• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • microlax microlax Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA MICROLAX IR KAM JIS VARTOJAMAS

  microlax yra laisvinamoji priemonė nuo vidurių užkietėjimo, žarnynui paruošti prieš chirurgines ar diagnostines procedūras, akušerijoje prieš gimdymą. microlax skirta vartoti į tiesiąją žarną. Jis suminkština išmatas ir patepa žarnų sieneles.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT MICROLAX

  microlax vartoti negalima: jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) veikliosioms arba bet kuriai pagalbinei microlax medžiagai.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: Jeigu sergate storųjų ar kitų žarnų ligomis prieš naudodami microlax pasitarkite su gydytoju ar vaistininku.

  3. KAIP VARTOTI MICROLAX

  Jeigu reikia, vienos tubelės turinys suleidžiamas į tiesiąją žarną pro išeinamąją angą.

  microlax vartoti paprasta. 1 piešinys 1. Nusukite antgalio dangtelį (1 piešinys). 2. Lengvai paspauskite tūbelę, kad antgalio galiukas sudrėktų klizmos turinio lašu. 3. Įkiškite į tiesiąją žarną visą antgalį. Pastaba. Jaunesniems kaip 3 metų vaikams įkiškite tik pusę antgalio (žr. žymę ant antgalio).

  2 piešinys 4. Spauskite tūbelę ir visą jos turinį suleiskite į tiesiąją žarną (2 piešinys). 5. Atsargiai ištraukite tūbelę, kad neištekėtų klizmos turinys.

  Paprastai poveikis pasireiškia po 5—15 minučių. Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  microlax, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Naudojamas ilgą laiką, microlax gali sukelti tiesiosios žarnos ir išeinamosios angos sudirginimą. Kai kuriems asmenims gali pasireikšti padidėjusio jautrumo reakcijos.

  Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. KAIP LAIKYTI MICROLAX

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Ant dėžutės ar tubelės po Tinka iki nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, microlax vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

  6. KITA INFORMACIJA

  microlx sudėtis - Veikliosios medžiagos yra natrio laurilsulfoacetatas, natrio citratas, sorbitolis. 1 ml tirpalo yra 9 mg natrio laurilsulfoacetato, 90 mg natrio citrato, 625 mg sorbitolio. - Pagalbinės medžiagos yra sorbo rūgštis, glicerolis, išgrynintas vanduo

  microlax išvaizda ir kiekis pakuotėje Bespalvis tirštas tirpalas, kuriame yra oro burbuliukų. Tūbelėje su antgaliu yra 5 ml tiesiosios žarnos tirpalo.

  Pakuotėje yra 4 ar 12 tūbelių.

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!