• PERŠALIMAS

    SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

    skaityti
  • KIRMĖLĖS

    SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės niežulys,...

    skaityti
  • KARŠČIAVIMAS

    SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

    skaityti
  • Sertranat Sertranat Vaistai →   Pagrindinis →  

    1. KAS YRA SERTRANAT IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

    Veiklioji Sertranat tablečių medžiaga sertralinas priklauso antidepresantų (vaistų nuo depresijos), vadinamų selektyvių serotonino atgalinio sugrąžinimo (SASS) į neuronus, grupei. Sertralin Actavis vartojamas: Depresijai gydyti (didžiosios depresijos epizodų gydymas). Obsesinio kompulsinio sutrikimo gydymas (obsesinės-kompulsinės mintys ir elgsena) Panikos sutrikimo su agorafobija (didelės erdvės baimė) arba be jos gydymas Psichologinės reakcijos po psichologiškai traumuojančių įvykių gydymas (potrauminio streso sutrikimo (PTSS) gydymas). Nerimo bendraujant su kitais žmonėmis gydymas (socialinės fobijos).

    2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT SERTRANAT

    Sertranat vartoti negalima:

    - jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) sertralinui arba bet kuriai pagalbinei Sertranat tablečių medžiagai; - jeigu vartojate monoaminooksidazės (MAO) inhibitorių, tam tarpe ir selegilino (vaisto Parkinsono ligai gydyti) arba moklobemido (vaisto depresijai gydyti); - jeigu vartojate pimozido; - jeigu sergate sunkiu kepenų nepakankamumu.

    Specialių atsargumo priemonių reikia

    - Jeigu neseniai vartojote MAO inhibitorių (pvz., vaistų depresijai gydyti). Po jų vartojimo nutraukimo sertralino galima pradėti gerti ne anksčiau kaip po 2 savaičių. Po kai kurių MAO inhibitorių, pvz.: moklobemido, reikia palaukti 24 valandas, nebent gydytojas skiria kitaip. Norint sertralino pradėti vartoti vietoj kitų antidepresantų, reikia kreiptis į gydytoją patarimo. Po gydymo sertralinu turi praeiti mažiausiai 2 savaitės, kad būtų galima pradėti gydymą kitu MAO inhibitoriumi. - Jei esate gydomas elektros traukulių terapija (elektros srovės sukeliami traukuliai) - Jei geriate vaistus, kurie gali padidinti kraujavimo riziką, pvz., kraują skystinančius vaistus (antikoaguliantus), kai kuriuos vaistus psichiniams sutrikimams gydyti (atipiniai antipsichotiniai vaistai, fenotiazinai ir dauguma triciklių antidepresantų), vaistus skausmui ir uždegimui gydyti (NVNU) ir acetilsalicilinę rūgštį (Aspirinas). - jei jaučiate nerimą, nesugebate ramiai sėdėti ar stovėti. Šiais atvejais nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

    Mintys apie savižudybę ir depresijos arba nerimo sutrikimų pasunkėjimas Jeigu sergate depresija ir (arba) jaučiate nerimą, kartais Jums gali kilti minčių apie savęs žalojimą ar savižudybę. Pradėjus pirmą kartą vartoti antidepresantus, tokių minčių gali kilti dažniau, nes turi praeiti šiek tiek laiko (paprastai apie dvi savaitės, bet kartais ir ilgiau), kol šie vaistai pradės veikti.

    Tokia minčių tikimybė Jums yra didesnė šiais atvejais: - jeigu anksčiau mąstėte apie savižudybę arba savęs žalojimą; - jeigu esate jaunas suaugęs. Klinikinių tyrimų duomenys parodė, kad psichikos sutrikimais sergantiems jauniems suaugusiems (jaunesniems kaip 25 metų), vartojant antidepresantų, su savižudybe siejamo elgesio rizika yra didesnė.

    Jeigu bet kuriuo metu galvojate apie savižudybę arba savęs žalojimą, nedelsdami kreipkitės į gydytoją arba vykite į ligoninės priėmimo skyrių.

