• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • GINKOMED GINKOMED Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA GINKOMED IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Ginkmedžių lapų tinktūros sudėtyje esančios veikliosios augalinės medžiagos ginkoflavonoidai ir ginkolidai veikia kraujagysles, audinius ir medžiagų apykaitą: slopina trombocitų ir eritrocitų agregaciją, neutralizuoja laisvuosius radikalus, gydo periferinių kraujagyslių ir kapiliarų ligas, gerina audinių ir organų kraujotaką bei aprūpinimą deguonimi.

  Preparatas vartojamas galvos smegenų ir periferinės kraujotakos sutrikimui mažinti. Jis tinka kaip pagalbinė priemonė demencijos sindromo (degeneracinės ar kraujagyslinės formos) simptomams lengvinti bei jų progresavimui lėtinti. Be to, jo galima vartoti kartu su kitokiomis fizinėmis ir medikamentinėmis priemonėmis protarpiniam šlubumui gydyti, degeneracijos ar kraujotakos sutrikimo sukeltam svaiguliui bei spengimui ausyse mažinti.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT GINKOMED

  GINKOMED vartoti draudžiama: jei yra padidėjęs jautrumas ginkmedžių preparatams.

  Nėštumas Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Kadangi sudėtyje yra alkoholio, preparato nėščiai moteriai vartoti negalima.

  Žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Kadangi sudėtyje yra alkoholio, preparato žindyvei vartoti negalima.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Vartojant rekomenduojamą dozę, vaisto neigiamo poveikio gebėjimui vairuoti automobilį ir prižiūrėti veikiančius mechanizmus nepastebėta.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines GINKOMED medžiagas Šio vaistinio preparato sudėtyje yra ne mažiau kaip 62 % (V/V) etanolio (alkoholio), t.y. iki 2,79 g dozėje, tai atitinka 55,8 ml alaus, 23,25 ml vyno. Kenksmingas sergantiems alkoholizmu. Būtina atsižvelgti nėščiosioms, žindyvėms, vaikams ir didelės rizikos grupės (pvz., sergantiems kepenų ligomis ar epilepsija) pacientams.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Sąveika su kitais vaistais nežinoma.

  3. KAIP VARTOTI GINKOMED

  Gerti. 3 kartus per dieną reikia į nedidelį kiekį vandens įpilti po vieną arbatinį šaukštelį preparato ir išgerti. Vaistą reikia vartoti be pertraukos mažiausiai 8 savaites. Po 3 mėnesių vartojimo būtina iš naujo apsvarstyti, ar toliau preparato vartoti yra tikslinga.

  Jeigu manote, kad GINKOMED veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Nepageidaujamas poveikis atsiranda labai retai: šiek tiek sutrinka virškinimo trakto veikla, skauda galvą, prasideda alerginė odos reakcija.

  Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. GINKOMED LAIKYMO SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje. Buteliuką laikyti dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Buteliuką laikyti sandarų. Ant buteliuko etiketės ir dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!