• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Spasmomen Spasmomen Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA SPASMOMEN IR KAM JIS VARTOJAMAS

  Dirglios žarnos sindromo ir kitų virškinimo trakto ligų sukeliamų lygiųjų raumenų spazmų šalinimas, susijusio skausmo malšinimas

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT SPASMOMEN

  Spasmomen vartoti negalima:

  - jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) Spasmomen veikliajai arba kuriai nors pagalbinei medžiagai. - vaikams ir paaugliams, nes duomenų apie vaisto saugumą ir veiksmingumą šio amžiaus pacientams nėra.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: Vaisto atsargiai turi vartoti sergantieji glaukoma, prostatos hipertrofija, taip pat esant skrandžio prievarčio stenozei.

  Kitų vaistų vartojimas Sąveikos su kitais vaistais nėra.

  Nėštumas ir žindymas Vaisto vartoti galima tik gydytojui paskyrus!

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Poveikio gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus nėra.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Spasmomen medžiagas Spasmomen sudėtyje yra laktozės monohidrato. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

  3. KAIP VARTOTI SPASMOMEN

  Atsižvelgiant į gydytojo nurodymą, suaugusiems gerti po vieną tabletę 2-3 kartus per parą.

  Pavartojus per didelę Spasmomen dozę Tyrimais su gyvūnais nustatyta, kad otilonio bromidas beveik neturi jokio toksinio poveikio. Todėl ir žmonėms dėl vaisto perdozavimo sveikatos sutrikimų neturėtų būti. Nors ir netikėtina, bet jei tokių atsirastų, reikia taikyti simptomus gydančias priemones.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Vartojant terapinėmis dozėmis, Spasmomen šalutinio poveikio nesukelia ir, konkrečiai, neturi atropinui panašaus poveikio požymių.

  5. KAIP LAIKYTI SPASMOMEN

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje.

  Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

  6. KITA INFORMACIJA

  Spasmomen sudėtis - Veiklioji medžiaga yra otilonio bromidas. Vienoje tabletėje yra 40 mg otilonio bromido. - Pagalbinės medžiagos yra laktozės monohidratas, ryžių krakmolas, karboksimetilkrakmolo A natrio druska, magnio stearatas, hipromeliozė, titano dioksidas, makrogolis 4000, makrogolis 6000, talkas.

  Spasmomen išvaizda ir kiekis pakuotėje Spasmomen yra baltos arba beveik baltos, apvalios, abipus išgaubtos dengtos tabletės.

  PVDC/PVC ir aliuminio folijos lizdinė plokštelė. Kartono dėžutėje yra 30 tablečių.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!