• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • NOTTA NOTTA Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA NOTTA IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  NOTTA yra homeopatinių medžiagų, papildančių viena kitos poveikį, derinys. Šis derinys padidina poveikio spektrą, vartojimo saugumą ir supaprastina gydymą.

  NOTTA vartojimo paskirtis: psichosomatinės ligos ir neurozės, kurios reiškiasi nervingumu, nuovargiu ir miego sutrikimais.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT NOTTA

  NOTTA vartoti draudžiama: - jeigu yra padidėjęs jautrumas kuriai nors veikliajai arba bet kuriai pagalbinei NOTTA medžiagai.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: NOTTA lašuose yra etanolio (43 ). Vienoje dozėje jo yra ne daugiau kaip 160 mg. Tai svarbu nėščioms bei kūdikį krūtimi maitinančioms moterims, vaikams ir ligoniams, sergantiems kepenų liga arba epilepsija.

  Kitų vaistų vartojimas Kol kas nėra jokių duomenų apie galimą sąveiką su kitais vaistais. Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  NOTTA vartojimas su maistu ir gėrimais Kad pasireikštų visas veiksmingumas, NOTTA lašų reikia gerti likus 30 min. iki valgio arba praėjus ne mažiau kaip 1 val. po jo.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Šiuo metu nėra jokių duomenų apie NOTTA keliamą pavojų, jei vaistas vartojamas nėštumo ir kūdikio žindymo laikotarpiu. Tačiau vaistą nėštumo ir kūdikio žindymo laikotarpiu galima gerti tik tuomet, kai gydytojas ar vaistininkas atidžiai įvertina jo vartojimo riziką Vairavimas ir mechanizmų valdymas Jei NOTTA vartojamas teisingai, jis neturi įtakos gebėjimui vairuoti ir valdyti įrengimus arba ši įtaka nereikšminga.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines NOTTA medžiagas Šio vaistinio preparato sudėtyje yra 43 % (m/m) etanolio (alkoholio), t.y. iki 160 mg dozėje (atitinka 32 ml alaus, 13 ml vyno). Būtina atsižvelgti nėščiosioms, žindyvėms, vaikams ir per didelės rizikos grupės (pvz., sergantiesiems kepenų ligomis ar epilepsija) pacientams. Kenksmingas sergantiems alkoholizmu.

  3. KAIP VARTOTI NOTTA

  NOTTA visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodyta žemiau pateiktoje lentelėje. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Pacientai Vienkartinė dozė Vartojimo dažnis ir trukmė Paaugliai ir suaugę žmonės 10 lašų Gerti 3 kartus per parą. Kūdikiai ir vaikai 5 lašai Gerti 3 kartus per parą.

  Gydymo pradžioje arba norint pagreitinti simptomų lengvėjimą paaugliams ir suaugusiems žmonėms 10 lašų dozę, kūdikiams ir vaikams 5 lašų dozę galima gerti kas 30 – 60 min. tol, kol būklė palengvės, tačiau ne daugiau kaip 8 kartus per parą. Būklei pradėjus lengvėti, preparato reikia gerti rečiau, t. y. 3 kartus per parą. Kad pasireikštų visas veiksmingumas, NOTTA lašų reikia gerti likus 30 min. iki valgio arba praėjus ne mažiau kaip 1 val. po jo. NOTTA lašus galima gerti neatskiestus arba atskiestus nedideliu kiekiu vandens.

  Pavartojus per didelę NOTTA dozę Veikliosios NOTTA medžiagos yra labai atskiestos, todėl perdozavus toksinis ar trikdantis poveikis pasireikšti neturėtų.

  Pamiršus pavartoti NOTTA Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima. Išgerkite sekančią dozę kuo skubiau.

  Nustojus vartoti NOTTA Jeigu kiltų bet kokių klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

  NOTTA, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems. Iki šiol jokių duomenų apie šalutinį poveikį negauta. Jei atsiranda šalutinio poveikio požymių, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  5. KAIP LAIKYTI NOTTA

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 C temperatūroje. Vidinę pakuotę laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Talpyklę laikyti sandarią. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Ant dėžutės ir talpyklės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės to mėnesio dienos.

   

  6. KITA INFORMACIJA

  NOTTA sudėtyje yra Veikliosios medžiagos yra (1 ml tirpalo): 0,2 ml Avena sativa D1 0,1 ml Phosphorus D12 0,1 ml Chamomilla D12 0,1 ml Coffea D12 0,1 ml Zincum valerianicum D12 Pagalbinės medžiagos yra: etanolis (jo lašuose yra 43 ) ir išgrynintas vanduo.

  Kaip atrodo NOTTA ir jo pakuotės turinys NOTTA lašuose yra vaistažolių ir kitokių natūralių žaliavų, todėl lašų kvapas ir skonis gali skirtis, be to, jie gali būti šiek tiek drumsti. Tai preparato veiksmingumui įtakos nedaro. Stiklinės talpyklės su lašintuvu, užsukamos dangteliu. Vaistas tiekiamas 20 ml ir 50 ml talpyklėmis.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!