• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Olfen Roll-on Olfen Roll-on Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. Kas yra Olfen gelis ir rutulinis pieštukas ir nuo ko jie vartojami

  Olfen geliu ir rutuliniu pieštuku patepus odą, malšinamas skausmas ir mažinamas uždegimas, atšaldomas odos paviršius. Olfen gelis ir rutulinis pieštukas išoriškai vartojami reumatinėms sąnarių, sausgyslių ir raumenų ligoms (artrozėms, peties sąnario periartritui, raumenų, sąnario kapsulės ir sausgyslių makščių uždegimui) gydyti. Olfen gelis ir rutulinis pieštukas taip pat vartojami skausmui malšinti ir paburkimui mažinti išnirus sąnariui bei pasitempus, suspaudus, sumušus jų aplinkinius audinius.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT OLFEN GELĮ IR RUTULINĮ PIEŠTUKĄ

  Olfen gelį ir rutulinį pieštuką vartoti draudžiama jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) diklofenakui arba pagalbinei medžiagai E 223 (natrio disulfitui).

  Specialių atsargumo priemonių reikia Negalima Olfen gelio ir rutulinio pieštuko tepti ant žaizdų ir egzemos pažeistos odos. Reikia saugotis, kad preparato nepatektų į akis ir ant gleivinės. Nepasitarus su gydytoju, Olfen gelio ir rutulinio pieštuko negalima vartoti ilgai, tepti didelį odos plotą ir gydyti vaikus. Jei jūs sergate kitomis ligomis, esate alergiškas apie tai pasakykite savo gydytojui arba vaistininkui.

  Nėštumo ir žindymo laikotarpis Iki šiol nėra Olfen gelio ir rutulinio pieštuko vartojimo nėštumo ir žindymo laikotarpiu patirties, todėl nėščioms ir žindančioms moterims nereikėtų vaisto vartoti arba vartoti tik pasitarus su gydytoju.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Klinikiniai tyrimai, kurie įvertintų, kaip Olfen gelis ir rutulinis pieštukas veikia gebėjimą vairuoti ir valdyti įrenginius nėra atlikti. Tačiau mažai tikėtina, kad Olfen gelis ir rutulinis pieštukas gali neigiamai veikti šiuos sugebėjimus.

  Kitų vaistų vartojimas Jei esate jautrus kitiems skausmą malšinamiesiams vaistams ir medikamentams nuo reumatinių ligų, apie tai pasakykite savo gydytojui arba vaistininkui. Jei esate jautrus aspirinui, gydytojas jums taip pat nerekomenduos vartoti Olfen gelio ir rutulinio pieštuko.

  Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  3. Kaip vartoti Olfen gelį ir rutulinį pieštuką

  1% Olfen gelis Įvertinus pažeistos srities dydį, 3-4 kartus per dieną ant odos užtepama 2-4 g Olfen gelio (1-2 piršto nago dydžio tepalo rutuliukai). Neįtrinti! Olfen Roll-on rutulinis pieštukas 3-4 kartus per dieną, nespaudžiant pieštuko, ant gydomos srities paviršiaus užtepama 2-4 g gelio. Vieną kartą perbraukus 10x10 cm plotą, ant odos patenka 0,5 g gelio. Didžiausia paros dozė - 15 g gelio. Jei, gydantis dvi savaites, būklė nepagerėja arba net pablogėja, apie tai praneškite gydytojui. Stebėkite, kad vaisto nepatektų į akis. Jei taip atsitiktų, akis išplaukite vandeniu ir kreipkitės į gydytoją. Nenurykite šio vaisto! Preparatą visada vartokite tiksliai taip, kaip parašyta informaciniame lapelyje, arba kaip nurodė gydytojas. Jeigu manote, kad vaistas veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. GALIMAS Šalutinis poveikis

  Koks šalutinis poveikis gali pasireikšti vartojant Olfen gelį ir rutulinį pieštuką? Jautrių ligonių oda gali niežėti, parausti, patinti, kartais atsiranda pūslelių. Labai retai gali pasitaikyti didelis odos išbėrimas, alerginių reakcijų (švokštimas kvėpuojant, dusulys ir veido patinimas), padidėti jautrumas saulės spinduliams. Jei labai išbertų odą, atsirastų švokštimas kvėpuojant, dusulys, ištintų veidas, vaisto daugiau nevartokite ir kreipkitės į gydytoją. Jei, vartodami Olfen gelį ir rutulinį pieštuką, pastebėsite kitokį šalutinį poveikį ir jums atrodys, kad jis pasireiškė dėl vaisto vartojimo, apie tai praneškite gydytojui.

  5. Laikymo sąlygos

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės. Olfen rutulinis pieštukas – laikyti, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

  6. KITA INFORMACIJA

  Pakuotė Olfen gelio tūbelėje yra 20 g arba 50g 1% gelio. Olfen Roll-on yra 50g 1% gelio.

  Daugiau informacijos apie šį vaistinį preparatą gali suteikti gydytojas arba vaistininkas.

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!