• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Gyno-Pevaryl Gyno-Pevaryl Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA GYNO-PEVARYL IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Gyno-Pevaryl 150 mg ovulės yra priešgrybelinis preparatas, kuriuo gydomos mieliagrybių, pvz., balkšvagrybių (Candida), arba kitokių grybelių sukeltos makšties ir išorinių moters lyties organų infekcinės ligos.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT GYNO-PEVARYL

  Gyno-Pevaryl vartoti draudžiama: - jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei Gyno-Pevaryl medžiagai.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: Į makštį vartojami antiinfekciniai preparatai gali sugadinti kontraceptines diafragmas ar iš latekso pagamintus prezervatyvus ir sumažinti jų veiksmingumą. Todėl Gyno-Pevaryl neturi būti vartojama jeigu kartu yra naudojamasi kontraceptinėmis diafragmomis ar iš latekso pagamintais prezervatyvais. Vietinis makšties infekcijų gydymas taip pat gali padaryti neveikliais kartu vartojamus spermicidinius kontraceptikus.

  Kitų vaistų vartojimas Praneškite savo gydytojui jeigu Jūs vartojate geriamuosius kraujo krešėjimą mažinančius vaistus (pvz., varfariną). Šių medikamentų poveikis turi būti atidžiau stebimas jei tuo pačiu metu Jūs vartojate Gyno-Pevaryl.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis

  Nėštumas Nors vartojant Gyno-Pevaryl 150 mg ovules nebuvo stebėta žalingo poveikio vaisiui, vis dėlto pasitarkite su gydytoju prieš pradėdama vartoti šį vaistą nėštumo metu, nes vartojant Gyno-Pevaryl į makštį dalis ekonazolo yra absorbuojama.

  Žindymas Ar ekonazolas patenka į žindančios motinos pieną nėra žinoma. Todėl pasitarkite su gydytoju prieš pradėdama vartoti Gyno-Pevaryl žindymo metu.

  3. KAIP VARTOTI GYNO-PEVARYL

  Gyno-Pevaryl 150 mg makšties ovulių būtina vartoti tinkamu būdu ir laiku. Reikia 3 vakarus iš eilės einant miegoti giliai į makštį įstumti po vieną ovulę. Tai geriausiai atliekama padėtyje, kai pacientė yra atsilošusi. Jeigu po to ligos simptomai vėl pasireiškia arba praėjus 7 dienoms po gydymo pasėlyje išauga ligos sukėlėjas, vaistą reikia vartoti dar vieno gydymo kurso metu..

  Jūsų gydytojas gali paskirti vartoti kitą vaisto dozę. Gyno-Pevaryl visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Gyno-Pevaryl nesukelia drabužių ar odos spalvos pokyčių bei gali būti nuplautas naudojant muilą su vandeniu.

  4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

  Gyno-Pevaryl, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems.

  Vartojant Gyno-Pevaryl 150 mg ovules buvo pranešimų apie vietinį sudirginimą, kuris pasireiškė dilgčiojimo jutimu, paraudimu ar niežėjimu. Retais atvejais buvo pranešama apie generalizuotas alergines reakcijas, tarp jų angioedemą ir dilgėlinę.

  Jeigu pasireiškia stiprus šalutinis poveikis arba jeigu atsiranda šiame lapelyje nepaminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. KAIP LAIKYTI GYNO-PEVARYL

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 °C temperatūroje.

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Ant dėžutės po “Tinka iki” nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, vaisto vartoti negalima.

  6. KITA INFORMACIJA

  Gyno-Pevaryl sudėtyje yra

  Veiklioji medžiaga yra ekonazolo nitratas. Vienoje ovulėje j yra 150 mg ekonazolo nitrato. Pagalbinės medžiagos yra kietieji riebalai (Wecobee M, Wecobee FS).

  Kaip atrodo Gyno-Pevaryl ir jo pakuotės turinys

  Gyno-Pevaryl 150 mg ovulės yra kreminiai baltos spalvos, apie 3 cm ilgio, jų vienas galas yra smailus, o kitas - įgaubtas. Pakuotėje yra 3 ovulės, supakuotos į LDPE/PVC polivinilacetato dvisluoksnę juostelę.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!