• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Granisetron BMM Pharma Granisetron BMM Pharma Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA GRANISETRON BMM PHARMA IR KAM JIS VARTOJAMAS

  Granisetron BMM Pharma priklauso antiemetinių vaistų grupei, kurie vartojami pykinimo ir vėmimo profilaktikai. Granisetron BMM Pharma Jums paskyrė gydytojas pykinimo ir vėmimo, sukeliamų chemoterapijos ir spindulinio gydymo, profilaktikai.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT GRANISETRON BMM PHARMA

  Granisetron BMM Pharma vartoti negalima: jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) granisetronui arba bet kuriai pagalbinei Granisetron BMM Pharma medžiagai. Jeigu žinote, kad esate alergiškas (alergiška) Granisetron BMM Pharma arba jo pagalbinei medžiagai, pasakykite gydytojui.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: jeigu vartojant Granisetron BMM Pharma Jums ūmiai užkietėjo viduriai, pasakykite apie tai gydytojui, kad gydymo metu jis galėtų stebėti Jūsų būklę. Taip pat pasakykite gydytojui , jeigu atsiranda ne toks ūmus ir sunkus vidurių užkietėjimas. Gydytojas apie tai gali suteikti daugiau informacijos. Jei Jūsų kepenų funkcija yra silpna. Tokiu atveju reikia imtis atitinkamų saugumo priemonių vartojant Granisetron BMM Pharma. Jei Jūsų širdies ritmas yra nereguliarus arba vartojate vaistus nereguliariam širdies ritmui gydyti, apie tai pasakykite gydytojui prieš vartodami Granisteron BMM Pharma. Jei Jums yra ar buvo aktualus nors vienas iš aukčiau išvardintų įspėjimų, apie tai pasakykite gydytojui.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui. Jeigu vartojate vaistus, skirtus nereguliaraus širdies ritmo gydymui, dar žinomus kaip beta blokatoriai (pvz., atenololis ar propranololis) arba vartojate ketokonazolį (skirtas gydyti grybelių sukeltoms infekcijoms) arba vartojate fenobarbitalį (skirtas gydyti epilepsiją), prieš pradėdami vartoti Granisetron BMM Pharma, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nėra pakankamai informacijos apie Granisetron BMM Pharma vartojimą nėštumo metu, kad būtų galima įvertinti galimą žalingą poveikį. Granisetron BMM Pharma nėštumo metu galima vartoti tik pasitarus su gydytoju. Pasakykite gydytojui, jei esate nėščia, manote, kad esate nėščia arba ketinate pastoti. Nežinoma, ar Granisetron BMM Pharma patenka į moters pieną, dėl to reikia nutraukti žindymą gydymo metu.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Duomenų apie poveikį gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus nėra.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Granisetron BMM Pharma medžiagas Granisteron BMM Pharma sudėtyje yra laktozės. Jei gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors cukrų, prieš pradėdami vartoti vaistą kreipkitės į gydytoją.

  3. KAIP VARTOTI GRANISETRON BMM PHARMA

  Granisetron BMM Pharma visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją. Jei Jums atrodo, kad Graniserton BMM Pharma veikia per stipriai arba, atvirkščiai, - per silpnai, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku. Granisetron BMM Pharma turi būti naudojamas chemoterapijos ar radioterapijos dieną.

  Dozavimas Granisetron BMM Pharma 1 mg tabletės: rekomenduojama dozė yra viena Granisetron BMM Pharma 1 mg tabletė du kartus per parą. Pirmąją tabletę reikia vartoti prieš pat chemoterapiją ir/ar radioterapiją (dažniausiai likus mažiau nei valandai iki gydymo pradžios). Granisetron BMM Pharma 2 mg tabletės: rekomenduojama dozė yra viena Granisetron BMM Pharma 2 mg tabletė vieną kartą per parą. Vaistą reikia vartoti prieš pat chemoterapiją ir/ar radioterapiją (dažniausiai likus mažiau nei valandai iki gydymo pradžios). Granisetron BMM Pharma negalima vartoti vaikams iki 12 metų amžiaus arba vaikams, sveriantiems mažiau nei 50 kg. Tabletes reikia nuryti nekramčius ir užgeriant stikline vandens.