    Jums gali būti naudinga pasakyti giminaičiams ar artimiems draugams, kad sergate depresija ar jaučiate nerimą. Paprašykite juos paskaityti šį pakuotės lapelį. Galite jų paprašyti, kad Jus perspėtų, jeigu pastebės, kad Jūsų depresija ar nerimas pasunkėjo arba jie nerimauja dėl Jūsų elgesio pokyčių.

    Jeigu yra ar kada nors buvo kuri nors iš toliau išvardytų būklių, prieš Sertranat vartojimą reikia pranešti gydytojui:

    Bipolinis sutrikimas (manijos epizodas) Jei jums pasireiškė manijos epizodas, nedelsiant kreipkitės į gydytoją. Jums gali tekti nutraukti Sertranat vartojimą. - Epilepsija Jei pasireiškė traukuliai, nedelsiant informuokite gydytoją. Jums gali tekti nutraukti Sertranat vartojimą. _ Diabetas Sertranat gali sutrikdyti insulino ir/arba vaistų reguliuojamą cukraus lygio kontrolę. Gali tekti koreguoti šių medikamentų dozes. Padidėjusi kraujavimo rizika Šizofrenija Pakitusi kepenų funkcija

    Perspėjimai

    ● Serotonininis sindromas Jeigu aukšta temperatūra, sustingsta/trūkčioja raumenys, atsirado konfūzija, dirglumas ar ažitacija, reikia kreiptis į gydytoją, kadangi šie simptomai gali būti būklės, vadinamos serotonininiu sindromu, požymis. Ir nors toks sindromas pasireikšdavo nedažnai, jis gali kelti grėsmę gyvybei. Jums gali tekti nutraukti Sertanat vartojimą.

    ● Vaikai ir jaunesni negu 18 metų amžiau paaugliai Įprastai Sertranat neturėtų būti vartojimas vaikams ir paaugliams iki 18 metų amžiaus. Iki šiol neatliktos klinikinės studijos apie ilgalaikį Sertranat poveikį augimui, brendimui, suvokimo vystymuisi, mąstymui ir elgsenai vaikams ir jaunesniems nei 18 metų paaugliams. Tačiau gydytojas gali skirti Sertranat jaunesniam nei 18 metų pacientui, jei jis nusprendžia, kad šis preparatas pacientui tinka geriausiai. Jūs turite atsiminti, kad jaunesni nei 18 metų pacientai priklauso padidintai rizikos grupei dėl tokių simptomų kaip savižudybės mėginimai, savižudiškos mintys ir priešiškumas (dažniausiai agresija, priešiškas elgesys ir pyktis), jei jie vartoja šios grupės preparatus. Jei Jūsų gydytojas išrašė Sertranat suaugusiajam ir Jūs norite apie tai pasikalbėti, apsilankykite pas jį dar kartą. Jūs turite pasakyti gydytojui, jei pasireiškia ar sustiprėja bet kuris aukščiau išvardytas simptomas, kol pacientas vartoja Sertranat.

    Kitų vaistų vartojimas

    Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Sertralino vartojant kartu su žemiau išvardytais preparatais, gali kisti jų arba sertralino poveikis. MAO inhibitoriai (vaistai nuo depresijos arba Parkinsono ligos). Jų vartoti kartu su Sertranat negalima, nes gali išsivystyti rimtos ar net mirtinos reakcijos (serotonininis sindromas) (žr. Skyrių „Nevartokite Sertranat“) Pimozidas (vaistas Tureto sindromui gydyti). Preparato vartoti kartu su Sertranat negalima. Serotoninerginiai preparatai: SSRI, triptofanas, fenfluraminas, dekstrometorfanas, petidinas, tramadolis, serotonino agonistai. Juos vartoti su Sertranat galima tik ypač atsargiai ir pagal galimybes vengti, nes galimas serotonininis sindromas (žr. Skyrių „Kas žinotina prieš vartojant Sertranat“) Diazepamas (raminamasis preparatas) Tolbutamidas (vaistas diabetui gydyti) Cimetidinas (vaistas nuo rėmens ir skrandžio opos) Varfarinas (preparatas, mažinantis kraujo krešėjimą) Vaistai nuo skausmo ir uždegimo (NVNU) ar acetilsalicilinė rūgštis Fenazonas (nuo skausmo) Litis (vaistas nuo depresijos) Diuretikai (šlapimo išskyrimą didinantys preparatai) Fenitoinas (vaistas nuo epilepsijos). Sertralinas gali veikti šio preparato lygį kraujyje, todėl gydytojui reikėtų atsargiau pradėti gydymą fenitoinu ir tinkamai parinkti jo dozę. Fenitoinas gali mažinti sertralino kraujo lygį. Sumatriptanas ir kiti triptanai (vaistai nuo migrenos) Paprastųjų jonažolių preparatai.

