• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Omnic Tocas Omnic Tocas Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA OMNIC TOCAS IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Omnic Tocas yra apvalios, abipusiai išgaubtos, geltonos spalvos, plėvele dengtos tabletės, kurių skersmuo yra apie 9 mm ir pažymėtos išgaubtu kodu “04”. Jos tiekiamos supakuotos į Al/Al lizdines plokšteles. Kartono dėžutėje yra 30 arba 90 tablečių.

  Veiklioji vaisto medžiaga yra 1 adrenoreceptorių blokatorius tamsulozino hidrochloridas. Jis mažina prostatos ir šlaplės lygiųjų raumenų tonusą, todėl lengvina šlapimo tekėjimą šlaple ir šlapinimąsi. Omnic Tocas tabletėmis gydomi gerybinės prostatos hiperplazijos sukelti apatinių šlapimo takų sutrikimai.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT OMNIC TOCAS

  Omnic Tocas vartoti draudžiama: jeigu padidėjęs organizmo jautrumas (alergija) tamsulozinui arba bet kuriai kitai pagalbinei Omnic Tocas tablečių medžiagai. jeigu jus kamuoja alpulys dėl sumažėjusio kraujo spaudimo keičiant kūno padėtį (sėdantis ar stojantis). jeigu sergate sunkiu kepenų nepakankamumu.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: jeigu segate sunkiu inkstų nepakankamumu. jeigu Jums paskirta akies operacija dėl lęšio sudrumstėjimo (kataraktos), prašome informuoti savo akių gydytoją, kad jūs vartojate ar anksčiau vartojote Omnic Tocas. Gydytojas gali imtis atitinkamų atsargumo priemonių dėl vaistų ir operacinės technikos panaudojimo. Paklauskite savo gydytoją ar turite laikinai nutraukti vaisto vartojimą kada būsite operuojamas dėl lęšio drumstėjimo.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis: Omnic Tocas yra skiriamas tik vyrams.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas: Nėra įrodyta, kad Omnic Tocas turi įtakos gebėjimui vairuoti ar valdyti mechanizmus ir kitokias priemones. Vis dėlto būtina prisiminti, jog jis gali sukelti galvos svaigimą.

  Kitų vaistų vartojimas Vartojant tik Omnic Tocas, jis nesukelia kraujo spaudimo sumažėjimo, bet gydant kartu su kitais alfa1-adrenoreceptorių blokatoriais, gali būti sumažėjęs kraujo spaudimas. Informuokite savo gydytoją arba vaistininką apie kitus vaistus, kuriuos jūs vartojate arba neseniai vartojote. Taip pat reikia pranešti ir apie vaistus įsigytus be recepto.

  3. KAIP VARTOTI OMNIC TOCAS

  Omnic Tocas visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Iškilus neaiškumams, kreipkitės į savo gydytoją ar vaistininką. Įprastinė dozė yra viena tabletė per dieną, kuri gali būti vartojama prieš arba po valgio. Tabletę reikia nuryti visą, negalima trinti arba kramtyti.

  Jeigu pavartojote per didelę Omnic Tocas dozę: Galimo perdozavimo atveju patariama kreiptis į gydytoją.

  Jeigu pamiršote pavartoti Omnic Tocas: Jeigu jūs pamiršote pavartoti tabletę po pirmojo dienos valgymo, jūs galite ją išgerti vėliau tą pačią dieną. Tabletės neišgėrus visą parą, kitą dieną vaisto reikia vartoti įprastine tvarka.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Kaip ir visi vaistai, Omnic Tocas gali sukelti šalutinį poveikį.

  Dažni nepageidaujami reiškiniai (dažnesni nei 1 iš 100, bet retesni nei 1 iš 10 pacientų): galvos svaigimas.

  Nedažni nepageidaujami reiškiniai (dažnesni nei 1 iš 1000, bet retesni nei 1 iš 100 pacientų): galvos skausmas, širdies plakimo priepuoliai, sumažėjęs kraujo spaudimas, kai greitai atsistojama iš sėdimos ar gulimos padėties, kartais lydimas galvos svaigimo, nosies užgulimas ar sekreto tekėjimas iš jos (rinitas), virškinamojo trakto sutrikimai (vidurių užkietėjimas, viduriavimas, blogumo jausmas ir pykinimas), alerginės odos reakcijos (išbėrimai, niežulys ir dilgėlinė), ejakuliacijos sutrikimas, silpnumas.

  Reti nepageidaujami reiškiniai (dažnesni nei 1 iš 10000, bet retesni nei 1 iš 1000 pacientų): minkštųjų kūno audinių silpnumas ir ūmus patinimas.

  Labai reti nepageidaujami reiškiniai (retesni nei 1 iš 10000 pacientų): priapizmas (užsitęsusi, skausminga, nepageidaujama erekcija).

  Jeigu jums paskirta akies operacija dėl lęšio sudrumstėjimo (kataraktos) ir vartojate ar anksčiau vartojote Omnic Tocas, vyzdys gali blogai išsiplėsti ir rainelė (spalvota apskritimo formos akies dalis) gali tapti suglebusi procedūros metu.

  Jeigu jūs pastebėjote kažkurį iš šių nepageidaujamų reiškinių arba atsirado kitoks nepageidaujamas poveikis, nepaminėtas šiame informaciniame lapelyje, praneškite apie tai gydytojui arba vaistininkui.

  5. OMNIC TOCAS LAIKYMO SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Specialių laikymo sąlygų nereikia.

  Negalima vartoti pasibaigus tinkamumo terminui, nurodytam ant dėžutės ar lizdinės plokštelės

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!