• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Resorban Resorban Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA Resorban IR KAM JIS VARTOJAMAS

  Homogeniškas, baltos spalvos kremas aliuminio tūbelėje su plastikiniu uždoriu. Resorban yra preparatas, skirtas įtrinti. Jame yra eterinių aliejų, kurių tam tikros sudedamosios dalys skystina skreplius ir lengvina kvėpavimą. Jis skirtas peršalimo sukeltų kvėpavimo takų ligų simptomų (kosulio, slogos) lengvinimui.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT Resorban

  Resorban vartoti negalima:

  Jei yra alergija (padidėjęs jautrumas) veikliosioms arba bet kuriai pagalbinei Resorban medžiagai. Kūdikiams ir vaikams iki 2 metų.

  Specialių atsargumo priemonių reikia:

  Kai vartojate Resorban, saugokitės, kad nepatektų ant gleivinės, atvirų žaizdų, į akis.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Resorban vartojimas su maistu ir gėrimais

  Specialių reikalavimų nėra

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Jeigu esate nėščia, planuojate pastoti, maitinate krūtimi Resorban vartoti galite tik prieš tai pasitarusi su savo gydytoju.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas

  Resorban gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Resorban medžiagas

  Gali sukelti lokalių odos reakcijų (pvz., kontaktinį dermatitą) ar sudirginti akis ir gleivinę.

  3. KAIP VARTOTI Resorban

  Resorban visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Įprasta dozė suaugusiems ir vaikams nuo 6 metų 2 cm kremo įtrinti krūtinės ir nugaros plote 3-5 kartus per dieną. Vaikams nuo 2 metų 1 cm kremo įtrinti krūtinės ir nugaros plote 3-5 kartus per dieną Reikia laikytis gydytojo ar pakuotės lapelyje nurodytų dozavimo rekomendacijų. Jeigu galvojate, kad vaistas veikia per silpnai arba per stipriai, pasitarkite su savo gydytoju arba vaistininku.

  Pavartojus per didelę Resorban dozę

  Dėl preparato savybių perdozuoti praktiškai neįmanoma. Jei perdozavote ar netyčia nurijote tepalo nedelsiant kreipkitės į gydytoją.

  Pamiršus pavartoti Resorban

  Galite pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Pokyčiai, atsirandantys nutraukus Resorban vartojimą

  Pokyčių nepastebėta

  4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

  Resorban, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Vartojant preparatų, kurių sudėtyje yra kamparo, gali atsirasti pykinimas, vėmimas, galvos skausmai, diegliai, raumenų traukuliai ir centrinės nervų sistemos slopinimas bei kvėpavimo sutrikimas.

  Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. kaip laikyti Resorban

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Resorban vartoti negalima.

  6. KITA INFORMACIJA

  Resorban sudėtis

  - Veikliosios medžiagos yra: 1 g kremo yra 100 mg kamparo, 70 mg cineolo, 30 mg mirtenių eterinio aliejaus - Pagalbinės medžiagos yra glicerolio monostearatas 40-50, cetostearilo alkoholis, polisorbatas 20, izopropilo miristatas, dimetikonas, natrio cetostearilo sulfatas, butilhidroksianizolas (E 320), dinatrio edetatas, edeto rūgštis, fenoksietanolis, išgrynintas vanduo.

  Resorban išvaizda ir kiekis pakuotėje

  Homogeniškas, baltos spalvos kremas. Aliuminio tūbelėje su plastikiniu uždoriu yra 30 g kremo.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!