• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Gingium Gingium Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA GINGIUM IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Lengvo ir vidutinio smegenų kraujotakos nepakankamumo, pasireiškiančio susilpnėjusia atmintimi ir dėmesio koncentracija, depresine būsena, spengimu ar ūžimu ausyse, svaiguliu ar galvos skausmu, simptominis gydymas. Paciento reakcijos į šio medikamento poveikį numatyti neįmanoma.

  Pastaba Prieš Gingium vartojimą reikia nustatyti, ar minėti simptomai nėra pirminės ligos simptomai, kuriuos gydyti reikia specifinėmis priemonėmis. Pacientų, kuriems pagal Fontaine yra II laipsnio periferinių arterijų užakimas (protarpinis šlubavimas), nueito be skausmo kelio ilginimas, taikant fizines ir gydomąsias priemones, ypač treniravimąsi vaikščiojant. Kraujagyslių pažeidimo ir senatvinių pokyčių sukeltas galvos sukimasis, spengimas ausyse. Dažno galvos sukimosi ir spengimo ausyse priežastį visuomet turi ištirti gydytojas. Jei staiga sutrinka klausa ar apkurstama, reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją.

  Preparatas tiekiamas: Gingium 40 mg plėvele dengtos tabletės Gamintojo pakuotė, kurioje yra 30, 60 arba 100 plėvele dengtų tablečių.

  Gingium 80 mg plėvele dengtos tabletės Gingium 120 mg plėvele dengtos tabletės Gamintojo pakuotė, kurioje yra 30, 60 arba 100 plėvele dengtų tablečių.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT GINGIUM

  Gingium vartoti draudžiama: jei yra padidėjęs jautrumas dviskiaučio ginkmedžio lapų ekstraktui ar bet kuriai pagalbinei medžiagai, esančiai preparato sudėtyje.

  Specialios atsargumo priemonių reikia: Kadangi kol kas dviskiaučio ginkmedžio lapų ekstraktas yra nepakankamai ištirtas, todėl depresinę būseną ir galvos skausmą, nesusijusius su silpnaprotystės sindromu, Gingium galima gydyti, tačiau tik laikantis visų atsargumo priemonių. Atidžiai perskaitykiye skyrių „Kas yra Gingium ir nuo ko jis vartojamas“. Kaip šio medikamento vartoti vaikams, ištirta nepakankamai, todėl vaikus, jaunesnius negu 12 metų, juo gydyti negalima.

  Nėštumas Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Tyrimų su gyvūnais metu Gingium sudėtyje esantis ekstraktas toksinio poveikio užuomazgai ar vaisiui nesukėlė, tačiau kadangi nėščių moterų gydymo patirties nėra, būtina atidžiai apsvarstyti, ar tokio gydymo privalumai bus didesni už galimą žalą.

  Žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Ar ekstrakto sudėtyje esančių medžiagų patenka į žindyvės pieną, nežinoma.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Gingium medžiagas Sudėtyje yra laktozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą. Informacija diabetikams Gingium 40 mg plėvele dengtos tabletės. Vienoje tabletėje yra 0,01 vieneto pakeičiamųjų angliavandenių. Gingium 80 mg plėvele dengtos tabletės. Vienoje tabletėje yra 0,02 vieneto pakeičiamųjų angliavandenių. Gingium 120 mg plėvele dengtos tabletės. Vienoje tabletėje yra 0,04 vieneto pakeičiamųjų angliavandenių.

  Kitų vaistų vartojimas Vartojant Gingium ilgai, gali pasireikšti jų ir kitų medikamentų, slopinančių kraujo krešėjimą, sąveika.

  3. KAIP VARTOTI GINGIUM

  Jei gydytojas nenurodė kitaip, Gingium reikia vartoti taip, kaip nurodyta toliau. Nurodyto dozavimo būtina laikytis, priešingu atveju Gingium gali sukelti nepageidaujamą poveikį.

  Smegenų veiklos simptominis organinių sutrikimų gydymas Gingium 40 mg plėvele dengtos tabletės: Reikia gerti 3 kartus per dieną po 1 - 2 plėvele dengtas tabletes (atitinka 120 – 240 mg dienos dozę). Gingium 80 mg plėvele dengtos tabletės: Reikia gerti 2 – 3 kartus per dieną po 1 plėvele dengtą tabletę (atitinka 160 – 240 mg dienos dozę). Gingium 120 mg plėvele dengtos tabletės: Reikia gerti 1 – 2 kartus per dieną po 1 plėvele dengtą tabletę (atitinka 120 – 240 mg dienos dozę).

  Be kojų skausmo nueinamo atstumo didinimas, jei sergama periferinių arterijų užakimu bei dėl kraujagyslių pažeidimo ar senatvinių pokyčių atsiradusio galvos sukimosi ir spengimo ausyse mažinimas Gingium 40 mg plėvele dengtos tabletės: Reikia gerti 2 kartus per dieną po 1,5 - 2 plėvele dengtas tabletes (atitinka 120 – 240 mg dienos dozę). Gingium 80 mg plėvele dengtos tabletės: Reikia gerti 2 kartus per dieną po 1 plėvele dengtą tabletę (atitinka 160 mg dienos dozę). Gingium 120 mg plėvele dengtos tabletės: Reikia gerti kartą per dieną 1 plėvele dengtą tabletę (atitinka 120 mg dienos dozę).

  Gingium geriamas po valgio, nekramtytos, užgeriant skysčiu. Smegenų funkcijos organinių sutrikimų gydymo trukmė priklauso nuo ligos sunkumo. Jei liga lėtinė, vaisto reikia vartoti ne trumpiau kaip 8 savaites. Gingium vartojus 3 mėnesius, reikia nustatyti, ar tęsti gydymą verta. Nueito be skausmo kelio pailgėjimas galimas tik tada, jei Gingium vartojama ne trumpiau kaip 6 savaites. Jei dėl kraujagyslių pažeidimo ir kitokių priežasčių galvos sukimasis bei spengimas ausyse per 6 - 8 savaites nesumažėja, medikamento vartoti ilgiau beprasmiška.

  Pastaba Norint perskelti tabletę, reikia ją padėti ant kieto pagrindo. Nykščiu silpnai paspaudus, ji skils per pusę.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Labai retai atsiranda šiokių tokių virškinimo trakto negalavimų, galvos skausmas ar alerginė odos reakcija. Be to, preparato ilgai vartojusiems ligoniams, linkusiems kraujuoti ar tuo pat metu vartojusiems kraujo krešėjimą veikiančių medikamentų, buvo kraujavimo atvejų. Ar tarp preparato vartojimo ir kraujavimo yra priklausomumas, nenustatyta. Jei atsiranda bet koks minėtas poveikis, reikia kreiptis į gydytoją, kad jis nustatytų, ar tarp Gingium vartojimo ir nepageidaujamo poveikio yra priklausomumas. Jeigu vartojant vaisto atsiranda kitoks negu informaciniame lapelyje nurodytas nepageidaujamas poveikis, reikia pranešti gydytojui arba vaistininkui.

  5. GINGIUM LAIKYMO SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir neprieinamoje vietoje.

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 30°C temperatūroje. Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!