• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Glucose Baxter Glucose Baxter Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA Glucose Baxter 5% IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Tai yra infuzinis tirpalas. 1000 ml tirpalo yra 50 g gliukozės (bevandenės gliukozės) injekciniame vandenyje. Tirpalas skirtas leisti į veną ir gali būti poliolefino-poliamido plastiko maišeliuose po 50 ml, 100 ml, 150 ml, 250 ml, 500 ml ar 1000 ml. Kiekviena pakuotė yra viena dozė, kuri jums bus suleista į veną per plastiko vamzdelį. Gydytojas taip pat gali skirti šį vaistą ir kitu būdu.

  Glucose Baxter 5% gali būti vartojamas skysčių kiekio atstatymui įvairių medicininių būklių metu, kai netenkama skysčių. Taip pat tirpalas gali būti vartojamas kaip angliavandenių šaltinis pacientams, kurie negali gliukozės vartoti per burną. Taip pat tirpale prieš suleidžiant gali būti tirpinami kiti vaistai. Gydytojas gali nuspręsti šį vaistą vartoti ir kitais atvejais.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT Glucose Baxter 5%

  Glucose Baxter 5% vartoti draudžiama: - jeigu jūsų kraujyje jau yra didelis kiekis gliukozės (nekompensuoto diabeto atveju) ar pieno rūgšties arba labai mažai kalio ar natrio druskų (kraujo elektrolitų pusiausvyros sutrikimo atveju), šis tirpalas jums nebus skiriamas. Gydytojas taip pat neskirs jums šio vaisto, jeigu jums neseniai buvo atlikta galvos smegenų operacija arba yra žinoma, kad jums vyksta kraujavimas galvos ar nugaros smegenų srityje.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: - jeigu jūs sergate cukriniu diabetu arba jums yra sutrikusi širdies, plaučių, inkstų ar kepenų veikla, galbūt reikės atlikti papildomus tyrimus šio vaisto tinkamumui jums nustatyti.

  Nėštumas Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Kitų vaistų vartojimas Yra žinoma, kad kai kurie vaistai gali keisti įprastą Glucose Baxter 5% tirpalo poveikį organizmui. Jeigu jūs vartojate vieną iš tokių vaistų, gydytojas jums šio tirpalo neskirs. Jums taip pat nebus lašinamas kraujas per tą pačią infuzinę sistemą, nes yra pavojus susidaryti kraujo krešuliams. Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  3. KAIP VARTOTI Glucose Baxter 5%

  Gydytojas nuspręs kiek tirpalo ir kada jums skirti. Tai priklausys nuo jūsų amžiaus, svorio, klinikinės būklės, gydymo tikslo bei vaistų, kurie gali būti vartojami drauge su tirpalu.

  4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

  Gali atsirasti skysčių bei elektrolitų pusiausvyros sutrikimas. Ilgalaikė infuzija gali sukelti paraudimą, patinimą ar sudirginimą lašinės infuzijos prijungimo prie jūsų rankos vietoje. Pastebėję šiuos simptomus apie tai pasakykite gydytojui ar slaugytojai. Per didelės apimties infuzija gali sukelti hiperglikemiją, tinimą dėl skysčių pertekliaus, bendrą prastą savijautą, kurią gydytojas atitinkamai gydys. Jeigu jūs jaučiate bet kokius savijautos pokyčius infuzijos metu ar po jos, apie tai nedelsiant pasakykite gydytojui ar slaugytojai. Reikia turėti omenyje, kad šalutinį poveikį gali sukelti ir vaistas, pridėtas į tirpalą.

  5. Glucose Baxter 5% laikymo SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Specialių laikymo sąlygų nereikia

  Ant maišelio etiketės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

  Jei tirpalas neskaidrus, matomos nuosėdos arba talpyklė pažeista, Glucose Baxter 5% vartoti negalima.

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!