• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • MILDRONATE MILDRONATE Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA MILDRONATE IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  MILDRONATE– tai struktūrinis gamabutirobetaino analogas. Ši medžiaga (gamabutirobetainas) sutinkama kiekvienoje organizmo ląstelėje. Padidėjusio krūvio ir deguonies nepakankamumo (išemijos) sąlygomis MILDRONATE išplečia spazmuojančias kraujagysles, atstato pusiausvyrą tarp deguonies patekimo į ląstelę ir jo sunaudojimo, vėl atstato energetinį transportą, neleidžia ląstelėje susikaupti kenksmingiems medžiagų apykaitos produktams ir tokiu būdu apsaugo ląsteles nuo pažeidimų. MILDRONATE taip pat būdingas tonizuojamasis poveikis, todėl organizmas pripranta išlaikyti fizinius krūvius ir greitai atstatyti energetinius resursus, ruošiantis naujiems krūviams. Dėl šių savybių MILDRONATE taikomas įvairiems širdies ir kraujagyslių sistemos veiklos sutrikimams gydyti. MILDRONATE vertojamas: Lengvo lėtinio širdies nepakankamumo gydymas (MILDRONATE vartojamas kaip papildomas vaistas).

  MILDRONATE yra tiekiamas lizdinėse plokštelėse po 5 ampules. Kartono dėžutėje yra 2 lizdinės plokštelės (10 ampulių) ir informacinis lapelis.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT MILDRONATE

  MILDRONATE vartoti draudžiama: - jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) meldoniui arba bet kuriai pagalbinei MILDRONATE medžiagai.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: - jeigu Jūs sergate lėtinėmis inkstų ar kepenų ligomis, prieš pradėdami gydytis būtinai perspėkite gydytoją. Ar MILDRONATE saugus vaikams, neištirta.

  Nėštumas Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Kaip preparatas veikia nėštumo metu, ar jo išsiskiria su motinos pienu, neištirta, todėl MILDRONATE nėštumo metu nevartojamas.

  Žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Jei MILDRONATE reikia skirti krūtimi maitinančiai motinai, kūdikio žindymą reikėtų nutraukti.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Apie neigiamą preparato poveikį gebėjimui vairuoti transporto priemones ar dirbti su techniniais įrenginiais nežinoma.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Gydytojui nurodžius MILDRONATE galima naudoti kartu su kitais širdies ir kraujagyslių sistemą veikiančiais vaistais: preparatais krūtinės anginai gydyti, kraujo krešumą mažinančiais vaistais, antiaritminiais ir diuretiniais preparatais, širdį veikiančiais glikozidais ir kt. Įsidėmėtina, kad MILDRONATE gali stiprinti nitroglicerino, nifedipino, beta-adrenoblokatorių, kraujospūdį mažinančių ir periferines kraujagysles plečiančių vaistų poveikį.

  3. KAIP VARTOTI MILDRONATE

  MILDRONATE visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  MILDRONATE skirtas vartoti suaugusiems žmonėms. Dozes kiekvienam atvejui individualiai nustato gydytojas. Paprastai MILDRONATE skiriama gerti arba injekuoti į veną po 500-1000 mg per parą. Paros dozę galima suvartoti iš karto ar padalinus į dvi dalis. Dėl galimo stimuliuojamojo poveikio MILDRONATE patartina vartoti pirmoje dienos pusėje. Jei ligos simptomai neišnyksta, būtina pasikonsultuoti su gydytoju.

  Jeigu manote, kad MILDRONATE veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Pavartojus per didelę MILDRONATE dozę Apie MILDRONATE perdozavimo atvejus nežinoma. Preparatas mažai toksiškas ir nesukelia šalutinio poveikio, kuris būtų pavojingas paciento sveikatai. Perdozavus vaisto būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją!

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  MILDRONATE, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį.

  Paprastai MILDRONATE gerai toleruojamas. Retkarčiais gali kilti alerginių odos reakcijų, virškinimo sistemos sutrikimų, širdies plakimas, sujaudinimas, arterinio kraujospūdžio pokyčių. Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. MILDRONATE LAIKYMO SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje.

  Ant pakuotes nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!