  Pavartojus per didelę Granisetron BMM Pharma dozę Pavartojus per didelę Granisetron BMM Pharma dozę, nedelsiant kreipkitės į gydytoją ar vaistininką.

  Pamiršus pavartoti Granisetron BMM Pharma Jei pamiršote išgerti tabletę, prisiminus vaisto išgerkite nedelsiant. Negalima vartoti dvigubos Granisetron BMM Pharma dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Po to vaistą vartokite kaip paskirta.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Granisetron BMM Pharma, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Vartojant Granisetron BMM Pharma, gali pasireikšti šie nepageidaujami reiškiniai: Labai dažni (pasireiškia daugiau nei 1 iš 10 pacientų) – galvos skausmas, pykinimas, vidurių užkietėjimas.

  Dažni (pasireiškia mažiau nei 1 iš 10 pacientų, bet daugiau nei 1 iš 100 pacientų) – pablogėjęs apetitas, viduriavimas, vėmimas, pilvo skausmas, silpnumas ir nuovargis, skausmas ir karščiavimas.

  Reti (pasireiškia mažiau nei 1 iš 1000 pacientų, bet daugiau nei 1 iš 10 000 pacientų) – poveikis kepenims, padidėjęs kepenų fermentų kiekis kraujyje, nereguliarus širdies ritmas, skausmas krūtinėje.

  Labai reti (pasireiškia mažiau nei 1 iš 10 000 pacientų, įskaitant pavienius atvejus) – apetito praradimas (anoreksija), koma, alpimas, galvos svaigimas, sutrikęs miegas, judėjimo sutrikimas, susijaudinimas, odos išbėrimas, ūmios padidėjusio jautrumo reakcijos (pasireiškia sunkumas kvėpuoti, veido ir gerklės patinimas). Tokiu atveju reikia nedelsiant kreiptis medicininės pagalbos.

  Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. KAIP LAIKYTI GRANISETRON BMM PHARMA

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia.

  Ant dėžutės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Granisetron BMM Pharma vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos. Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  6. KITA INFORMACIJA

  Granisetron BMM Pharma tablečių sudėtis

  Veiklioji medžiaga yra granisetronas. Vienoje tabletėje yra 1 mg arba 2 mg granisetrono (hidrochlorido pavidalu). Pagalbinės medžiagos. Tabletės branduolyje yra laktozės monohidrato, kukurūzų krakmolo, mikrokristalinės celiuliozės, karboksimetilkrakmolo natrio druskos, magnio stearato. Tabletės plėvelės sudėtyje yra hipromeliozės, makrogolio ir titano dioksido (E171).

  Granisetron BMM Pharma išvaizda ir kiekis pakuotėje

  Granistron BMM Pharma1 mg tabletės yra baltos, cilindro formos, išgaubtos tabletės, kurių vienoje pusėje įspausta G1, kitoje pusėje – ”BMM“. Granistron BMM Pharma 2 mg tabletės yra baltos, cilindro formos, išgaubtos tabletės, kurių vienoje pusėje įspausta G2, kitoje pusėje – ”BMM“.

  Granisetron BMM Pharma tabletės tiekiamos:

  Granisetron BMM Pharma 1 mg: lizdinė plokštelė, kurioje yra 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10, 14, 20, 28, 30, 50, 90, 100, 150, 200, 250 arba 500 tablečių.

  Granisetron BMM Pharma 2 mg: lizdinė plokštelė, kurioje yra 1, 2, 4, 5, 6, 7, 10, 14, 20, 28, 30, 50, 90, 100, 150, 200, 250 arba 500 tablečių.

  Gali būti tiekiamos ne visų dydžių pakuotės.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!