• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Osteogenon Osteogenon Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA OSTEOGENON IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Osteogenon yra šviesiai geltonos spalvos pailgos plėvele dengtos tabletės. Osteogenon tiekiamas lizdinėse plokštelėse. Pakuotėje yra 40 plėvele dengtų tablečių.

  Osteogenon sudėtyje yra organinių kaulų matricos komponentų ir mikrokristalinių hidroksiapatitų, kurių santykis fiziologinis. In vitro įrodyta, kad vaistas reguliuoja kaulų metabolizmą. Nustatyta, kad eksperimentiniams gyvūnams susidarė naujas kaulinis audinys. Kliniškai kalcis įsisavinamas (kaulų mineralizacija) geriau negu vartojant tik kalcio druskas.

  Indikacijos Įvairios kilmės osteoporozės pagalbinis gydymas. Lūžių gijimui skatinti Nėščiųjų ir žindyvių kalcio ir fosforo pusiausvyrai reguliuoti.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT OSTEOGENON

  Osteogenon vartoti draudžiama: - jeigu yra padidėjęs jautrumas veikliajai arba bet kuriai pagalbinei medžiagai. - Pacientai, kuriems yra padidėjęs kalcio kiekis kraujyje ir šlapime, taip pat linkę į kalcio akmenų susidarymą, šį vaistą gali vartoti tik pagal griežtas indikacijas.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: Pacientus, kuriems yra inkstų nepakankamumas, nerekomenduojama ilgai gydyti didelėmis Osteogenon dozėmis. Kai kartu vartojama kalcio ar vitamino D, būtina stebėti, ar kraujyje nepadaugėjo kalcio.

  Nėštumas Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Klinikiniais tyrimais nustatyta, kad nėščiosios vartojamas vaistas nepažeidžia vaisiaus.

  Žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Kitų vaistų vartojimas Geležies preparatų ir tetraciklinų, vartojamų kartu su Osteogenon, rezorbcija sumažėja, nes susidaro chelatų, kurie blogai rezorbuojasi. Osteogenon rekomenduojama gerti praėjus 4 valandoms po šių preparatų vartojimo.

  3. KAIP VARTOTI OSTEOGENON

  Osteogenon visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Įprastinė dozė Suaugusiųjų osteoporozei gydyti: gerti po 2-4 tabletes 2 kartus per parą.

  Nėščiųjų ir žindyvių sutrikusiai kalcio ir fosforo pusiausvyrai gydyti: 1-2 tabletes per parą.

  Vaikų ir saugusiųjų lūžiams gydyti: 1-2 tabletes per parą.

  Osteogenon nuryti užgeriant nedideliu kiekiu skysčio.

  Pavartojus per didelę Osteogenon dozę Vartojant pagal paskirtį, perdozavimo rizikos nėra.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Osteogenon labai gerai toleruojamas net ir tada, kai ilgai vartojamos didelės jo dozės. Nežinomi vaistui specifiški nepageidaujami reiškiniai.

  Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. OSTEOGENON LAIKYMO SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Specialių laikymo sąlygų nereikia. Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!