• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Mucofluid Mucofluid Vaistai →   Pagrindinis →  

  Mucofluid 200 mg tirpinamosios tabletės

  Kas yra Mucofluid ir kada jį vartoti? Iš natūralios amino rūgšties gauta Mucofluid veiklioji medžiaga gali skystinti tąsias kvėpavimo takų, gerklės, nosies, ausų gleives. Mucofluid lengvina susikaupusių skreplių atsikosėjimą, kvėpavimą, slopina kosulį. Jis lengvina šiuos nemalonius simptomus, tačiau kartu reikia šalinti ir pagrindines ligos priežastis.

  Kada jis nevartotinas? Jei sergama skrandžio opalige, Mucofluid vartoti negalima.

  Kada Mucofluid reikia vartoti atsargiai? Jeigu anksčiau vartojant Mucofluid arba kitą panašų preparatą buvo sutrikęs kvėpavimas arba dėl neaiškių priežasčių išbėrę odą, reikia pasitarti su savo gydytoju arba vaistininku. Jaunesni kaip 2 metų vaikai Mucofluid gali gerti tik gydytojo prižiūrimi. Jo negalima vartoti kartu su kitais vaistais arba tarp jo ir kitų vaistų gėrimo turi būti 2 valandų pertrauka. Informuokite savo gydytoją arba vaistininką, jeigu sergate kita liga, esate alergiškas ar vartojate kitokių vaistų (taip pat ir įsigytų savo nuožiūra!).

  Ar Mucofluid galima vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu? Jeigu esate nėščia, norite pastoti arba maitinate krūtimi, atsargumo dėlei Mucofluid, kaip ir kitokių vaistų, galima vartoti tik tokiu atveju, jeigu būtinai reikia.

  Kaip vartoti Mucofluid? Jeigu gydytojas nepaskyrė kitaip, suaugusiems žmonėms reikia gerti po vieną 200 mg Mucofluid tabletę 3 kartus per dieną arba 3 tabletes iškart, ištirpinus jas vandenyje. Kūdikiams ir vaikams reikia gerti po pusę 200 mg Mucofluid tabletės 3 kartus per dieną. Tabletes galima sučiulpti, nuryti arba gerti ištirpintas vandenyje. Nurodymas Nestiprus sieros kvapas, juntamas praplėšus pakuotės lapelį, greitai išsisklaido ir neturi jokios įtakos preparato poveikiui. Reikia laikytis šioje informacijoje arba gydytojo nurodytų dozių. Jeigu galvojate, kad vaistas veikia per silpnai arba per stipriai, pasitarkite su savo gydytoju arba vaistininku.

  Kokį nepageidaujamą poveikį gali turėti Mucofluid? Apskritai Mucofluid toleruojamas. Retai galimas pykinimas, vėmimas, viduriavimas, karščiavimas, galvos skausmas, gali išberti, ėsti rėmuo.

  Į ką dar atkreipti dėmesį? Kaip ir kitus vaistus, Mucofluid reikia laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Jį galima vartoti tik iki datos, nurodytos ant dėžutės, šalia užrašo EXP. Kitas žinias apie šį vaistą pateiks Jūsų gydytojas arba vaistininkas, nes jie turi išsamios informacijos apie vaistą specialistui.

  Kokia Mucofluid sudėtis? Veiklioji medžiaga. N - acetilcisteinas 200 mg. Saldiklis aspartamas, pagalbinės ir aromatinės medžiagos.

  Kur įsigyti Mucofluid? Kokia jo pakuotė? Mucofluid galima įsigyti vaistinėje be gydytojo recepto. Jis tiekiamas dėžutėmis, kurių kiekvienoje yra po 30 tirpių tablečių.

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!