    Sertranat vartojimas su maistu ir gėrimais

    Gydantis Sertranatu, alkoholio gerti nerekomenduojama.

    Sertranat gali būti vartojamas nepriklausomai nuo maisto.

    Nėštumas ir žindymo laikotarpis

    Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju

    Nėštumas Dėl sertralino vartojimo nėštumo metu trūksta patirties. Prieš skiriant reikia atidžiai įvertinti naudos ir rizikos santykį negimusiam kūdikiui. Nevartokite Sertranat, jei esate nėščia arbe planuojate pastoti, nebent gydytojas nurodytų kitaip.

    Gydymo sertralinu negalima nutraukti staiga. Jeigu vartojote Sertranato paskutiniais nėštumo mėnesiais, įspėkite apie tai gydytoją, nes gimęs kūdikis gali turėti kai kurių simptomų. Šie simptomai paprastai pasireiškia per 24 val. po gimdymo. Tarp jų gali būti nesugebėjimas normaliai miegoti ar maitintis, pasunkėjęs kvėpavimas, pamėlynavusi oda ir pakilusi ar nukritusi kūno temperatūra, silpnumas, nuolatinis verkimas, sustingę ar suglebę raumenys, letargija, tremoras, drebulys arba traukulių priepuoliai. Jei Jūsų kūdikiui po gimimo pasireiškė nors vienas iš šių simptomų, nedelsiant kreipkitės į gydytoją pagalbos.

    Žindymas Nedidelis sertralino kiekis patenka į pieną. Yra pavojus, kad tai gali paveikti kūdikį. Jei geriate Sertranat, pasitarkite su gydytoju prieš pradedant maitinimą krūtimi.

    Vairavimas ir mechanizmų valdymas

    Kai kuriais individualiais atvejais sertralinas gali paveikti reakcijos greitį ir sukelti galvos svaigimą ir nuovargį. Net vartojant vaistą tinkamai, tai gali taip paveikti Jūsų reakcijos greitį, kad gali pablogėti Jūsų sugebėjimas vairuoti automobilį, valdyti mechanizmus ar dirbti neapsaugotoje vietoje. Kol įsitikinsite, kaip vaistas Jus veikia, būkite atsargūs.

    Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Sertranat medžiagas

    Sertranat tabletėse yra laktozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

    3. KAIP VARTOTI SERTRANAT

    Dozavimas

    Tikslią dozę nustatys gydytojas. Sertranat visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

    Sertranat reikia gerti kartą per parą, užgeriant pakankamu skysčio kiekiu. Galite gerti Sertranat tablečių ryte arba vakare nepriklausomai nuo valgio.

    Depresija, obsesinis-kompulsinis sutrikimas Įprastinė paros dozė yra 50 mg sertralino, tai yra viena Sertranat 50 mg plėvele dengta tabletė ar pusė Sertranat 100 mg plėvele dengtos tabletės. Kad būtų pasiektas reikiamas efektas, dauguma atvejų gydymą reikia tęsti 2-4 savaites, kartais ilgiau. Jei reikės, gydytojas gali laipsniškai didinti dozę po 50 mg kas savaitę. Didžiausia paros dozė  200 mg.

    Depresijos atveju būklei pagerėjus gydymas tęsiamas dar 6 mėnesius.

