar sustiprėti pašalinis poveikis.

  Nėštumas Tamsulosin Lannacher yra skirtas tik vyrams gydyti.

  Žindymo laikotarpis Tamsulosin Lannacher yra skirtas tik vyrams gydyti.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Iki šiol nėra gauta jokių įrodymų, kad tamsulozinas daro įtaką gebėjimui vairuoti ar valdyti mechanizmus. Nepaisant to, pacientai turi žinoti, kad gali pasireikšti svaigulys.

  3. KAIP VARTOTI Tamsulosin Lannacher

  Tamsuloziną visada vartokite tiksliai taip, kaip jums nurodė gydytojas. Jei pamiršote vartojimo instrukcijas, kreipkitės į savo gydytoją ar vaistininką.

  Įprasta dozė yra viena kapsulė per dieną po pirmo dienos valgio. Kapsulę išgerkite stovėdami ar tiesiai sėdėdami (negulint), užsigerdami stikline vandens (kapsulės nedalinkite ir kitaip nepažeiskite apvalkalo). Kapsulės negalima kramtyti. Jūsų gydytojas parinko jums ir jūsų ligos gydymui tinkamą dozę bei nurodė gydymo trukmę. Dozės negalima savarankiškai pakeisti.

  Jei jums atrodo, kad tamsulozino poveikis yra per stiprus ar per silpnas, kreipkitės į savo gydytoją ar vaistininką.

  Pavartojus per didelę Tamsulosin Lannacher dozę Jei išgėrėte daugiau tamsulozino nei reikėjo, nedelsiant kreipkitės į savo gydytoją ar vaistininką.

  Pamiršus pavartoti Tamsulosin Lannacher Jei pamiršote išgerti tamsulozino po pirmo dienos valgio, padarykit tai vėliau tą pačią dieną po valgio. Jei vieną dieną praleidote ir neišgėrėte vaisto, kitą dieną tęskite vaisto vartojimą taip, kaip nurodė gydytojas. Nevartokite dvigubos dozės, jei pamiršote išgerti kapsulę.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Tamsulosin Lannacher, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį.

  Dažnai (daugiau nei vienas atvejis iš 100, bet mažiau nei vienas iš 10): svaigimas

  Nedažnai (daugiau nei vienas atvejis iš 1000, bet mažiau nei vienas iš 100 pacientų): Galvos skausmas, dažnas ar nereguliarus širdies ritmas, svaigimas, ypač atsisėdant ar atsistojant, bendras persišaldymas, vidurių užkietėjimas, viduriavimas, pykinimas, vėmimas, bėrimas, niežulys, nenormali ejakuliacija, silpnumas.

  Retai (daugiau nei vienas iš 10 000, bet mažiau nei vienas pacientas iš 1 000): Alpimas, rankų ar kojų patinimas, kvėpavimo sutrikimai ir/ar niežulys ir bėrimas (angioedema).

  Labai retai (mažiau nei vienas pacientas iš 10 000 atvejų): Skausminga, užsitęsusi, nepageidautina erekcija (priapizmas). Kai kada pasitaikė su kataraktos operacija susijusių komplikacijų.

  Jei pastebėjote bet kokių šalutinių poveikių, nepaminėtų šiame informaciniame lapelyje, praneškite savo gydytojui ar vaistininkui.

  5. Tamsulosin Lannacher LAIKYMO SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Lizdines plokšteles laikyti išorinėje gamintojo pakuotėje. Kapsulių talpyklę laikyti sandariai uždarytą. Ant dėžutės, talpyklės ar lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima. Kapsules, kurių galiojimo terminas pasibaigęs arba kurių jums nebereikia, grąžinkite vaistininkui.

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!