• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • LAMISIL UNO LAMISIL UNO Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA LAMISIL UNO IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  LAMISIL UNO skirtas vienkartiniam pėdų grybelio gydymui. Vaistas naikina pėdų grybelį. Užtepus ant odos, susidaro bespalvė plėvelė, iš kurios į odą prasiskverbia veiklioji vaisto medžiaga.

  Kaip sužinoti, ar Jums yra pėdų grybelis (tinea pedis)

  Pėdų grybelis atsiranda kojų tarpupirščiuose, gali išplisti ant padų ir pėdų kraštų. Esant šiai infekcijai, oda sukietėja ir skilinėja, gali atsirasti vidutinio stiprumo patinimas, pūslės, šlapiuojančios žaizdos. Pėdas gali niežtėti ar atsirasti deginimo pojūtis. Jei nesate tikri, kad minėti simptomai Jums pasireiškė dėl pėdų grybelio, prieš pradėdami vartoti LAMISIL UNO , pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT LAMISIL UNO

  LAMISIL UNO vartoti draudžiama:

  - jeigu esate alergiškas arba yra padidėjęs Jūsų jautrumas terbinafinui arba bet kuriai šio vaistinio preparato pagalbinei medžiagai ( išvardintoms 6 skyriuje).

  Specialios atsargumo priemonės

  Nerekomenduojama vartoti LAMISIL UNO vaikams ir paaugliams iki 18 metų amžiaus dėl nepakankamos naudojimo patirties.

  Jei sergate ilgai trunkančia grybeline padų ar kulnų infekcija ir kai oda yra sustorėjusi bei yra susidariusios odos atplaišos, nerekomenduojama naudoti šio vaisto. Pasitarkite su gydytoju, jei manote, kad Jūsų būklė yra tokia, nes Jums gali reikėti kitokių vaistų.

  Vaistą naudokite tik pėdų odai gydyti. Stenkitės, kad vaisto nepatektų ant veido ar į akis, ant pažeistos odos ( išskyrus tą, kuri gydoma ), nes gali dirginti.Netyčia vaisto patekus į akis, jas gausiai plauti

  tekančiu vandeniu. Jei nemalonus pojūtis išlieka, kreipkitės į gydytoją.

  Tik išoriniam vartojimui

  Saugoti nuo atviros liepsnos, nes sudėtyje yra alkoholio.

  Naudojimas kartu su kitais vaistais

  nenaudokite LAMISIL UNO kartu su kitais išoriškai naudojamais vaistais, net ir tais, kuriuos įsigijote be recepto. Pasakykite savo gydytojui arba vaistininkui jei vartojate arba neseniai vartojote kitus vaistus, taip pat įsigytus be recepto.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis

  Jei esate nėščia, prieš vartojant LAMISIL UNO, pasitarkite su gydytoju ar vaistininku, nes nėra pakankamai vaisto naudojimo patirties nėštumo metu. Nenaudokite LAMISIL UNO, jei maitinate krūtimi, nes terbinafinas išsiskiria į motinos pieną.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas

  LAMISIL UNO vartojimas neturi įtakos gebėjimui vairuoti ar valdyti mechanizmus.

  3. KAIP VARTOTI LAMISIL UNO

  LAMISIL UNO visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Skirtas naudoti suaugusiems. Nenaudoti pacientams iki 18 metų amžiaus. LAMISIL UNO skirtas vartoti tik vieną kartą. Nenaudokite vaisto pakartotinai Tepkite abiejų kojų pėdas, net jei pėdų grybelio požymiai pastebimi tik ant vienos kojos. Tai užtikrins pėdų grybelio sunaikinimą, nes pėdų grybelis gali pažeisti abiejų kojų pėdas, nors pažeidimai nėra matomi. Užtepus ant odos, LAMISIL UNO greitai išdžiūsta, sudarydamas bespalvę plėvelę. Tūbelėje yra pakankamas vaisto kiekis abiejų kojų pėdoms gydyti. Užtepus ant odos, tirpalo veiklioji medžiaga pereina į odą, išlieka joje keletą dienų, kad sunaikintų pėdų grybelį. Geriausi gydymo rezultatai pasiekiami, kai užtepus LAMISIL UNO, kojos neplaunamos 24 valandas.

  Kada naudoti LAMISIL UNO

  Geriausia LAMISIL UNO tepti išsimaudžius duše ar vonioje.

