• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Magne B6 Magne B6 Vaistai →   Pagrindinis →  

   

  1. KAS YRA MAGNE B6 IR KAM JIS VARTOJAMAS

  Šis vaistinis preparatas gydytojo skiriamas vartoti tada, kai diagnozuojamas per mažas magnio kiekis organizme.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT MAGNE B6

  MAGNE B6 vartoti negalima: jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei MAGNE B6 medžiagai; jeigu sergama tam tikra inkstų liga, jeigu vartojama levodopa (kadangi vaisto sudėtyje yra piridoksino). Preparato patariama nevartoti asmenims, gydomiems chinidinu, nebent gydytojas nusprendžia kitaip. Jeigu dėl ko nors abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: Preparato negalima duoti mažiau kaip10 kg sveriantiems (apytiksliai 1 metų) kūdikiams. Jeigu dėl ko nors abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nėštumo laikotarpiu vaistą galima vartoti tik tada, jei nurodo gydytojas. Jei pastojote vartodama vaistą, kreipkitės į gydytoją, kuris nuspręs, ar tęsti gydymą Žindančioms moterims preparatą vartoti draudžiama.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Duomenys nebūtini.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines MAGNE B6 medžiagas Preparato sudėtyje yra sulfitų (natrio metabisulfito E 223) bei propilenglikolio (vyšninės karamelės skonio medžiagos).

  3. KAIP VARTOTI MAGNE B6

  MAGNE B6 geriamąjį tirpalą visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Ampulės turinį ištirpinti pusėje stiklinės vandens. Preparatas yra geriamas.

  Suaugusieji Paros dozė — 3-4 ampulės per 2-3 kartus tarp valgių.

  Vaikai ir kūdikiai, sveriantys daugiau kaip 10 kg (apytiksliai 1 metų) Paros dozė — 10-30 mg/kg kūno svorio (0,4-1,2 mmol kg kūno svorio), arba 1-4 ampulės per 2-3 kartus tarp valgių.

  Kai magnio koncentracija serume normalizuojasi, gydymas nutraukiamas.

  Šis vaistas skirtas Jums, todėl kitiems žmonėms jo duoti negalima. Preparatas gali jiems pakenkti net tokiu atveju, jeigu ligos simptomai yra tokie patys kaip Jūsų.

  Pavartojus per didelę MAGNE B6 dozę Nedelsiant kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Pamiršus pavartoti MAGNE B6 Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  MAGNE B6, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  MAGNE B6 gali sukelti viduriavimą ir pilvo skausmą. Nedvejodami kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. KAIP LAIKYTI MAGNE B6

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.

  Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, MAGNE B6 vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

  6. KITA INFORMACIJA

  MAGNE B6 sudėtis

  Veikliosios medžiagos yra magnio laktato dihidratas, magnio pidolatas, piridoksino hidrochloridas. Iš viso vienoje ampulėje yra 100 mg (4,12 mmol) elementinio magnio. - Pagalbinės medžiagos yra natrio metabisulfitas, natrio sacharinas, vyšninės karamelės skonio medžiaga,išgrynintas vanduo.

  MAGNE B6 išvaizda ir kiekis pakuotėje

  10 ml II tipo gintaro spalvos stiklo ampulė su nusmailintais galais. Pakuotėje yra 10 ampulių.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!