• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Ginkgo Biloba Pharma Nord Ginkgo Biloba Pharma Nord Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA GINKGO BILOBA PHARMA NORD IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Ginkgo Biloba Pharma Nord yra baltos spalvos apvalios abipus išgaubtos plėvele dengtos tabletės. . Ginkgo Biloba Pharma Nord yra tiekiamas lizdinėse plokštelėse. Kartono dėžutėje yra 30 tablečių.

  Ginkgo Biloba Pharma Nord yra skirtas atminties, dėmesio susilpnėjimo ir nuovargio vyresniame amžiuje simptomams, pasireiškusiems dėl organinės smegenų ligos, mažinti. Periferinių kraujagyslių ligos sukeltiems simptomams (protarpiniam šlubumui) gydyti.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT GINKGO BILOBA PHARMA NORD

  Nevartokite Ginkgo Biloba Pharma Nord jei: yra padidėjęs jautrumas (alergija) ginkmedžio lapų ekstraktui arba bet kuriai iš išvardintų pagalbinių medžiagų.

  Specialios atsargumo priemonės Nerekomenduojama vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams, nes duomenų apie saugumą ir veiksmingumą nėra. Asmenys, gydomi antikoaguliantais, vartodami Ginkgo Biloba Pharma Nord turėtų pastoviai tikrintis kraujo krešėjimo funkciją. Vaisto vartojimą reikėtų nutraukti likus 2 savaitėms iki planuojamos chirurginės intervencijos.

  Ar galima Ginkgo Biloba Pharma Nord vartoti valgant ir geriant? Vaistą rekomenduojama vartoti po valgio.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Klinikinių duomenų apie ginkmedžių lapų ekstrakto vartojimą nėštumo metu nėra. Tyrimai su gyvūnais tiesioginio ar netiesioginio kenksmingo poveikio nėštumo eigai, embriono ar vaisiaus vystymuisi, gimdymui ar postnataliniam vystymuisi neparodė. Nėščioms moterims skiriama atsargiai.

  Nežinoma ar veikliosios ginkmedžių lapų ekstrakto medžiagos patenka į motinos pieną. Kitų vaistų vartojimas Ginkgo Biloba Pharma Nord gali sustiprinti antikoaguliantų (varfarino ir NVNU (nesteroidinių vaistų nuo uždegimo) poveikį

  3. KAIP VARTOTI GINKGO BILOBA PHARMA NORD ?

  Dozė Suaugusieji Gerti po1-2 plėvele dengtas tabletes per dieną arba kaip nurodė gydytojas. Vaikai Nerekomenduojama vartoti jaunesniems kaip 12 metų vaikams, nes duomenų apie saugumą ir veiksmingumą nėra.

  Pamiršus pavartoti Ginkgo Biloba Pharma Nord Jeigu užmiršote laiku pavartoti Ginkgo Biloba Pharma Nord, tęskite gydymą įprasta tvarka. Nevartokite dvigubos dozės vietoj praleistosios.

  4.GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Ginkgo Biloba Pharma Nord kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį. Įdiegus Ginkgo Biloba Pharma Nord į rinką pranešta apie labai retus skrandžio veiklos sutrikimus, galvos skausmus bei alergines odos reakcijas.

  Jei pasitaikė šalutinių reiškinių, kurių nėra šiame sąraše, pasakykite apie tai savo gydytojui ar vaistininkui.

  5.GINKGO BILOBA PHARMA NORD LAIKYMO SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Nevartoti Ginkgo Biloba Pharma Nord, jeigu jo tinkamumo laikas (nurodytas ant pakuotės) pasibaigė.

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!