• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Pantogar Pantogar Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA PANTOGAR IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Šis vaistinis preparatas vartojamas - Dėl neaiškių priežasčių prasidėjęs difuzinis plaukų slinkimas. - Degeneraciniai plaukų sandaros pokyčiai (plaukai pažeisti, ploni, neelastingi, trapūs, negyvybingi, neryškūs, bespalviai), saulės šviesos ar ultravioletinių spindulių sukeltas plaukų pažeidimas. - Plaukų žilimo profilaktika. - Nagų augimo sutrikimas: trapumas, skilinėjimas, neelastingumas.

  Pantogar kapsulės yra geriamasis preparatas plaukams ir nagams stiprinti. Jame yra stiprinamųjų plaukų ir nagų medžiagų: kalcio D-pantotenato ir aminorūgšries L--cistino. Be to, preparate yra svarbiausios plaukų sudedamosios dalies baltymo keratino.

  Pantogar kapsulės daro naudingą poveikį įvairių rūšių difuziniam plaukų slinkimui. Preparatas mažina plaukų slinkimą, gerina jų sandarą ir šaknų būklę, didina atsparumą žalingų cheminių ir mechaninių veiksnių bei saulės spindulių poveikiui, stiprina plaukus. Vartojant Pantogar kapsules, pastebimai pagerėja ir nagų būklė. Jie tampa elastingesni ir ne tokie trapūs.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT PANTOGAR

  Pantogar vartoti draudžiama: - jeigu yra padidėjęs jautrumas veikliosioms arba bet kuriai pagalbinei Pantogar medžiagai.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: Kad gydymas būtų sėkmingas, skirtą pantogaro dozę reikia reguliariai vartoti 3 - 6 mėnesius, kadangi plaukai formuojasi lėtai. Jeigu plaukų slinkimas yra susijęs su randų atsiradimu arba jeigu yra androgeninis arba įprastinis plikimas (t. y. vyrų alopecija), Pantogar kapsulės netinka, nors ir tokiais atvejais jis gali sustiprinti likusius plaukus. Jei gydymo metu simptomai išlieka ar laukiamų rezultatų nėra, reikia kreiptis į gydytoją.

  Pantogar vartojimas su maistu ir gėrimais Kapsulės nuryjamos valgio metu, užsigeriant trupučiu skysčio.

  Nėštumas Nėščioms moterims pantogaro patariama vartoti tik nuo penkto nėštumo mėnesio vidurio.

  Žindymo laikotarpis Vartojant žindymo laikotarpiu, šalutinio poveikio nepastebėta. Vairavimas ir mechanizmų valdymas Specialios atsargumo priemonės nereikalingos.

  Kitų vaistų vartojimas Sąveikos su kitais medikamentais nepastebėta.

  3. KAIP VARTOTI PANTOGAR

  Pantogar visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Įprastinė dozė yra po 1 kapsulę 3 kartus per dieną, vaikams po 1 kapsulę 1 - 2 kartus per dieną (priklauso nuo amžiaus). Vidutinė gydymo trukmė yra 3 - 6 mėnesiai. Jei reikia, medikamento galima vartoti ilgiau arba kartoti gydymo kursą.

  Pavartojus per didelę Pantogar dozę Perdozavimo simptomų nepastebėta.

  Pamiršus pavartoti Pantogar Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Pantogar, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį.

  Retais atvejais galima netoleravimo reakcija: padidėja prakaitavimas padažnėja pulsas, pasireiškia odos reakcija, susijusi su niežulių bei dilgėline, ir kt. Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. PANTOGAR LAIKYMO SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje, kaip 25 ºC temperatūroje.

  Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!