• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Hepatil Hepatil Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA HEPATIL IR KAM JIS VARTOJAMAS

  Hepatil veiklioji medžiaga yra ornitino aspartatas. Dėl šios medžiagos poveikio kepenų ląstelėse skatinama regeneracija ir nuodingų junginių skaldymas į nenuodingus, didėja nuodingos medžiagos amoniako šalinimas iš organizmo. Hepatil vartojamas įvairių priežasčių, pvz., virusų, alkoholio, nuodų, medikamentų, sukeltam kepenų veiklos sutrikimui mažinti, be to, jis tinka kepenų lastelių atsparumui didinti pacientėms, kurios vartoja geriamųjų kontraceptinių preparatų.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT HEPATIL

  Hepatil vartoti negalima: jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) ornitino aspartatui arba bet kuriai pagalbinei Hepatil medžiagai; jeigu yra sunkus inkstų funkcijos nepakankamumas; jeigu yra aminorūgščių apykaitos sutrikimas, pvz., dėl fermentų nepakankamumo.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: jei kepenų veikla labai sutrikusi dozę reikia mažinti (pvz., vartoti pusę įprastinės dozės), priešingu atveju gali sutrikti virškinamojo trakto veikla. jei esate nėščia ar žindote kūdikį. Jei vaistas nėštumo ir žindymo laikotarpiu gali būti naudingas, jo vartoti galima.

  Kitų vaistų vartojimas Sąveikos su kitais vaistais ir kitokiomis medžiagomis nepastebėta. Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Hepatil neturi įtakos vairavimui ir mechanizmų valdymui.

  3. KAIP VARTOTI HEPATIL

  Hepatil visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Vyresniems negu 7 metų pacientams reikia gerti 3 kartus per dieną po 1-2 tabletes, užsigeriant nedideliu kiekiu vandens. Jaunesniems negu 7 metų vaikams reikia gerti 0,5 – 1 tabletę tris kartus per dieną ir užsigerti nedideliu kiekiu vandens. Per dieną galima vartoti ne daugiau kaip 3 tabletes.

  Pavartojus per didelę Hepatil dozę Duomenų apie apsinuodijimo preparatu pavojų nėra.

  Pamiršus pavartoti Hepatil Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Hepatil, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Mažiau negu 1 iš 100 pacientų, vartojusių ornitino aspartato, sutrinka virškinamojo trakto veikla (pasireiškia pykinimas ir vėmimas) ir atsiranda alerginė odos reakcija. Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. KAIP LAIKYTI HEPATIL

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje,kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos ir drėgmės.

  Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Hepatil vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

  Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  6. KITA INFORMACIJA

  Hepatil 150mg tabletės sudėtis

  Veiklioji medžiaga yra ornitino aspartatas.Vienoje tabletėje yra 150 mg ornitino aspartato. Pagalbinės medžiagos: bulvių krakmolas, polivinilpirolidinas K-25, natrio karboksimetilceliuliozė, talkas, magnio stearatas.

  Hepatil kiekis pakuotėje Pakuotėje yra 40 tablečių.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!