• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • LINEX LINEX Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA LINEX IR KAM JIS VARTOJAMAS

  LINEX vartojamas viduriavimo, vidurių pūtimo arba kitokio virškinimo sutrikimo, kurį sukėlė virškinimo trakto bakterinės arba virusinės infekcijos, plataus spektro antibiotikų ir chemoterapinių vaistų vartojimas, pilvo ir dubens organų švitinimas, pagalbiniam gydymui.

   

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT LINEX

  LINEX vartoti negalima, jei yra padidėjęs jautrumas veikliajai medžiagai, pieno baltymams ar bet kuriai vaisto pagalbinei medžiagai. Specialių atsargumo priemonių reikia Prieš vartodami LINEX, pasitarkite su gydytoju, jeigu: kūno temperatūra viršija 38°C; išmatose yra kraujo ar gleivių; viduriuojate ilgiau kaip dvi dienas; labai viduriuojate, netekote daug skysčių ir sumažėjo kūno svoris; viduriuojate ir labai skauda pilvą; sergate lėtine liga (pvz., cukriniu diabetu) arba imuninė sistema susilpnėjusi (pvz., jei yra ŽIV, AIDS)

  Jaunesnių kaip 3 metų vaikų viduriavimą draudžiama gydyti be gydytojo priežiūros. Gydant viduriavimą, būtina palaikyti reikiamą skysčių bei elektrolitų kiekį.

  Kitų vaistų vartojimas Sąveikos nepastebėta.

  LINEX vartojimas su maistu ir gėrimais LINEX draudžiama gerti su alkoholiu ar karštais gėrimais.

  Nėštumas bei žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Klinikinių duomenų apie LINEX vartojimą nėštumo metu nėra. Nėščioms ar žindančioms moterims skiriama atsargiai.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas LINEX poveikis gebėjimui vairuoti bei valdyti mechanizmų valdymui nežinomas.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines LINEX medžiagas Vienoje LINEX kapsulėje yra 14 mg laktozės. Pacientai, kuriems yra retas paveldimas galaktozės netoleravimas, Lapp laktazės trūkumas ar gliukozės-galaktozės malabsorbcijos sutrikimas, šio preparato vartoti negalima.

  3. KAIP VARTOTI LINEX

  LINEX reikia užgerti pakankamu kiekiu skysčio (stikline vandens).

  LINEX draudžiama gerti su alkoholiu ar karštais gėrimais. Jeigu vaikas kapsulės praryti negali arba nemoka, ją reikia atverti, turinį išberti į šaukštą ir sumaišyti su skysčiu.

  Kūdikiai ir mažesni kaip 2 metų vaikai. Reikia duoti gerti po vieną kapsulę tris kartus per parą.

  2 - 12 metų vaikai. Reikia gerti po vieną ar dvi kapsules tris kartus per parą.

  Vyresni nei 12 metų pacientai. Reikia gerti po dvi kapsules tris kartus per parą.

  Jei po dviejų LINEX vartojimo dienų simptomai nepalengvėja (ypač viduriavimas), būtina kreiptis į gydytoją.

  Pavartojus per didelę LINEX dozę Perdozavimo simptomų nepastebėta.

  Pamiršus pavartoti LINEX Išgerkite dozę iš karto, kai tik prisiminsite. Jei jau beveik laikas gerti kitą dozę, ją praleiskite, o sekančią kapsulę gerkite įprastu laiku.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS Nepepageidaujams poveikis vartojant pieno rūgšties bakterijų pasireiškia labai retai ( 1 iš 10 000 žmonių). Galima alerginė reakcija.

  Jeigu atsiranda šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. KAIP LAIKYTI LINEX

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje. Lizdinė plokštelė: Laikyti gamintojo pakuotėje. Buteliukas: Buteliuką laikyti sandarų. Atidarius buteliuką tinkamumo laikas – 4 mėnesiai. Ant kartono dėžutės ir lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima. 6. KITA INFORMACIJA

  LINEX sudėtis

  - Veikliosios medžiagos yra liofilizuotos bakterijos : Lactobacillus acidophilus (sp.L.gasseri), Bifidobacterium infantis bei Enterococcus faecium Vienoje kietoje kapsulėje yra ne mažiau kaip 1,2 x 107 KSV (kolonijas sudarančių vienetų) liofilizuotų gyvybingų pieno rūgšties bakterijų: Lactobacillus acidophilus (sp.L.gasseri), Bifidobacterium infantis bei Enterococcus faecium

  - Pagalbinės medžiagos: Kapsulės turinys - laktozės monohidratas, bulvių krakmolas, magnio stearatas ir dekstrinas. Kapsulės korpusas - želatina, metilo parahidroksibenzoatas (E218), propilo parahidroksibenzoatas (E216), titano dioksidas (E171). Buteliukas - laktozės monohidratas, bulvių krakmolas, magnio stearatas ir dekstrinas.

  LINEX išvaizda ir kiekis pakuotėje

  Kietos kapsulės. Kapsulės yra baltos, nepermatomos. Jose yra baltų bekvapių miltelių.

  PVC/PVDC/aliuminio folijos arba minkštos aliuminio folijos ir kietos aliuminio folijos lizdinės plokštelės kartono dėžutėje. Joje yra 16 kietų kapsulių.

  Rudo stiklo buteliukas, kuris uždarytas HDPE kamščiu su silicio sausikliu kartono dėžutėje. Joje yra 16 kietų kapsulių.

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!