• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Neo Borocillina C Neo Borocillina C Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA NEO BOROCILLINA C IR KAM JIS VARTOJAMAS

  Neo Borocillina C svarbiausia sudedamoji dalis yra 2,4-dichloro benzilo alkoholis, kuris veikia bakterijas ir naikina daugelį burnos ertmėje esančių patogeninių bakterijų. Preparato bakterijas naikinantis poveikis po vartojimo prasideda labai greitai ir trunka ilgiau. Neo Borocillina C sudėtyje taip pat yra askorbo rūgšties (vitamino C), kuri kaip pagalbinė priemonė vartojama peršalimo ligoms gydyti.

  Neo Borocillina C slėgtosios pastilės yra pagalbinė priemonė peršalus, burnos, dantenų ir nosiarykles antiseptikas bei tinka dezinfekcijai. Jį patartina vartoti prieš ir po dantų rovimo, faringitui gydyti ir užkimus.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT NEO BOROCILLINA C

  Neo Borocillina C vartoti negalima: - jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) 2,4-dichloro benzilo alkoholiui arba askorbo rūgščiai, ar bet kuriai pagalbinei Neo Borocillina C slėgtųjų pastilių medžiagai; - jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) bet kokiai panašios cheminės sudėties medžiagai.

  Specialių atsargumo priemonių reikia Vietiškai veikiančių vaistų vartojimas, ypač ilgesnį laiką, gali sukelti jiems padidėjusį jautrumą. Kai taip atsitinka, reikia nutraukti vaisto vartojimą ir pasitarti su gydytoju, kaip tinkamai gydyti kitu vaistu.

  Preparatas vaikams gali būti skiriamas tik esant būtinumui ir tik pasitarus su gydytoju.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Neo Borocillina C slėgtąsias pastiles nėštumo metu reikėtų vartoti tik pasitarus su gydytoju. Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Neo Borocillina C slėgtąsias pastiles žindyvėms reikėtų vartoti tik pasitarus su gydytoju.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Neo Borocillina C gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Neo Borocillina C medžiagas Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

  3. KAIP VARTOTI NEO BOROCILLINA C

  Neo Borocillina C visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas arba vaistininkas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Dozavimas ir vartojimo metodas Čiulpkite po slėgtąją pastilę kas 2 arba 3 valandas, ne daugiau kaip 8 pastiles per dieną. Norint prailginti vaisto poveikį burnos gleivinei, slėgtąją pastilę reikėtų čiulpti labai lėtai.

  Nepasitarę su gydytoju neviršykite nurodytų dozių. Preparatą vartokite tik trumpalaikiam gydymui.

  Pavartojus per didelę Neo Borocillina C dozę Jei didelę vaisto Neo Borociilina C dozę išgėrėte atsitiktinai, nedelsiant pasitarkite su savo gydytoju arba kreipkitės į ligoninę.

  4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

  Neo Borocillina C, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Paprastai Neo Borocillina C sudedamosios vaisto medžiagos toleruojamos gerai, todėl Neo Borocillina C slėgtųjų pastilių vartojimas nepageidaujamų reakcijų nesukelia. Jeigu Jūs laikysitės visų informaciniame lapelyje aprašytų nurodymų, nepageidaujamų reakcijų pavojus sumažės.

  Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, būtina pasakyti gydytojui arba vaistininkui.

  5. KAIP LAIKYTI NEO BOROCILLINA C

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Specialių laikymo sąlygų nereikia.

  Ant dėžutės ir lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

  6. KITA INFORMACIJA

  Neo Boracillina C sudėtis - Veikliosios medžiagos yra 2,4-dichloro benzilo alkoholis ir askorbo rūgštis. Vienoje slėgtoje pastilėje yra 1,2 mg 2,4-dichloro benzilo alkoholio ir 70 mg askorbo rūgšties. - Pagalbinės medžiagos yra sacharozė, citrinų skonio medžiaga ir magnio stearatas.

  Neo Boracillina C išvaizda ir kiekis pakuotėje Vienoje kartoninėje dėžutėje yra 20 slėgtųjų pastilių.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!