• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • PERTUSINAS N forte PERTUSINAS N forte Vaistai →   Pagrindinis →  

   

  1. KAS YRA PERTUSINAS N forte IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Čiobrelių sirupas Valentis slopina kosulį, gerina atsikosėjimą, naikina mikrobus ir grybelius. Vartojamas esant peršalimui, viršutinių kvėpavimo takų katarui, kosuliui palengvinti sergant bronchitu.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT PERTUSINAS N forte

  Specialių atsargumo priemonių reikia: - Vaisto sudėtyje yra 80 % (V/V) etanolio. Sergantieji kepenų uždegimu, epilepsija, žmonės po smegenų traumos ir alkoholikai, šį medikamentą vidun turi vartoti atsargiai.

  Nėštumas Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nėra duomenų, kad vaisto sudėtyje esančios medžiagos neigiamai veiktų vaisių, tačiau tokiais atvejais moterys vaistą gali vartoti tik gydytojui paskyrus.

  Žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nėra duomenų, kad vaisto sudėtyje esančios medžiagos neigiamai veiktų žindomą kūdikį, tačiau tokiais atvejais moterys vaistą gali vartoti tik gydytojui paskyrus.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Medikamento sudėtyje yra etanolio, tačiau preparatas, vartojamas rekomenduojamomis dozėmis, gebėjimo vairuoti transportą ir prižiūrėti veikiančius įrenginius neveikia.

  Kitų vaistų vartojimas Nėra duomenų.

  3. KAIP VARTOTI PERTUSINAS N forte

  Suaugusiems ir vaikams vyresniems nei 12 metų: po 1 desertinį šaukštą (10 ml) sirupo 3-5 kartus per dieną. Vaikams nuo 4 metų: po arbatinį šaukštelį (5 ml) sirupo 3 kartus per dieną. Vaistą vartoti po valgio. Vartojimo trukmė neribojama. Jei vartojant sirupą ūminiai negalavimai tęsiasi ilgiau kaip savaitę arba periodiškai pasikartoja, reikia pasitarti su gydytoju..

  Jeigu manote, kad PERTUSINAS N forte veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

  Beržų žiedadulkėms arba salierams alergiški pacientai gali turėti kryžminį jautrumą čiobreliams.

  Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. PERTUSINAS N forte laikymo SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje. Vidinę pakuotę laikyti sandarią išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.

  Ant etiketės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!