    Panikos priepuoliai, potrauminio streso sindromas, socialinės fobijos Įprastinė paros dozė yra 25 mg sertralino, tai yra pusė Sertranat 50 mg plėvele dengtos tabletės. Po savaitės dozę reikia padidinti 50-čia mg parai. Jei reikia, gydytojas gali palaipsniui didinti dozę po 50 mg kas savaitę. Maksimali paros dozė yra 200 mg.

    Pavartojus per didelę Sertranat dozę

    Galimi perdozavimo simptomai: mieguistumas, pykinimas ar vėmimas, širdies plakimas, drebulys, nerimas, galvos svaigimas. Jei pajutote šiuos simptomus, įspėkite savo gydytoją, kreipkitės į ligoninę ar apsinuodijimų centrą, kad jie įvertintų galimą pavojų.

    Pamiršus pavartoti Sertranat

    Įprastiniu laiku medikamento išgerti pamiršus, toliau jo reikia vartoti įprastine tvarka. Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

    Nustojus vartoti Sertranat

    Nutraukti gydymą Sertranatu galima tik gydytojui leidus. Paprastai gydytojas rekomenduoja gydymą nutraukti per keletą savaičių, palaipsniui mažinant dozę. Jei nustojate vartoję Sertranat ir ypač jei tai atsitinka staiga, gali išsivystyti nutraukimo sindromas (žr. „4. Galimas šalutinis poveikis (simptomai kurie pasireiškia nutraukus gydymą)“).

    Jeigu kiltų daugiu klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

    4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

    Sertranat, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

    Poveikio dažnio įvertinimui naudojama lentelė:

    Labai dažnas: daugiau nei 1 iš 10 gydytų pacientų Dažnas: mažiau negu 1 iš 10, bet daugiau nei 1 iš 100 gydytų pacientų Nedažnas: mažiau negu 1 iš 100, bet daugiau nei 1 iš 1000 gydytų pacientų Retas: mažiau negu 1 iš 1000, bet daugiau nei 1 iš 10000 gydytų pacientų Labai retas: mažiau negu 1 iš 10000 gydytų pacientų, nežinomas ( negali būti nustatytas pagal turimus duomenis)

     Sunkus pašalinis poveikis ir simptomai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį ...

    Retai Ūmios alerginės reakcijos (anafilaktoidinės reakcijos) Simptomai: pykinimas, kraujo apytakos sutrikimas, raugėjimas ar vėmimas, burnos sausumas, liežuvio deginimo pojūtis, regėjimo sutrikimai, ūmus oro trūkumas ir pablogėjęs sugebėjimas susikaupti. Galimos odos reakcijos, niežėjimas ir pūslės. Sunkiais atvejais gali išsivystyti kraujo apytakos šokas su organų nepakankamumu ir netgi mirtinas kraujotakos nepakankamumas.

    Odos patinimas (angioedema) Simptomai: odos patinimas, dažniausiai akių vokų, lūpų, smakro, skruostų ir genitalijų. Jei paveikiami kvėpavimo takai (ypač balso stygos), gali atsirasti gyvybei pavojingų kvėpavimo sutrikimų, kuriuos būtina nedelsiant gydyti.

    Stivenso- Džonsono sindromas Simptomai: pakilusi temperatūra, ūmus bendros sveikatos būklės pablogėjimas, gleivinę pažeidžiantis pūslinis odos bėrimas. Burnoje, gerklėje ir ant genitalijų gali atsirasti skausmingas pūslinis bėrimas. Galimas konjunktyvitas (akių junginės uždegimas), kuriam reikalingas oftalmologinis (akių) gydymas.

    Ūmus odos lupimasis (Lajelio sindromas) Simptomai: odos viršutinio sluoksnio pūslės/lupimasis (nuplikytos odos sindromas).

