• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • KLION-D KLION-D Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA KLION-D IR KAM JIS VARTOJAMAS

  Vietinis trichomonozės gydymas ir makšties mikozės, dažnai atsirandančios gydant metronidazolu, profilaktika. Metronidazolis naikina trichomonas, mikonazolio nitratas – makšties infekcines ligas sukeliančius grybelius. Šių infekcinių ligų gydymas svarbus todėl, kad taip išvengiama infekcijos plitimo į vidinius moters lyties organus, pvz., gimdą, kiaušintakius ir kiaušides.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT KLION-D

  KLION-D vartoti negalima: jeigu yra padidėjęs jautrumas metronidazolui ar mikonazolo nitratui, arba bet kuriai pagalbinei medžiagai. Tris pirmuosius nėštumo mėnesius.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: Jei esate nėščia ar žindote kūdikį, prieš pradėdamos vartoti šio vaisto, pasakykite apie tai gydytojui ir pasitarkite su juo. Vartojant KLION-D makšties tablečių, reikėtų susilaikyti nuo lytinių santykių.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate ar neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. KLION D vartojimas su maistu ir gėrimais Vartojant KLION-D makšties tablečių, draudžiama gerti alkoholinių gėrimų.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. KLION-D makšties tablečių pirmaisiais trimis nėštumo mėnesiais vartoti draudžiama.

  3. KAIP VARTOTI KLION-D

  KLION-D makšties tablečių reikia vartoti taip ir tiek laiko, kaip paskyrė gydytojas. Jei gydytojas nepaskyrė kitaip, 10 dienų po vieną KLION-D makšties tabletę, šiek tiek sudrėkintą vandeniu, reikia įsikišti giliai į makštį vieną kartą per dieną (vakare, prieš gulant į lovą). Jei reikia, gydytojui paskyrus, papildomai turi būti vartojama ir geriamųjų metronidazolo tablečių. Gydymas bus sėkmingas tuomet, kai seksualinis partneris taip pat gers metronidazolo tablečių.

  Pavartojus per didelę KLION-D dozę KLION-D makšties tabletės vartojamos tik į makštį. Jei atsitiktinai išgėrėte šių tablečių, būtinas gydytojo paskirtas simptominis gydymas.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Kaip ir visi vaistai, KLION-D makšties tabletės gali sukelti šalutinį poveikį. Retkarčiais KLION-D makšties tabletės gali sukelti vietinį gleivinės sudirginimą ar jautrumą. Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. KAIP LAIKYTI KLION-D

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Dvisluoksnę juostelę laikyti dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos ir drėgmės. Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  6. KITA INFORMACIJA

  KLION-D sudėtis

  - Veikliosios medžiagos yra metronidazolas ir mikonazolo nitratas. Vienoje makšties tabletėje yra 100 mg metronidazolo ir 100 mg mikonazolo nitrato. - Pagalbinės medžiagos yra natrio laurilsulfatas, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, magnio stearatas, povidonas, natrio-vandenilio karbonatas, vyno rūgštis, karboksimetilkrakmolo A natrio druska, krospovidonas, hipromeliozė, laktozė monohidratas.

  KLION-D išvaizda ir kiekis pakuotėje KLION-D makšties tabletė yra baltos spalvos, abipus išgaubta, migdolo formos, 24 mm ilgio, 14 mm skersmens, vienoje jos pusėje įspausta “100”. Tabletės supakuotos į aliuminio folijos dvisluoksnę juostelę, kurios viena pusė dengta mažo tankio polietilenu (MTPE), kita – laku. Pakuotėje yra 10 makšties tablečių.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!