• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Kytril Kytril Vaistai →   Pagrindinis →  

  Kytril 1 mg plėvele dengtos tabletės Granisetronas

  Veiklioji medžiaga granisetronas. Vienoje Kytril tabletėje yra 1 mg granisetrono (granisetrono hidrochlorido pavidalu). Tabletės supakuotos po 2 arba 10. Jūsų gydytojas jums paskirs vieno stiprumo tablečių. Stiprumas bus nurodytas ant pakuotės. Pagalbinės medžiagos: laktozė, mikrokristalinė celiuliozė, natrio krakmolas glikolatas, hidroksipropilmetilceliuliozė, magnio stearatas, titano dioksidas (E171), polietilenglikolis, polisorbatas 80 (E433).

  Registravimo liudijimo turėtojas UAB “Roche Lietuva”, J.Jasinskio 16B, LT-01112 Vilnius, Lietuva

  Gamintojas, atsakingas už serijų išleidimą Roche Latvija SIA, Gunara Astras 8b, Riga LV-1082, Latvija

   

  1. KAS YRA KYTRIL IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Kytril priklauso vaistų, vadinamų 5-HT3 receptorių antagonistais, kurie slopina vėmimą, grupei. Kytril tabletės vartojamos pykinimui ir vėmimui išvengti bei gydyti. Šis vaistas slopina pykinimą arba vėmimą ir yra ypač naudingas, jei jums reikalingas gydymas, kuris gali sukelti pykinimą arba vėmimą, pavyzdžiui, chemoterapija arba radioterapija.

  Suaugusiesiems Kytril tabletės skiriamos siekiant slopinti pykinimą arba vėmimą po chirurginės operacijos.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT KYTRIL

  Jei atsakysite “taip” į bent vieną iš šių klausimų, pasakykite apie tai savo gydytojui arba slaugytojai, prieš jį vartodami. Galbūt jums vietoj jo skirs kitą vaistą. Ar jūs esate alergiškas Kytril arba bet kuriam panašiam vaistui (kitiems 5-HT3 receptorių antagonistams, tokiems kaip ondansetronas) arba bet kuriai kitai sudėtinei vaisto medžiagai? Jums dar nesukako 12 metų? Ar gydytojas jums sakė, kad turite žarnyno funkcijos sutrikimų? Jums skauda pilvą arba jūsų pilvas išsipūtęs? Jums stipriai užkietėję viduriai?

  Nėštumo ir žindymo laikotarpis Jei esate nėščia arba žindote kūdikį, jums negalima vartoti vaisto, nebent tai rekomenduotų jūsų gydytojas.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Kytril medžiagas Sudėtyje yra laktozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

  3. KAIP VARTOTI KYTRIL

  Kaip jums bus skiriamas vaistas?

  Kytril tabletes reikia pradėti vartoti vieną valandą prieš chemoterapiją arba radioterapiją. Kytril tabletes reikia užsigerti vandeniu.

  Įprasta dozė yra: 1 mg tabletė vieną valandą prieš chemoterapijos arba radioterapijos pradžią ir kita 1 mg tabletė po 12 valandų;

  Nevartokite vaisto ilgiau nei paskyrė gydytojas!

  Pavartojus per didelę Kytril dozę Privalote vartoti tik tokią dozę, kokią jums paskyrė gydytojas. Jei pavartojote per daug tablečių, pasakykite apie tai savo gydytojui arba iškart kreipkitės į ligoninę.

  Pamiršus pavartoti Kytril tabletę Siekiant slopinti pykinimą, svarbu Kytril vartoti taip, kaip nurodyta. Jei pamiršote pavartoti dozę ir jus pykina, išgerkite vaisto kaip galima greičiau.

  4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

  Kaip ir kiti vaistai, Kytril gali sukelti šalutinių reiškinių, bet daugelis jų nėra sunkūs. Kai kuriems pacientams gali skaudėti galvą arba užkietėti viduriai.

  Retkarčiais gali būti alerginių reakcijų. Pasakykite gydytojui, jei jus pradeda berti arba niežti kūną. Jūs privalote iš karto pasakyti savo gydytojui, jei jums trūksta oro arba tinsta veidas. Tokios reakcijos yra retos, bet joms būtina neatidėliotina medicininė pagalba.

  Jei jums atliekamas kraujo tyrimas, pasakykite apie tai savo gydytojui, nes kartais Kytril gali sukelti pokyčių kepenų funkcijos tyrimų rezultatuose.

  Jei manote, kad šis vaistas sukelia bet kuriuos kitus sutrikimus ar, apskritai, esate susirūpinę, pasitarkite su savo gydytojui arba slaugytojai.

  Pasakykite savo gydytojui arba slaugytojai, jeigu pastebėsite kokių nors čia nepaminėtų šalutinių reiškinių.

  5. KYTRIL laikymo SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Specialių laikymo sąlygų nereikia. Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

  Prisiminkite, kad šios tabletės skirtos tik jums. Niekada nesiūlykite savo vaistų kitiems asmenims. Jie gali jiems netikti, net jei jūsų ligos simptomai sutampa.

  6. KITA INFORMACIJA

  Daugiau informacijos apie šį vaistinį preparatą gali suteikti registravimo liudijimo turėtojas.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!