• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • neo-angin neo-angin Vaistai →   Pagrindinis →  

   

  1. KAS YRA NEO-ANGIN IR NUO KO JŲ VARTOJAMA

  Vaistą tinka vartoti lengvos burnos ir nosiaryklės infekcinės ligos pradžioje – tai mažina tikimybę, jog ligai gydyti prireiks antibiotikų. Infekcija sukelia uždegimą ir jam būdingus simptomus: peršalimą, gerklės skausmą, užkimimą, skausmingą rijimą, tonzilių uždegimą (tonzilitą, anginą), burnos gleivinės uždegimą (stomatitą, pienligę, aftas), dantenų uždegimą (gingivitą), ryklės, gerklų katarą (faringitą, laringitą).

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT NEO-ANGIN

  neo-angin kietųjų pastilių vartoti negalima: - jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) 2,4-dichlorbenzilo alkoholiui, amilmetakrezoliui arba mentoliui, arba bet kuriai pagalbinei neo-angin medžiagai. - jaunesniems nei 6 metų vaikams

  Nėštumas Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Žindymo laikotarpis

  Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nors vaistas nedaro nei teratogeninio, nei embriotoksinio, nei kitokio neigiamo poveikio žindymo laikotarpiu, vaisto, kaip ir kitų vaistų, pirmą nėštumo trimestrą vartoti negalima. Antrą ir trečią nėštumo trimestrą ir žindymo laikotarpiu vaisto galima vartoti tik įvertinus, ar nauda bus didesnė už riziką.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Duomenys neaktualūs.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines neo-angin kietųjų pastilių medžiagas neo-angin kietosiose pastilėse yra dažiklio kochinelo raudonojo A, kuris gali sukelti alerginę reakciją. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate angliavandenių, prieš pradėdami vartoti šio vaisto, pasitarkite su gydytoju.

  Kitų vaistų vartojimas Vartojant medikamento, sąveikos su kitais vaistais atvejų nenustatyta. Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  3. KAIP VARTOTI VARTOTI NEO-ANGIN

  Suaugę žmonės ir vaikai kas 2‑ 3 valandas turi lėtai sučiulpti po vieną pastilę. Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

  4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

  neo-angin, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį. Kol kas šis poveikis nenustatytas. Jeigu atsiranda bet koks šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. KAIP LAIKYTI NEO-ANGIN

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

  Ant lizdinės plokštelės ir dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

  6. KITA INFORMACIJA

  neo-angin sudėtis

  - Veikliosios medžiagos. Vienoje kietojoje pastilėje yra 1,2 mg 2,4-dichlorbenzilo alkoholio, 0,6 mg amilmetakrezolio ir 5,9 mg mentolio. - Pagalbinės medžiagos yra žvaigždanyžių eterinis aliejus, pipirmėčių eterinis aliejus, sacharozė, gliukozės sirupas, vyno rūgštis ir kochinelas raudonasis A (E 124).

  neo-angin išvaizda ir kiekis pakuotėje

  Pastilės yra raudonos apvalios, šiek tiek permatomos. Kartono dėžutė, kurioje yra 24 pastilės.

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!