• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Sedalia Sedalia Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA SEDALIA IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Sedalia sirupas - sudėtinis homeopatinis preparatas, tradiciškai vartojamas vyresniems kaip 1 metų vaikams nervingumui ir lengvam miego sutrikimui šalinti.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT SEDALIA

  Nepasitarus su gydytoju šio preparato nereikėtų duoti jaunesniems kaip 30 mėn. vaikams. Šis preparatas skirtas vyresniems kaip 1 metų vaikams. Reikėtų kreiptis į gydytoją, kad nustatytų vaikui miego sutrikimo priežastį. Šį preparatą reikėtų vartoti kuo trumpiau (nepajutus poveikio preparato toliau nevartoti). Jei, vartojant šį preparatą, simptomai per 3 dienas nepalengvėjo, būtina kreiptis į gydytoją. Šio preparato sudėtyje yra sacharozės, todėl jo negalima vartoti pacientams, kurie netoleruoja fruktozės, yra gliukozės ir galaktozės melaabsorbcija arba trūksta sacharozės ir izomaltozės.

  Nėštumas Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines SEDALIA medžiagas Sudėtyje yra sacharozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą. Šio vaistinio preparato sudėtyje yra mažas etanolio kiekis (mažiau kaip 100 mg dozėje) etanolio (alkoholio).

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  3. KAIP VARTOTI SEDALIA

  Vaistas yra geriamas.

  Nepasitarus su gydytoju šio preparato nereikėtų duoti jaunesniems kaip 30 mėn. vaikams. Šis preparatas skirtas vyresniems kaip 1 metų vaikams. Pasireiškus nervingumui arba silpnai sutrikus miegui reikia rytą ir vakare gerti po vieną 5 ml sirupo dozę, pamatuotą dozavimo taurele. Šį preparatą reikėtų vartoti kuo trumpiau (toliau nevartoti kai tik simptomai nepalengvėja). Jaunesniems kaip 30 mėn. vaikams gydymo trukmę parenka gydytojas. Jaunesniems kaip 30 mėn. vaikams preparato reikėtų neskirti ilgiau kaip 10 dienų. Jei simptomai nepraeina reikėtų iš naujo apsvarstyti gydymą.

  Pavartojus per didelę SEDALIA sirupo dozę Pasikonsultuokite su gydytoju arba vaistininku.

  Pamiršus pavartoti SEDALIA sirupą Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

  4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

  SEDALIA sirupas, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį.

  Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. SEDALIA laikymo SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!