• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Miramile Miramile Vaistai →   Pagrindinis →  

   

   

  INFORMACINIS LAPELIS

  Prieš pradėdami vartoti šį vaistą, atidžiai perskaitykite visą informacinį lapelį. Šio vaisto galima įsigyti be recepto, tačiau jo reikėtų vartoti tiksliai taip, kaip nurodyta, kad poveikis būtų geriausias. - Neišmeskite lapelio, nes vėl gali prireikti jį perskaityti. - Jeigu norite sužinoti daugiau arba pasitarti, kreipkitės į vaistininką. - Jeigu simptomai pasunkėja arba per 3 dienas nepalengvėjo, būtina kreiptis į gydytoją.

  Lapelio turinys 1. Kas yra Myrrhamile ir nuo ko jis vartojamas 2. Kas žinotina prieš vartojant Myrrhamile 3. Kaip vartoti Myrrhamile 4. Galimas šalutinis poveikis 5. Myrrhamile laikymo sąlygos 6. Kita informacija

  Myrrhamile burnos gleivinės purškalas

  - Veikliosios medžiagos: 1 ml preparato yra 0,1 ml miros sakų tinktūros 1:5 (ekstrahentas 90% (V/V) etanolis), 0,35 ml vaistinių ramunių žiedų skystojo ekstrakto 1:1 (ekstrahentas 50% (V/V) etanolis), 0,05 ml eukaliptų lapų tinktūros 1:5 (ekstrahentas 70% (V/V) etanolis), 0,3 šalavijų lapų tinktūros 1:5 (ekstrahentas 70% (V/V) etanolis). - Pagalbinė medžiaga yra glicerolis.

  Registravimo liudijimo turėtojas ir gamintojas: UAB „Valentis“, Molėtų pl. 11, LT-08409 Vilnius, Lietuva

  1. KAS YRA MYRRHAMILE IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Myrrhamile purškalas - tai sudėtinis išoriškai vartojamas preparatas, kurio sudėtyje yra miros tinktūros, ramunių skystojo ekstrakto, eukaliptų ir šalavijų tinktūrų.

  Veikia dezinfekuojančiai sergant įprastomis burnos ir gerklės ertmės infekcijomis arba vartojant vaistą jų profilaktikai, slopina infekcijos sukeltą gleivinių pabrinkimą, dezodoruoja burnos ertmę.

  Vartojamas kai yra burnos ir gerklės gleivinių uždegimai (tonzilitas, laringitas, stomatitas, gingivitas), taip pat burnos ir gerklės infekcijų profilaktikai, burnos higienai.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT MYRRHAMILE Preparato sudėtyje yra 45% (V/V) etanolio.

  Myrrhamile vartoti draudžiama:

  - jeigu yra alergija ramunėms arba graižažiedžių šeimos augalams - kūdikiams ir mažiems vaikams

  Specialių atsargumo priemonių reikia: - saugoti, kad vaisto nepatektų į akis.

  Nėštumas Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nėra duomenų, kad vaisto sudėtyje esančios medžiagos neigiamai veiktų vaisių. Nėščios moterys vaistą gali vartoti tik gydytojui paskyrus.

  Žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nėra duomenų, kad vaisto sudėtyje esančios medžiagos neigiamai veiktų žindomą kūdikį. Žindyvės vaistą gali vartoti tik gydytojui paskyrus.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Poveikis gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus nepasireiškia.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Apie sąveiką su kitais vaistais duomenų nėra.

  3. KAIP VARTOTI MYRRHAMILE

  Myrrhamile visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Vartoti į burną ir ryklę. Reikia purkšti 4 – 6 kartus per dieną po kelias vienu purkštuvo galvutės paspaudimu išpurškiamas dozes. Purškimo metu patariama sulaikyti kvėpavimą.

  Pradedant vartoti vaistą iš naujos pakuotės, reikia nuimti apsauginį dangtelį ir uždėti pakuotėje pridėtą purkštuvo galvutę su antgaliu. Spustelėti kelis kartus. Saugoti, kad vaisto nepatektų į akis.

  Jeigu manote, kad Myrrhamile veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Graižažiedžiams alergiškiems žmonėms gali sukelti alerginių reakcijų. Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. MYRRHAMILE LAIKYMO SĄLYGOS Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje Ant etiketės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

  Informacinis lapelis paskutinį kartą patvirtintas

  Spec. redaktorius A. Kažemekaitis Tekstą redagavo dr. B. Briaukienė  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!