• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • PSILO-BALSAM PSILO-BALSAM Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA PSILO-BALSAM IR KAM JIS VARTOJAMAS

  PSILO-BALSAM yra lokalaus poveikio vaistas nuo alergijos. PSILO-BALSAM vartojamas niežėjimo ir skausmo malšinimui esant: - pirmojo laipsnio terminiam nudegimui ir nudegimui saulės spinduliais; - vabzdžių įgėlimams ar įkandimams, dilgėlinei ar kitokiems nedideliems odos pažeidimams;

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT PSILO-BALSAM

  PSILO-BALSAM vartoti negalima: - jeigu yra padidėjęs jautrumas difenhidraminui arba bet kuriai pagalbinei PSILO-BALSAM medžiagai.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: jeigu Jūsų jautrumas cetilpiridino chloridui yra padidėjęs, PSILO-BALSAM vartoti negalima.

  PSILO-BALSAM 1% gelio negalima tepti ant atvirų žaizdų ar gleivinių, nes dėl didesnės defenhidramino absorbcijos, gali pasireikšti sisteminis jo poveikis. Vengti patekimo į akis. Jei patepus gelio ėmė perštėti odą arba atsirado bėrimas, gydymą reikia nutraukti.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. PSILO-BALSAM 1% gelio negalima vartoti paskutinių nėštumo savaičių metu, kadangi yra galimi gimdos funkcijos sutrikimai. Žindančioms moterims vaisto vartoti nerekomenduojama.

  3. KAIP VARTOTI PSILO-BALSAM

  Jeigu jūsų gydytojas nenurodė kitaip PSILO-BALSAM vartokite tiksliai taip nurodyta šiame informaciniame lapelyje. Kad PSILO-BALSAM būtų kuo veiksmingesnis ir saugus vartoti laikykitės šios instrukcijos ir (arba) gydytojo nurodymų.

  Suaugusiems ir vyresniems kaip 12 metų vaikams PSILO-BALSAM reikia tepti plonu sluoksniu pažeistas odos vietas ir švelniai įtrinti nuo 3 iki 6 kartų per parą.

  Jeigu manote, kad PSILO-BALSAM veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

  Pavartojus per didelę PSILO-BALSAM dozę Duomenų apie perdozavimą vartojant difenhidraminą ant odos nėra.

  Pamiršus pavartoti PSILO-BALSAM Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  PSILO-BALSAM, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Kokios galimos šalutinės reakcijos vartojant PSILO-BALSAM? Retkarčiais pasireiškia padidėjusio odos jautrumo reakcijos. Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Ką daryti, jeigu pasireiškė šalutinis poveikis? Reikia nutraukti PSILO-BALSAM vartojimą pasireiškus pirmiesiems padidėjusio jautrumo reakcijų simptomams (pvz., egzemai ir padidėjusio jautrumo šviesai reakcijos) ir pasakyti apie tai gydytojui.

  Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. KAIP LAIKYTI PSILO-BALSAM

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Ant dėžutės ir tūbelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, PSILO-BALSAM vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

  Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  6. KITA INFORMACIJA

  PSILO-BALSAM sudėtis

  Veiklioji medžiaga yra difenhidramino hidrochloridas. 1 g gelio yra 10 mg difenhidramino hidrochlorido. Pagalbinės medžiagos yra cetilpiridino chloridas, makrogolio 6 glicerolio kaprilokapratas, poliakrilo rūgštis, trometamolis, išgrynintas vanduo.

  PSILO-BALSAM išvaizda ir kiekis pakuotėje

  PSILO-BALSAM yra bespalvis skaidrus gelis. PSILO-BALSAM tiekiamas aliuminio tūbelėje, kurioje yra 20 g gelio, kartoninėje dėžutėje.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!