• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Inflamac Inflamac Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA Inflamac IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Inflamac yra vaistas, slopinantis skausmą ir uždegimą, be to, turi temperatūrą mažinančių savybių. Gydytojui paskyrus, jis vartojamas reumato sukeltoms ligoms (pvz., kaip minkštųjų audinių reumatui, lėtiniam poliartritui ir artrozei gydyti, sausgyslių makščių ir sąnarių kapsulių uždegimui, ūminiam podagros priepuoliui, dėl mėnesinių atsiradusiam skausmui, taip pat dėl ligos prasidėjusiam karščiavimui slopinti.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT Inflamac

  Inflamac vartoti draudžiama: Inflamac negalima vartoti pacientams, kurių skrandyje ir žarnose yra opų, kai žinoma, kad jautrumas diklofenakui yra padidėjęs, kai yra kepenų didelių pažeidimų, bei žmonėms, kuriems išgėrus prostaglandinų sintezės blokatorių, pvz., acetilsalicilo rūgšties, gali prasidėti astmos priepuolis, taip pat jaunesniems negu vienerių metų vaikams.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: Jeigu išbėrė odą, prasidėjo panašūs į astmą priepuoliai, arba išmatos pajuodo, reikia informuoti gydytoją. Pacientams, kurių kepenys arba inkstai pažeisti, reikalinga speciali kontrolė. Todėl jeigu Jūs sergate kitomis ligomis, esate alergiškas, vartojate kitų vaistų (taip pat pirktų savo nuožiūra), informuokite savo gydytoją arba vaistininką. Tokie vaistai, kaip Inflamac, gali būti susiję su nedideliu širdies priepuolio („miokardo infarkto“) ar insulto pavojaus padidėjimu. Bet koks pavojus yra labiau tikėtinas ilgą laiką vartojant vaistą didelėmis dozėmis. Neviršykite rekomenduotos dozės ar gydymo laiko. Jei Jūsų širdies veikla yra sutrikusi, patyrėte insultą arba galvojate, kad Jums galėtų grėsti šios būklės (pavyzdžiui, Jūsų kraujospūdis yra padidėjęs, sergate diabetu, turite daug cholesterolio arba rūkote), turite aptarti gydymą su savo gydytoju arba vaistininku.

  Inflamac vartojimas su maistu ir gėrimais Kartu su alkoholiu vartoti nereikėtų.

  Nėštumas Jeigu Jūs nėščia ar planuojate pastoti, vartoti Inflamac galite vartoti tik prieš tai pasitarusi su gydytoju.

  Žindymo laikotarpis Jeigu maitinate krūtimi, atsargumo dėlei Inflamac vartokite tik prieš tai pasitarusi su gydytoju.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Pacientai, kuriems nuo šio vaisto svaigsta galva arba yra kitų CNS sutrikimų, turi atsisakyti vairuoti transporto priemonę ar prižiūrėti veikiančius įrenginius.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Inflamac medžiagas Sudėtyje yra sacharozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  3. KAIP VARTOTI Inflamac

  Gydytojas dozavimą paskiria individualiai, atsižvelgdamas į vaisto vartojimo sritį, paciento amžių ir negalavimų sunkumą. Suaugusiam žmogui skiriama iki trijų 50 mg kapsulių per dieną. Nuo skausmo, atsirandančio naktį, ir rytinio sustingimo galima vartoti prieš naktį dvi 50 mg kapsules. Vyresniems kaip vienerių metų vaikams per dieną duodama 0,5 - 2 mg/kg kūno svorio, šią dozę padalijus į 2 - 3 vienkartines dozes. Nekeiskite paskirto dozavimo savo nuožiūra. Jeigu Jūs manote, kad vaistas veikia per silpnai arba per stipriai, pasitarkite su savo gydytoju ar vaistininku.

  Pavartojus per didelę Inflamac dozę Vaisto perdozavus, skyriuje “Galimas šalutinis poveikis” nurodyti simptomai gali pasireikšti labiau.

  Pamiršus pavartoti Inflamac Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

  Pokyčiai, atsirandantys nutraukus Inflamac vartojimą Pokyčių nepastebėta

  4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

  Inflamac, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį. Nepageidaujamas Inflamac poveikis visų pirma pasireiškia virškinamajame trakte ir paprastai būna trumpalaikis. Pasitaiko negalavimų dėl skrandžio (pvz., pykinimas ir vėmimas), skausmas viršutinėje pilvo dalyje. Galvos svaigimas ir skausmas, odos išbėrimas ir niežėjimas, miego sutrikimas, nervingumas ir nuovargis pastebėti retai. Jeigu gydant gerklės negalavimus (pvz., anginą), labai pakyla temperatūra ir patinsta kaklo srities limfmazgiai (labai reti atvejai), taip pat prasideda skausmas viršutinėje pilvo dalyje ir (arba) pajuosta išmatos, vaisto vartojimą reikia nutraukti ir nedelsiant kreiptis į gydytoją. Tokie vaistai, kaip Inflamac, gali būti susiję su širdies priepuolio („miokardo infarkto“) ar insulto pavojaus nedideliu padidėjimu.

  Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. Inflamac laikymo SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!