    Odos audinių irimas (gangrena)

    Serotonininis sindromas Simptomai: nerimas, sumišimas, stiprus prakaitavimas, viduriavimas, karščiavimas, pakilęs kraujo spaudimas, sustingimas ir širdies plakimo pojūtis. Gali susidaryti gyvybei pavojinga situacija. Atkreipkite dėmesį į perspėjimą „Specialių atsargumo priemonių reikia“ 2 skyriuje „Kas žinotina prieš vartojant Sertranat“

    Savižudiškos mintys / kenkimas sau Atkreipkite dėmesį į perspėjimą „Specialių atsargumo priemonių reikia“ 2 skyriuje „Kas žinotina prieš vartojant Sertranat“

    Sutrikusio antidiurezinio hormono sekrecijos sindromas Simptomai: galvos skausmas, padidėjęs dirglumas ir apatija, pykinimas, vėmimas, sumišimas iki kliedesių, sąmonės sutrikimai, netgi koma. Gali pasireikšti raumenų silpnumas, spazmai ir epilepsiniai traukuliai. Kai kuriais atvejais refleksai būna prislopinti ar sustiprėję.

    ... ir ką daryti jei jie pasireiškia Jei pasireiškia nors vienas iš aukščiau minėtų pašalinių poveikių, nutraukite Sertranat vartojimą ir nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

     Kitas galimas šalutinis poveikis.

    Labai dažnas Pykinimas, viduriavimas, išmatų suskystėjimas, drebulys, galvos svaigimas, burnos džiūvimas, nemiga, mieguistumas, anoreksija (apetito nebuvimas), seksualinės funkcijos sutrikimas (daugiausiai uždelstas sėklos išmetimas).

    Dažnas Virškinimo sutrikimas, galvos skausmas, prakaitavimo padidėjimas, silpnumas, nuovargis, karščio pylimas, odos išbėrimas, krūtinės skausmas, pernelyg greitas, juntamas širdies plakimas, vidurių užkietėjimas, pilvo skausmai, vėmimas, spengimas ausyse, judesių sutrikimas pvz., atskirų kūno dalių judrumo padidėjimą, raumenų tonuso padidėjimas, griežimas dantimis, jautrumo prisilietimams sumažėjimas, žiovulys, sujaudinimas, nerimas, mėnesinių sutrikimas, regos sutrikimas.

    Nedažnas Nerimas, svorio padidėjimas ar sumažėjimas, karščiavimas, taškinės kraujosruvos odoje ir gleivinėje, padidėjusi kraujavimo galimybė (kraujavimas iš nosies ar virškinimo trakto, kraujo šlapime atsiradimas, niežulys, plikimas, daugiaformė eritema (odos bėrimas su paraudimu), sunkus kepenų veiklos sutrikimas (įskaitant kepenų uždegimą ir nepakankamumą bei geltą), kepenų fermentų padaugėjimas kraujyje, tinimas dėl skysčių susilaikymo (edema), pvz., aplink akiduobę, kraujospūdžio pakilimas, alpulys, dažnas širdies ritmas, apetito padidėjimas, kasos uždegimas, vyzdžių išsiplėtimas, migrena, euforija, depresija, haliucinacijos, manija ar hipomanja (psichikos sutrikimai), patologinis hiperaktyvumas, sąnarių skausmai, šlapimo nelaikymas.

    Retas Alerginės reakcijos, alergija, baltųjų kraujo kūnelių ir kraujo plokštelių kiekio sumažėjimas kraujyje, krūtų padidėjimas vyrams, savaiminis pieno tekėjimas iš pieno liaukų (galaktorėja), skydliaukės veiklos sutrikimai, odos jautrumo šviesai padidėjimas, pūslės, skausminga ilgalaikė erekcija, nevalingi raumenų susitraukinėjimai, koma, traukuliai, lytinio potraukio netekimas (vyrams ir moterims), nakties košmarai, agresijos reakcijos, psichozė, bronchų spazmas, natrio kiekio sumažėjimas kraujyje, cholesterolio padaugėjimas kraujo serume, veido patinimas, šlapimo susilaikymas, nesugebėjimas ramiai sėdėti ar stovėti (akatizija).

    Nežinomo dažnio (pagal turimus duomenis jo negalima įvertinti) Mintys apie savęs žalojimą arba savižudybę.

    Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

    Simptomai, kurie gali atsirasti nutraukus gydymą

    Tam tikras pašalinis poveikis dažnai išryskėja, kai nutraukiamas gydymas sertralinu (taip vadinamas nutraukimo sindromas). Pavojus didėja, jei sertralinas buvo geriamas didelėmis dozėmis ir ilgą laiką ar jei dozė sumažinama labai greitai. Dažniausiai poveikis išnyksta per dvi savaites.

