• PERŠALIMAS

    SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

    skaityti
  • KIRMĖLĖS

    SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės niežulys,...

    skaityti
  • KARŠČIAVIMAS

    SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

    skaityti
  • Neurorubine Neurorubine Vaistai →   Pagrindinis →  

    1. KAS YRA Neurorubine IR KAM JIS VARTOJAMAS

    Neurorubine sudėtyje yra didelė dozė trijų vitaminų, labai svarbių nervų sistemos veiklai. Kiekvienas jų yra būtinas normaliai nervų ląstelių medžiagų apykaitai. Kai šių vitaminų trūksta, gali pasireikšti periferinių nervų uždegimas ir jų funkcijos sutrikimas, smegenų veiklos pablogėjimas. Neurorubine ampulės vartojamos, kai dėl alkoholizmo arba cukrinio diabeto pasireiškia nervų sistemos sutrikimas. Vaistą galima vartoti kaip pagalbinę priemonę gydant ligonius, sergančius lėtiniu arba ūminiu nervų uždegimu, trišakio, sėdmeninio bei kitų nervų neuralgija.

    2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT Neurorubine

    Neurorubine vartoti negalima: jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) vitaminams B1, B6 ar B12 arba bet kuriai pagalbinei Neurorubine medžiagai; jeigu sergate žvyneline. Ligonius, sergančius paprastaisiais spuogais (acne vulgaris), dėl vaisto vartojimo gali labiau išberti. esant alerginiam išbėrimui.

    Specialių atsargumo priemonių reikia: vartojant Neurorubine , dėl vitaminų B1, B6 ir B12 poveikio gali pasireikšti odos alerginių reakcijų. Vaisto sudėtyje esantis didelis vitamino B6 kiekis gali silpninti L-dopos, vartojamos parkinsonizmui gydyti, poveikį. Kartu su Neurorubine vartojant vaistus, rišančius skrandžio rūgštis (antacida), pablogėja vitamino B1 pasisavinimas.

    Jei jūs sergate kitomis ligomis, esate alergiškas arba vartojate kitus vaistus, apie tai pasakykite savo gydytojui ar vaistininkui.

    Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

    Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

    Nėščios ir žindančios moterys gali vartoti dienos poreikį atitinkančią vitaminų dozę. Kadangi, vartojant Neurorubine tirpalą, į organizmą patenką didelė dozė vitaminų, vaistą galima vartoti tik pasitarus su gydytoju.

    Vairavimas ir mechanizmų valdymas Neurorubine poveikis gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus nebuvo tirtas. Tačiau mažai tikėtina, kad šis junginys gali daryti neigiamą poveikį minėtai veiklai.

    Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Neurorubine medžiagas Šio vaisto dozėje yra mažiau kaip 1 mmol (39 mg) kalio, t. y. jis beveik neturi reikšmės.

    3. KAIP VARTOTI Neurorubine

    Neurorubine visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

    Vaistas švirkščiamas į raumenis. Sunkiais atvejais iš pradžių rekomenduojama švirkšti 3 ml (1 ampulę) vaisto kartą per dieną, vėliau 1-2 kartus per savaitę.

    Įprastinis gydymas - po 3 ml ampulę kartą ar dukart per savaitę. Švirkšti į raumenis patartina viršutinėje išorinėje sėdmeninio raumens dalyje.

    Kaip atidaryti ampulę: laikykite ją pažymėtu galu į viršų, krestelėkite, kad skystis sutekėtų į apatinę dalį, nulaužkite ampulės viršutinę dalį pažymėtoje vietoje.

    Pamiršus pavartoti Neurorubine Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

    4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

    Neurorubine, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

    Dėl Neurorubine sudėtyje esančių vitaminų poveikio gali atsirasti prakaitavimas, odos reakcijų (niežulys, dilgėlinė, spuogai), silpnumas, nerimas, pykinimas, angioedemos, cianozės, plaučių edemos, kraujavimo iš virškinimo trakto ir kraujo apytakos kolapso atvejų (ypač jei pacientai yra jautrūs), kartais -–kartais -“kąsnio” jutimas gerklėje. Retkarčiais, esant tam tikroms sąlygoms, alergiškiems pacientams po pakartotinio tiamino turinčių preparatų švirkštimo į raumenis gali būti anafilaktoidinių reakcijų. Tokiu atveju, švirkščiami gliukokortikoidai bei antihistamininiai preparatai.

    Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

    5. KAIP LAIKYTI Neurorubine

    Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti šaldytuve (2 C – 8 C).

    Ant dėžutės po EXP nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Neurorubine vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

    6. KITA INFORMACIJA

    Neurorubine sudėtis

    Veikliosios medžiagos yra tiamino hidrochloridas (Vitaminas B1, Thiamini hydrochloridum), piridoksino hidrochloridas (Vitaminas B6, Pyridoxini hydrochloridum), cianokobalaminas (Vitaminas B12, Cyanocobalaminum). Vienoje 3 ml ampulėje yra 100 mg tiamino hidrochlorido, 100 mg piridoksino hidrochlorido, 1 mg cianokobalamino. Pagalbinės medžiagos yra kalio cianidas, benzilo alkoholis, injekcinis vanduo.

    Neurorubine išvaizda ir kiekis pakuotėje

    Pakuotėje yra 5 ampulės, kuriose yra 3 ml tirpalo ir 100 ampulių, kuriose yra 3 ml tirpalo.  

    Sveikatos katalogas
    Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
    Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!