• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • STREPSILS su mentoliu ir anyžiumi STREPSILS su mentoliu ir anyžiumi Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA STREPSILS IR KAM JIS VARTOJAMAS

  Strepsils vartojamas simptominio gerklės skausmo ir burnos infekcinės ligos gydymui. 2,4-dichlorbenzilo alkoholis ir amilmetakrezolis pasižymi antiseptinėmis savybėmis. Strepsils su mentoliu ir anyžiumi pastilės tiekiamos lizdinėse plokštelėse.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT STREPSILS

  Strepsils vartoti negalima: - jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei Strepsils medžiagai; - jaunesniems kaip 6 metų vaikams.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: - jeigu Jūs sergate diabetu, nes vienoje pastilėje yra 2,5 g cukraus.

  Nėštumas Prieš vartojant Strepsils , būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Žindymo laikotarpis Prieš vartojant Strepsils, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Preparatas gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Strepsils medžiagas

  Vaisto sudėtyje gliukozės ir sacharozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą. Vaisto sudėtyje yra dažiklių karmosino (E 122) ir ponso 4R (E 124). Gali sukelti alerginių reakcijų.

  3. KAIP VARTOTI STREPSILS

  Strepsils visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 6 metų vaikams: čiulpti po 1 pastilę kas 2-3 valandas, bet ne daugiau kaip 8 pastiles per 24 val. Pagyvenusiems žmonėms: dozavimo mažinti nereikia. Jaunesniems kaip 6 metų vaikams preparato vartoti negalima.

  Pavartojus per didelę Strepsils dozę Perdozavus šalutinio poveikio nepastebėta, nebent atsiranda virškinimo trakto diskomfortas. Tokiu atveju gydymas yra simptominis.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Strepsils, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį. Retais atvejais atsiranda padidėjusio jautrumo reakcija.

  Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. KAIP LAIKYTI STREPSILS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos ir drėgmės. Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

  6. KITA INFORMACIJA

  Strepsils sudėtis

  - Veikliosios medžiagos yra 2,4-dichlorbenzilo alkoholis, amilmetakrezolis. Vienoje pastilėje yra: 1,2 mg 2,4-dichlorbenzilo alkoholio, 0,6 mg amilmetakrezolio. - Pagalbinės medžiagos: sacharozė, gliukozės sirupas, vyno rūgštis, mentolis, anyžių eterinis aliejus, pipirmėčių eterinis aliejus, dažikliai: ponso 4R (E 124), karmosinas (E 122).

  Strepsils išvaizda ir kiekis pakuotėje

  Pastilės yra apvalios, raudonos spalvos. Kartono dėžutėje yra 24 pastilės.

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!