• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Lomilan express Lomilan express Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA LOMILAN EXPRESS IR KAM JIS VARTOJAMAS

  Veiklioji Lomilan express medžiaga loratadinas priklauso antihistamininių vaistų grupei. Alerginės ligos požymius sukelia alerginių reakcijų metu išsiskirinčios įvairios medžiagos (vadinamos mediatoriais). Viena svarbiausių yra histaminas. Lomilan express slopina histamino poveikį ir pasižymi stipriu antialerginiu aktyvumu. Lomilan express palengvina šiuos alerginės reakcijos metu išsiskiriančio histamino sukeltus požymius: perštėjimą, paraudimą, patinimą, nosies varvėjimą. Išgėrus vaisto, jo poveikis pasireiškia po 20 min. ir trunka apie 24 valandas.

  Lomilan express vartojamas šių ligų gydymui ir profilaktikai: sezoniniams ir nuolatiniams alerginiams nosie gleives uždegimams ( rinitams) alerginiams akies junginės uždegimams ( konjunktyvitams); lėtinei dilgėlinei ( urtikarijai_) ir kitoms alerginėms odos ligoms.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT LOMILAN EXPRESS

  Lomilan express vartoti negalima, jei: Esate jautrus loratadinui ar bet kuriai kitai vaisto sudedamajai daliai.

  Specialių atsargumo priemonių reikia, jeigu: Jei geriant Lomilan express Jūsų būklė negerėja ar netgi pablogėjo, Jūsų kepenų ar inkstų veikla yra sutrikusi Pasakykite apie tai savo gydytojui. Gydymą Lomilan express reikia nutraukti bent 2 dienas prieš atliekant odos mėginius, nes vaistas gali iškreipti tyrimo rezultatus. Gydantis savarankiškai, Lomilan express galima vartoti nuo dviejų metų amžiaus. Nedidinkite gydytojo nurodytos dozės.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokio vaisto, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Vaisto saugumas nėštumo metu įrodytas, todėl Lomilan express gydyti nėščiąsias nerekomenduojama. Galima tik tuomet, kai gydymo nauda yra didesnė nei galima rizika vaikui. Loratadino ir jo metabolito deskarboetoksiloratadino į motinos pieną išsiskiria nedaug. Nepaisant to, loratadinu gydyti žindančiais motinas reikėtų atsargiai. Duomenų apie neigiamą loratadino poveikį naujagimiams nėra. Loratadinu gydyti krūtimi maitinančias motinas galima tik tuomet, kai būtinai reikia ir atidžiai prižiūrint gydytojui.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Duomenų apie loratadino poveikį, vartojant jį rekomenduojamomis dozėmis, gebėjimui vairuoti ar dirbti su mechanizmais, nėra.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Jeigu vaistas vartojamas kartu su cimetidinu, ketokonazoliu, flukonazoliu, eritromicinu ar fluoksetinu, vaisto sukeliami šalutiniai poveikiai gali padažnėti. Alkoholis nestiprina Lomilan express poveikio.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Lomilan express medžiagas Vienoje tabletėje yra 0,07 g laktozės. Jos maksimali dozė per parą neturėtų viršyti 5 g. Pacientai, turintys tokius retus įgimtus sutrikimus kaip nepakantumas galaktozei, Lapp laktozės deficitas ar gliukozės – galaktozės malabsorbcija, šio vaisto vartoti neturėtų. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą 3. KAIP VARTOTI LOMILAN EXPRESS

  Lomilan express visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Keisti dozės ar nutraukti gydymo nepasitarus su savo gydytoju negalima.

  Suaugusiesji ir vyresni kaip 12 metų vaikai ( kai kūno masė didesnė kaip 30 kg): viena tabletė vieną kartą per dieną.

  Vaikai nuo 2 iki 12 metų (kūno masė mažesnė kaip 30 kg): pusė tabletės vieną kartą per dieną.

  Jei sergate kepenų ar sunkia inkstų liga, gydytis pradėkite mažiausia Lomilan express doze-1/2 tabletės vieną kartą per dieną.

  Vaikams iki 2 metų Lomilan express neskiriama. Patiems gydytis vaistu galima iki dešimties dienų. Jei manote, kad gydymą reikia tęsti, pasitarkite su gydytoju. Jūsų gydytojas pasakys, kiek laiko vartoti Lomilan express. Jeigu jums atrodo, kad Lomilan express poveikis per stiprus ar per silpnas, pasakykite savo gydytojui ar vaistininkui.

  Pavartojus per didelę Lomilan express dozę: Nedelsiant pasitarkite su savo gydytoju. Per didelės dozės gali sukelti mieguistumą, galvos skausmą ar širdies plakimą. Tokiu atveju vaistą reikia kuo greičiau pašalinti iš virškinamojo trakto ir taikyti simptominį gydymą.

  Pamiršus pavartoti Lomilan express: Suvartokite jo įprastą dozę kai tik prisiminėte. Jeigu iki kitos dozės liko nedaug laiko, užmirštąją dozę praleiskite, o kitą dozę gerkite įprastu laiku. Vietoj praleistosios dozės vartoti dvigubos negalima.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS ?

  Kaip ir kiekvienas vaistas, Lomilan express gali sukelti šalutinį poveikį.

  Lomilan express labai retai gali sukelti nesunkių šalutinių poveikių: galvos skausmą, burnos džiūvimą, silpnumą, mieguistumą. Mažiau kaip 1% ligonių padidėja apetitas, jie gali kosėti, svaigti galva, pykinti, smarkiau plakti širdis. Šie šalutiniai poveikiai nebūtinai susiję su vaisto vartojimu. Jeigu pastebėjote šiame lapelyje neminėtą šalutinį poveikį, kiek galima greičiau pasakykite gydytojui arba vaistininkui

  5. LOMILAN EXPRESS LAIKYMO SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos ir drėgmės. Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

  6. KITA INFORMACIJA

  Lomilan express sudėtis

  Veiklioji medžiaga yra loratadinas. Vienoje tabletėje jo yra 10 mg. Pagalbinės medžiagos: laktozė, kukurūzų krakmolas, gelifikuotas krakmolas, magnio stearatas.

  Lomilan express išvaizda ir kiekis pakuotėje Lomilan express 10 mg tabletės supakuotos lizdinėje plokštelėje, kuri sudėta į kartono dėžutę. Dėžutėje yra 10 tablečių.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!