• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • OTIPAX OTIPAX Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA OTIPAX IR KAM JIS VARTOJAMAS

  OTIPAX yra ausų lašai, skirti vietiniam simptominiam gydymui ir pasižymintys skausmą malšinančiu veikimu.

  Jie skirti: ūminiam neperforuotam (kai ausies būgnelis nėra įtrūkęs) vidurinės ausies uždegimo gydymui; pūslinio virusinio ausies uždegimo gydymui; slėgio pokyčių metu atsiradusios traumos sukelto ausies uždegimo gydymui.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT OTIPAX

  OTIPAX vartoti negalima: jeigu yra ausies bugnelio įtrūkimas, atsiradęs dėl traumos ar infekcinių susirgimų (žiūrėti: Specialių atsargumo priemonių reikia); jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei OTIPAX medžiagai.

  Specialių atsargumo priemonių reikia Prieš vartojant OTIPAX lašus Jūsų gydytojas turi patikrinti, ar nėra pažeistas ausies būgnelis. Jei jis yra pažeistas, lašų į ausis vartoti negalima dėl galimo jų patekimo į vidurinę ausį ir galimos sąveikos su vidurinės ausies struktūromis.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Jeigu būtina, OTIPAX gali būti vartojamas nėštumo ir žindymo laikotarpiu.

  Jei Jūs esate nėščia ar žindote kūdikį, prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  3. KAIP VARTOTI OTIPAX

  OTIPAX visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Paprastai lašinama po 4 lašus 2 - 3 kartus per dieną į išorinę ausies landą.

  Vartojimas: - nusukite kamštį nuo butelio; - ant butelio užsukite lašintuvą; - atsukite baltą dangtelį, esantį lašintuvo viršuje; - butelį apverskite ir nestipriai spausdami viduriniąją lašintuvo dąlį, įlašinkite 4 lašus; - po vartojimo vėl užsukite dangtelį ant lašintuvo.

  Įspėjimas: Šio vaisto negalima nuryti ar inhaliuoti. Saugokitės, kad vaistas nepatektų į akis ar gleivines.

  Gydymo trukmė yra 10 dienų. Jei simptomai per šį laiką nepraeina, lašų vartojimą reikia nutraukti ir pasikonsultuoti su gydytoju ar vaistininku dėl tolimesnio gydymo.

  Pavartojus per didelę OTIPAX dozę Jeigu netyčia pavartojote per didelę vaisto dozę, nedelsiant kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Pamiršus pavartoti OTIPAX Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

  OTIPAX, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį. Vartojant lašus gali pasireikšti vietinės ausies landos alerginės reakcijos, sudirginimas, paraudimas.

  Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. KAIP LAIKYTI OTIPAX

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 C temperatūroje. Pirmą kartą atidarius buteliuką, tirpalo tinkamumo laikas - 1 mėn.. Ant dėžutės ir buteliuko po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, OTIPAX vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

  Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  6. KITA INFORMACIJA

  OTIPAX sudėtis

  Veikliosios medžiagos yra fenazonas ir lidokaino hidrochloridas. 1 g tirpalo yra 40 mg fenazono ir 10 mg lidokaino hidrochloriodo. Pagalbinės medžiagos yra natrio tiosulfatas, bevandenis etanolis, glicerolis, išgrynintas vanduo.

  OTIPAX išvaizda ir kiekis pakuotėje

  OTIPAX yra skaidrus, bespalvis etanolio kvapo tirpalas. Buteliuke yra 16 g tirpalo.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!