• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Piascledine Piascledine Vaistai →   Pagrindinis →  

  PIASCLEDINE 300 mg kapsulės

  Sudėtis Vienoje kapsulėje yra 300 mg neesterifikuotų avokado ir sojų pupelių ekstrakto atitinkančio 100 mg neesterifikuoto avokado aliejaus ir 200 mg neesterifikuoto sojų aliejaus. Pagalbinės medžiagos: bevandenis koloidinis silicio dioksidas (Aerosil 200), butilhidroksitoluenas. Kapsulės dangtelis: želatina, titano dioksidas, eritrozinas, geltonasis geležies oksidas.

  Vaisto forma Kapsulės.

  Registravimo liudijimo turėtojas LABORATOIRES EXPANSCIENCE 10 Avenue de l’ Arche 92400 Courbevoie, Cedex, Prancūzija.

  Gamintojas LABORATOIRES EXPANSCIENCE Rue des Quatre Filles 28230 Epernon, Prancūzija.

  Kada vartoti Piascledine (terapinės indikacijos) Piascledine vartojamas kaip papildomas vaistas osteoartrito sukeltam skausmui malšinti bei periodontitui gydyti.

  Įspėjimai ir atsargumo priemonės Piascledine vartoti negalima, jeigu yra alergija veikliajai arba bet kuriai pagalbinei medžiagai.

  Nėštumo ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant vaistą nėštumo ar žindymo laikotarpiu kreipkitės į gydytoją ar vaistininką. Piascledine nėščia moteris vartoti neturėtų, nes nėra surinkta pakankamai duomenų apie vaisto poveikį nėštumo laikotarpiu.

  Poveikis gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus Ar vaistas gali sutrikdyti gebėjimą vairuoti ir valdyti mechanizmus nenustatyta.

  Sąveika su kitais vaistiniais preparatais ir kitokia sąveika Apie Piascledine sąveiką su kitais vaistais duomenų nėra. Norint išvengti galimos sąveikos su kitais vaistais gydytojui ar vaistininkui reikia pasakyti apie bet kokį kitą gydymą.

  Dozavimas ir vartojimo metodas Gerti vieną 300 mg kapsulę per dieną. Kapsulę gerti valgio metu, užgeriant didele stikline vandens.

  Perdozavimas Duomenų nėra.

  Šalutinis poveikis Kaip ir kiti vaistai, Piascledine kai kuriems žmonėms gali sukelti šalutinį poveikį: riaugėjimą su riebalų kvapu, kurio galima išvengti vaistą vartojant valgio metu; alergines reakcijas, pvz., dilgėlinę, odos išbėrimus; labai retais atvejais kepenų funkcijos pažeidimą, nustatomą kepenyse gaminamų fermentų kiekio padidėjimu kraujyje.

  Pasireiškus šiame lapelyje nenurodytam šalutiniam poveikiui, informuokite gydytoją arba vaistininką.

  Laikymo sąlygos ir tinkamumo laikas Specialių laikymo sąlygų nereikia. Vaisto nevartoti pasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant dėžutės. Saugoti nuo vaikų!

  Pakuotė Kartoninė dėžutė, kurioje yra 15 kapsulių, supakuotų į lakštą.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!