    Nutraukiant gydymą sertralinu, gydytojas gali patarti dozę mažinti palaipsniui. Nemažinant dozės palaipsniui, didėja pavojus atsirasti nutraukimo sindromui. Jei nutraukus vaisto vartojimą pajutote sunkų pašalinį poveikį, kreipkitės į gydytoją. Gydytojas gali paprašyti vėl pradėti vartoti vaistą, o vėliau nutraukti jo vartojimą lėčiau.

    Jei pasireiškė nutraukimo sindromas, tai nereiškia kad Jūs tapote priklausomas ir negalėsite visiškai nutraukti sertralino vartojimo.

    Nutraukimo sindromas

    Vertigo (galvos svaigimas, lygsvaros problemos), nenormalūs pojūčiai, tokie kaip formikacija (skruzdžių bėgiojimo pojūtis), deginimo arba rečiau elektros šoko pojūtis (tame tarpe ir galvoje), miego sutrikimai (ryškūs sapnai, naktiniai košmarai ar nemiga), nerimo jausmas, galvos skausmas, pykinimas, vėmimas, prakaitavimas (tame tarpe ir naktimis), susijaudinimas, drebulys, konfūzija (jausmas, kad esi pasimetęs ir dezorientuotas), emocinis nestabilumas, regėjimo sutrikimai, širdies ritmo pagreitėjimas, viduriavimas, dirglumas.

    Jei pasireiškė sunkus šalutinis poveikis, ar pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

    5. Kaip laikyti SERTRANAT

    Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Ant lizdinės plokštelės ir/ar buteliuko ir dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Sertranat vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio datos. Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia. Vaistų likučių negalima mesti į kanalizaciją arba kartu su buitinėmis atliekomis. Kaip naikinti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Visa tai padės apsaugoti aplinką.

    6. KITA INFORMACIJA

    Sertranat sudėtis

    - Veiklioji medžiaga yra sertralinas.

    Sertranat 50 mg plėvele dengtos tabletės: Vienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 50 mg sertralino (sertralino hidrochlorido pavidalu)

    Sertranat 100 mg plėvele dengtos tabletės: Vienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 100 mg sertralino (sertralino hidrochlorido pavidalu)

    - Pagalbinės medžiagos: Tablečių šerdis: laktozės monohidratas, mikrokristalinė celiuliozė, povidonas K30, kroskarmeliozės natrio druska, magnio stereatas. Tablečių plėvelė: hipromeliozė 6 (Sertranat 50 mg sudėtyje), hipromeliozė 6 ir hipromeliozė 16 (Sertranat 100 mg sudėtyje), talkas, propilenglikolis ir titano dioksidas (E 171).

    Kaip atrodo Sertranat ir jo pakuotės turinys

    Tabletę galima dalyti pusiau.

    Sertranat 50 mg plėvele dengtos tabletės: Baltos, ovalios, dengtos plėvele, abipusiai išgaubtos, vienoje jų pusėje yra įspausta vagelė, kitoje  „L“ ženklas. Sertranat 50 mg tiekiamas lizdinėmis plokštelėmis po 7, 10, 14, 15, 20, 28, 28x1, 30, 30x1, 50, 50x1, 60, 98, 98x1, 100 ir 100x1 tablečių ir buteliukais po 100, 250 ir 500 tablečių.

    Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

    Sertranat 100 mg plėvele dengtos tabletės. Baltos, apvalios, dengtos plėvele, abipusiai išgaubtos, vienoje jų pusėje yra įspausta vagelė, kitoje  „C“ ženklas. Sertranat 100 mg tiekiamas lizdinėmis plokštelėmis po 7, 10, 14, 15, 20, 28, 28x1, 30, 30x1, 50, 50x1, 60, 98, 98x1, 100 ir 100x1 tablečių ir buteliukais po 100, 250 ir 500 tablečių.

    Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.

    Sveikatos katalogas
    Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
    Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!