• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • neo-angin be cukraus neo-angin be cukraus Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA NEO-ANGIN BE CUKRAUS IR NUO KO JO VARTOJAMA

  Vaistą tinka vartoti burnos ir nosiaryklės dezinfekcijai, kai pasireiškia gerklės skausmas, užkimimas, kataras, peršalimas, angina, burnos gleivinės bei dantenų uždegimas.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT NEO-ANGIN BE CUKRAUS

  neo-angin be cukraus vartoti negalima:-. - jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) 2,4-dichlorbenzilo alkoholiui, amilmetakrezoliui arba mentoliui, arba bet kuriai pagalbinei neo-angin be cukraus medžiagai. - jaunesniems nei 6 metų vaikams

  Nėštumas Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nors vaistas nedaro nei teratogeninio, nei embriotoksinio, nei kitokio neigiamo poveikio žindymo laikotarpiu, vaisto, kaip ir kitų vaistų, pirmą nėštumo trimestrą vartoti negalima. Antrą ir trečią nėštumo trimestrą ir žindymo laikotarpiu vaisto galima vartoti tik įvertinus, ar nauda bus didesnė už riziką.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Duomenys neaktualūs.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines neo-angin be cukraus medžiagas neo-angin be cukraus kietojoje pastilėje yra skystojo maltitolio (atitinka 0,22 D.V.). Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, prieš pradėdami vartoti šio vaisto, pasitarkite su gydytoju.

  Kitų vaistų vartojimas Vartojant medikamento, sąveikos su kitais vaistais atvejų nenustatyta. Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  3. KAIP VARTOTI VARTOTI NEO-ANGIN BE CUKRAUS

  Suaugę žmonės ir vaikai kas 2‑ 3 valandas turi lėtai sučiulpti po vieną pastilę. Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

  4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

  neo-angin be cukraus, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį. Kol kas šis poveikis nenustatytas. Jeigu atsiranda bet koks šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. NEO-ANGIN BE CUKRAUS laikymo SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

  Ant lizdinės plokštelės ir dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

  6. KITA INFORMACIJA

  neo-angin sudėtis

  Veikliosios medžiagos: Vienoje kietojoje pastilėje yra 1,2 mg 2,4-dichlorbenzilo alkoholio, 0,6 mg amilmetakrezolio ir 5,72 mg mentolio. - Pagalbinės medžiagos yra žvaigždanyžių eterinis aliejus, pipirmėčių eterinis aliejus, skystas maltitolis, vyno rūgštis ir kochinelas raudonasis A (E 124).

  neo-angin be cukraus išvaizda ir kiekis pakuotėje

  Pastilės yra raudonos apvalios, šiek tiek permatomos. Kartono dėžutė, kurioje yra 24 pastilės.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!