  Kaip naudoti LAMISIL UNO

  - Vaistas skirtas patepti pėdas vieną kartą. Gerai nuplaukite ir nušluostykite abi kojas. Gerai nuplaukite ir nušluostykite rankas. Nuimkite tūbelės dangtelį. Tepkite abi pėdas – naudokite apytiksliai pusę tūbelės turinio vienos pėdos padengimui. Iš pradžių tepkite vieną pėdą, po to – kitą. Tepkite pėdas ranka kaip parodyta paveikslėlyje: tepkite tarp kojų pirštų, po jais ir aplink. Tada tepkite padus ir pėdos kraštus. Tepkite tolygiai, neįtrindami į odą.

   

  Kitą pėdą tepkite taip pat, net jei oda atrodo sveika. Tai užtikrins visišką grybelio išgydymą, nes grybelis gali būti ir ant kitos pėdos, net jei nėra jokių požymių. - Leiskite vaistui išdžiūti 1-2 minutes, o tada galite mūvėti įprastą avalynę. Po vaisto naudojimo nusiplaukite rankas šiltu vandeniu ir muilu. Po LAMISIL UNO naudojimo, pėdų neplaukite 24 val. Tada švelniai nuplaukite ir nusausinkite pėdas. Nenaudokite vaisto antrą kartą.

  LAMISIL UNO pradeda naikinti grybelį iškart. Susidarius plėvelei, vaistas skverbiasi į odą ir veikia joje keletą dienų. Odos būklė turi pradėti gerėti jau per pirmas keletą dienų, tačiau visiškam išgijimui gali prireikti iki 4 savaičių laiko. Jei nepastebėjote pagerėjimo per 1 savaitę po LAMISIL UNO naudojimo, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Nevartokite antrą kartą šio vaisto pėdų grybelio simptomams gydyti, jei nebuvo rezultato po pirmo šio vaisto vartojimo.

  Kaip pagerinti gydymą

  Pažeistą vietą plaukite reguliariai tik praėjus 24 valandoms po vaisto vartojimo. Netrindami gerai nušluostykite. Stenkitės nekasyti pėdų, nors ir niežtėtų. Tai gali sulėtinti gijimo procesą arba infekcija gali dar labiau išplisti. Naudokitės tik savo rūbais ir rankšluosčiu, jų neduokite kitiems žmonėms, nes jie gali užsikrėsti pėdų grybeliu. Skalbiniai turi būti dažnai plaunami, kad apsisaugotumėte nuo ligos pasikartojimo.

  Ką daryti netyčia prarijus vaisto

  Pasakykite apie tai savo gydytojui ir jis patars ką daryti.

  Ką daryti vaistui netyčia patekus ant veido ar į akis

  Plaukite akis tekančiu vandeniu. Pasikonsultuokite su savo gydytoju, jei lieka diskomfortas.

  Jei kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  LAMISIL UNO, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, tačiau ne visiems jis pasireiškia.

  Retai (rečiau nei 1-10 iš 1000 pacientų) - vietinės odos reakcijos, odos sausumas, sudirginimas ir deginimo pojūtis po vaisto naudojimo. Šis nepageidaujamas poveikis dažniausiai yra nestiprus, greitai praeinantis ir nežalingas.

  Labai retai (rečiau nei 1 iš 10 000 pacientų) gali atsirasti alergija vaistui. Oda gali parausti, niežėti, atsirasti pūslių ar bėrimų (dilgėlinė). Jei vartojant vaistą Jums pasireiškia alergija ar kiti anksčiau minėti simptomai, vaisto plėvelę nuvalykite denatūruotu alkoholiu, nuplaukite kojas šiltu vandeniu ir muilu bei kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis, arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. LAMISIL UNO LAIKYMO SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Ant dėžutės ir tūbelės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, vaisto vartoti negalima. Vaistas tinkamas vartoti iki paskutinės to mėnesio dienos.

  Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 ºC temperatūroje.

  Vaistų likučių negalima mesti į kanalizaciją arba kartu su buitinėmis atliekomis. Kaip naikinti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Visa tai padės apsaugoti aplinką

  6.KITA INFORMACIJA

  LAMISIL UNO sudėtyje yra

  Veiklioji medžiaga yra terbinafinas (hidrochlorido pavidalu). 1 grame odos tirpalo yra 10 mg terbinafino (hidrochlorido pavidalu). Pagalbinės medžiagos yra akrilatų / oktilakrilatų kopolimeras, hiproliozė, vidutinės grandinės trigliceridai ir etanolis.

  Kaip atrodo LAMISIL UNO ir jo pakuotės turinys

  LAMISIL UNO yra skaidrus arba šiek tiek drumstas klampus tirpalas. Tūbelėje yra 4 g tirpalo.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!