• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • GUDOBELIŲ TINKTŪRA VALENTIS GUDOBELIŲ TINKTŪRA VALENTIS Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA GUDOBELIŲ TINKTŪRA VALENTIS IR NUO KO JI VARTOJAMA

  Gudobelių tinktūra vartojama susilpnėjusiai širdies ir kraujagyslių sistemos veiklai gerinti. Vaistas vartojamas tokiu atveju, jei širdies ir kraujagyslių sistemos veikla susilpnėjusi, bet dar nebūtina vartoti rusmenės preparatų. Be to, vaistas tinka nervinės reguliacijos sutrikimo sukeltai bradikardijai šalinti.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT GUDOBELIŲ TINKTŪRĄ VALENTIS

  Gudobelių tinktūrą Valentis vartoti draudžiama: jei yra padidėjęs jautrumas erškėtinių šeimos augalams. vaikams, kadangi gudobelių preparatų poveikis ir saugumas vaikams netirtas.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: - jei atsirado krūtinės skausmas ar padidėjo patinimas bei dusulys, reikia kreiptis į gydytoją.

  Nėštumas Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nėščioms moterims preparato vartoti nepatariama.

  Žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Žindymo laikotarpiu preparato vartoti nepatariama.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Nors sudėtyje yra etanolio, preparatas, vartojamas rekomenduojamomis dozėmis, gebėjimui vairuoti transportą ir prižiūrėti veikiančius įrenginius įtakos nedaro.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Gudobelių tinktūros Valentis medžiagas Preparato sudėtyje yra 65 tūrio % etanolio. Kiekvienoje dozėje yra ne daugiau kaip 236 mg alkoholio, tai atitinka 4,72 ml alaus, 1,96 ml vyno. Kenkia žmonėms, sergantiems kepenų ligomis, alkoholizmu, epilepsija, smegenų ligomis, pacientams, kurių smegenų veikla sutrikusi, nėščioms moterims bei vaikams.

  Kitų vaistų vartojimas Preparato sąveika su kitais vaistais nežinoma. Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  3. KAIP VARTOTI GUDOBELIŲ TINKTŪRĄ VALENTIS

  Gerti. Pirmas 3 - 4 dienas gerti, praskiedus vandeniu, po 20 - 30 lašų 3 - 4 kartus per dieną, vėliau - po 15 - 20 lašų 2 - 3 kartus per dieną. Preparatą reikėtų vartoti 4 – 8 savaites.

  Jeigu manote, kad Gudobelių tinktūra Valentis veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Nepageidaujamas poveikis nepastebėtas.

  Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. GUDOBELIŲ TINKTŪROS VALENTIS LAIKYMO SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje. Buteliuką laikyti dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Buteliuką laikyti sandarų.

  Ant buteliuko etiketės ir dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!