• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Strepsils Menthol & Eucalyptus Strepsils Menthol & Eucalyptus Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA STREPSILS IR KAM JIS VARTOJAMAS

  Strepsils vartojamas simptominio gerklės skausmo ir burnos infekcinės ligos gydymui. 2,4-dichlorbenzilo alkoholis ir amilmetakrezolis pasižymi antiseptinėmis savybėmis. Mentolis nestipriai anestezuoja gerklės gleivinę, mažina nosies užgulimą. Strepsils su mentoliu ir eukaliptu pastilės tiekiamos lizdinėse plokštelėse. Kartoninėje dėžutėje yra 24 pastilės.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT STREPSILS

  Strepsils vartoti negalima: - jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei Strepsils medžiagai; - jaunesniems kaip 6 metų vaikams.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: jeigu Jūs sergate diabetu, nes vienoje pastilėje yra 2,5 g cukraus.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Nėštumas Prieš vartojant Strepsils, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Žindymo laikotarpis Prieš vartojant Strepsils, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Preparatas gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Strepsils medžiagas Vaisto sudėtyje yra sacharozės ir gliukozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

  3. KAIP VARTOTI STREPSILS

  Strepsils visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 6 metų vaikams: čiulpti po 1 pastilę kas 2-3 valandas, bet ne daugiau kaip 8 pastiles per 24 val. Pagyvenusiems žmonėms: dozavimo mažinti nereikia. Jaunesniems kaip 6 metų vaikams preparato vartoti negalima.

  Pavartojus per didelę Strepsils dozę Perdozavus šalutinio poveikio nepastebėta, nebent atsiranda virškinimo trakto diskomfortas. Tokiu atveju gydymas yra simptominis.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Strepsils, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Retais atvejais atsiranda padidėjusio jautrumo reakcija.

  Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. KAIP LAIKYTI STREPSILS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos ir drėgmės.

  Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

  6. KITA INFORMACIJA

  Strepsils sudėtis

  - Veikliosios medžiagos yra 2,4-dichlorbenzilo alkoholis, amilmetakrezolis, levomentolis. Vienoje pastilėje yra: 1,2 mg 2,4-dichlorbenzilo alkoholio, 0,6 mg amilmetakrezolio, 8,0 mg levomentolio. - Pagalbinės medžiagos yra sacharozė, gliukozės sirupas, vyno rūgštis, eukaliptų eterinis aliejus, dažiklis indigo karminas (E 132).

  Strepsils išvaizda ir kiekis pakuotėje

  Strepsils pastilės yra apvalios, mėlynos spalvos, būdingo skonio. Strepsils su mentoliu ir eukaliptu pastilės tiekiamos lizdinėse plokštelėse. Kartono dėžutėje yra 24 pastilės.

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!